חברת קידום אתרים

חברת קידום אתרים מומלצת

חברת קידום אתרים נוצרה כי אי אפשר לנהל היום עסק בלי אתר אינטרנט. האתר יכול לשמש לצורך מיתוג העסק, שמירת הקשר עם הלקוחות ומכירה של מוצרים ושירותים. יש לאתר האינטרנט הרבה יתרונות והוא מאפשר לעסקים להגיע לקהלים חדשים, אפילו מעבר לים; להגדיל את זמינות העסק ולבצע מכירות בצורה אוטומטית. בעלי עסקים רבים מקימים אתר אינטרנט, בעזרתו הם מקווים להשיג לידים לעסקים, פרסום ואפילו לבצע מכירות.

אך בפועל הם מגלים שתנועת הגולשים באתר היא מעטה ולכן האתר אינו מצליח לעמוד בציפיות שלהם. זוהי בדיוק הסיבה מדוע אתם צריכים לעבוד עם חברת קידום אתרים, על מנת להזרים תנועה של גולשים לאתר. כאשר אתם מקימים אתר חדש, יפה ככל שיהיה - הוא עדיין נמצא במדבר הוירטואלי, כלומר האתר שלכם לא נמצא במנועי חיפוש ובטח שלא בגוגל,

אשר נחשב לאחד ממקורות התנועה החשובים עבור האתר שלכם. אתם מופיעים אי שם בסוף תוצאות החיפוש במקום שאף אחד לא מסתכל? חברת קידום אתרים יכולה לעזור לכם למצוא את דרככם לראש תוצאות החיפוש. לצורך כך החברה תשתמש בטכניקות שונות אשר עשויות לכלול קידום אורגני וקידום ממומן.

קידום ממומן

כאשר אתם משתמשים בקידום ממומן אתם בעצם משלמים עבור פרסומות. למשל ניתן לעשות קידום ממומן בגוגל על מנת להופיע בראש תוצאות החיפוש. כאשר זה נעשה נכון זה יכול להביא לכם תוצאות מידיות, אך בפועל זה לא כל כך פשוט לעשות זאת בצורה נכונה. לכן מומלץ לבצע זאת בעזרת חברה לקידום אתרים. יש לזכור שמודעה בדף החיפוש של גוגל היא לא הדרך היחידה לעשות קידום ממומן; ישנן עוד אפשרויות שונות כמו למשל באנרים, קמפיינים ברשתות חברתיות וכו‘.

המטרה שלכם היא להשיג תוצאות ולהפחית את העלות לליד חדש ככל שניתן. כן קידום ממומן נעשה על ידי אנשי מקצוע אשר תמיד נמצאים עם יד על הדופק ומשתמשים בתקציב הפרסום שלכם בצורה האופטימלית.

קידום אתרים אורגני

חברת קידום אתרים עושה גם שימוש בקידום אורגני. הכוונה כאן לכל השיטות שאינן כוללות תשלום ישיר עבור פרסום. לדוגמה יש לעבוד על האתר עצמו על מנת לוודא כי הוא תואם לסטנדרטים של מנועי החיפוש, כמו גם לנקוט בכל האמצעים על מנת לשפר את דירוג האתר במנועי החיפוש. זוהי עבודה קשה ומורכבת, היא אינה מביאה תוצאות מהיום למחר, אך כאשר היא נעשית נכון היא מביאה מיקום יציב מקום ראשון בגוגל לטווח הארוך.

בשתי מלים, קידום ממומן שווה לכסף מיד, קידום אורגני לכסף עתידי אך יציב ובעלויות נמוכות הרבה מזה של הממומן.

פתרון בהתאמה אישית

ישנן אפשרויות רבות באמצעותן ניתן להשיג תנועה של גולשים עבור האתר שלכם. חברה לקידום אתרים תנתח את הצרכים שלכם ותעניק לכם פתרון בהתאמה אישית. פתרון שכזה יאפשר לכם להשתמש בצורה אופטימלית בתקציב הפרסום שלכם ולעמוד ביעדים של אתר האינטרנט שלכם. לצורך כך חברת קידום אתרים עשויה להשתמש בטכניקות שונות הכוללות קידום ממומן וקידום אורגני.

על מנת לבצע קידום מוצלח יש לעבוד עם חברת קידום מנוסה. כל פרויקט הוא שונה לחלוטין ולכן חשוב לעבוד עם חברה מנוסה אשר יודעת להבין את הצרכים של כל לקוח. כל אתר אינטרנט פונה לקהל שונה לחלוטין, בעל מאפייני גלישה שונים משלו. לכן עבור כל אתר יש לבנות פתרון בהתאמה אישית אשר מתאים לאופי הקהל שאליו אתם מכוונים. בשביל להביא את הקהל אל האתר צריך לדעת איפה הוא מחפש ומה הוא מחפש, ושם לנסות לפגוש אותו.

כאשר אתם עובדים עם חברת קידום אתרים בעלת ניסיון תוכלו למצוא שם צוות אשר מכיר את הפלטפורמות השונות שיש באינטרנט ויודע כיצד לעבוד איתן על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור האתר שלכם.

טיפים לבחירת חברת קידום אתרים

הטיפ הראשון שאני אגיד לכם אינו נוגע לכיצד בוחרים חברת קידום אתרים, אלא למתי בוחרים את החברה, כלומר באיזה שלב מתחילים לעבוד עם חברת קידום אתרים. התשובה היא שכבר מיד מההתחלה, משלבי בניית האתר. חלק גדול מהעבודה של חברה לקידום אתרים נעשה כבר בהליך בניית האתר.

אפילו פרטיים שאולי נראים לכם שוליים, כמו בחירת חבילת האחסון, יכולים להשפיע על מהירות האתר ולפיכך גם על דירוגו במנועי החיפוש. לכל פרט קטן יש השלכות ולכן כבר בשלבים הראשונים כדאי לכם להכניס לתמונה חברה לקידום אתרים.

לגבי הליך בחירת החברה אנו ממליצים לבחור בחברה מוכרת ומנוסה. אולי החברה עצמה יכולה להיות חדשה, אך שימו לב מי האנשים שמפעילים אותה, האם הם אנשים מנוסים בקידום אתרים אשר עוסקים בזה זמן רב ויכולים להציג קבלות בתחום. כמו כן כדאי להיות זהירים לגבי כל מיני מקדמי אתרים שמציעים לכם פתרונות קסם.

לצערנו הרב ישנם מקדמי אתרים אשר במקום לשים את תשומת הלב על שיפור איכות האתר, הם מחפשים אחר כל מיני דרכים להתחכם עם מנועי החיפוש. לפעמים הם אפילו מצליחים, אך כאשר מנועי החיפוש מגלים את המניפולציות הם מענישים את האתר. אין פתרונות קסם לקידום אתרים - רק חברת קידום אתרים אשר עושה עבודה קשה ויסודית תשיג עבורכם תוצאות.

ההתקשרות עם חברת קידום אתרים נעשית באמצעות חוזה וזה דבר חשוב מאוד. אתם משלמים כסף עבור השירות ואתם רוצים תוצאות; אך מצד שני אינכם רוצים לשלם ובסוף מקדם האתרים יאשים את גוגל… לכן הפרקטיקה המקובלת בקידום אתרים אורגני היא הגדרת מספר ביטוי חיפוש לקידום, כאשר ההתחייבות של חברת קידום אתרים היא להצליח להביא אתכם למקומות הראשונים באחוז מסוים של הביטויים.

חשוב גם שתדעו מה בדיוק אתם מקבלים (מה כלול ומה לא כלול); למשל במקרים רבים חברה לקידום אתרים משתמשת בחברת שירותי תוכן על מנת לפרסם מאמרים באתרים שונים לצורך בניית קישורים והזרמת תנועה לאתר. נשאלת השאלה האם שירותי התוכן כלולים במחיר או האם תצטרכו לשלם עליהם בנפרד.

אומר לכם מראש שחוזה ההתקשרות עם חברת קידום אתרים עשוי להיות מורכב מבחינת התמחור. כאשר מחפשים חברה לקידום אתרים אתם יכולים גם לחפש אחר המלצות. אם יש לכם מכרים אשר מחזיקים אתרי אינטרנט ועסקים, תוכלו לבקש מהם המלצות לגבי חברת קידום האתרים שאתה הם עובדים; זאת כמובן בהנחה שאכן התרשמתם לטובה מהצלחה האתר מבחינת כמות התנועה.

כדאי גם להפנים שעבודה עם חברת קידום אתרים היא עבודה לטווח ארוך. אין מדובר בעבודה חד פעמית המסתיימת ברגע שהגעתם למקום טוב בגוגל. תמיד צריך להשקיע כסף בפרסום, אחרת המתחרים שלכם ידחקו אתכם מהפסגה.

Subscribe