הוראות שימוש

איך לשלוח פקס?

לחיצה על הכפתור הירוק בתיבת ה Inbox ובחירה ב Fax. לאחר מכן הזינו את מספר הפקס בשדה To: ומיד לאחר מכן לחצו אנטר. לחצו על לחצן הוספת קובץ ובחרו את הקובץ מהמחשב או הטלפון הנייד שלכם. לאחר מכן יש ללחוץ על המקש הירוק שלח.

לאחר מספר דקות רעננו את הדף ותראו את סטטוס המשלוח.

איך להזמין תיבת פקס למייל?

פקס למייל באמצעות שכירת מספר וירטואלי שנתי ברינגלס BPM ומחירו ₪120 לשנה ללא הגבלת פקסים נכנסים. כל פקס אשר יישלח למספר זה יוצג בעמוד ה Inbox שלכם ברינגלס וגם יישלח למייל שלכם.

להזמנת מספר הכנסו לחשבונכם- הוסיפו 120₪, לחצו על Add והמשיכו לתשלום. לאחר מכן עברו לעמוד DID Phone Numbers ולחצו על הכפתור הירוק תחת פקס ותא קולי למייל. לאחר שניות מספר נציג לכם את המספר שלכם.

כיצד לבצע שליחת SMS ברינלגס BPM

שליחת SMS חינם עד 100 הודעות ברינגלס BPM בעת הרישום בלבד.

הכנסו ל Inbox ולאחר מכן לחצו על הכפתור הירוק הרחב ובחרו SMS. בשדה :To רשמו את מספר/י הטלפון הנייד של הנמענים ולחצו אנטר. או, פשוט הדביקו את רשימת המספר שהעתקתם מהאקסל ולחצו אנטר. בשדה הטקסט הזינו את ההודעה ולחצו Send.

שימו לב, כל הודעה הנה עד 200 תווים, מעבר ל 200 תווים זו הודעה נוספת. כל הודעת טקסט הנה במחיר של 10אג'.

רינגלס

מה זה רינגלס?

רינגלס BPM הנה פלטפורמה לניהול תהליכים עסקיים. אין זה משנה איזו "מערכת" אתם צריכים בכדי לנהל את העסק שלכם - אנו כבר פיתחנו אותה בעבורכם.

האם אנו מתחייבים לתקופה מסויימת?

בוודאי שלא! כרגע רק החבילה הנטענת זמינה למכירה. פתחו חשבון וקבלו מאתנו 10 שח מתנה. ללא התחייבות וללא צורך בפרטי אשראי. החבילה הנטענת מציעה שירותי דיוור אלקטרוני. טענו חשבונכם באיזה סכום שתרצו, מיד תקבלו חשבונית ותוכלו ולהתחיל להשתמש במערכות.  היתרה תשאר בחשבונכם ללא הגבלת זמן עד לניצול מלא של הסכום.

החבילה הנטענת

מה כוללת החבילה הנטענת?

בהצטרפותכם לחבילה הנטענת של רינגלס BPM תוכלו;

  • לרכוש מספר פקס ותא קולי נכנס או להפוך לתיבת פקס ותא קולי למייל כל מספר בבעלותכם - בעלות שנתית של ₪120 למספר.
  • לשלוח פקסים לנמען אחד או יותר, בכל העולם, בקלות ופשטות דרך תיבת ה Inbox שלכם - בעלות של ₪0.20 לדקה לנייח ו ₪0.75 לדקה לנייד, בחיוב לפי שניה.
  • לבצע דיוור קולי ולהפיץ הודעות קוליות ללקוחותיכם, נכון, דרך תיבת ה Inbox שלכם - בעלות של ₪0.20 לדקה לנייח ו ₪0.75 לדקה לנייד, בחיוב לפי שניה.
  • לשלוח ולהפיץ הודעות טקסט באורך של עד 200 תווים לכל הודעה - בעלות של ₪0.10 להודעה.
  • לקבל הודעות טקסט מהלקוחות שלכם ישירות לפאנל הניהול תמורת ₪240 עבור מספר SMS וירטואלי לשנה.