שאלות ותשובות השאלות הנפוצות ביותר שאנו שומעים מלקוחותינו בכל יום

כרטיס ביקור דיגיטלי מחיר

איך עובד כרטיס ביקור בשילוב קול סנטר אוטומטי?

שירות לקוחות אוטומטי יחד עם קול סנטר לא אנושי יגרום לעסק שלכם לתת משוב לכל לקוח. כל שיחה שלא נענתה תזכה למענה בדמות העברת המתקשר סדרה של פעולות אשר בסופן יקבל הלקוח מענה לשאלתו.

ברגע שלא תענו לשיחה המתקשר יקבל מאתנו הודעת טקסט, גם אם התקשר ממספר קווי, ובהודעה יהיה הקישור למיניסייט עם שירות הלקוחות הדיגיטלי של העסק שלכם.

הלקוח יועבר מיד לעמוד השאלות והתשובות הנפוצות שלכם, אשר תדאגו למלאו לפני כן, שם יקרא את התשובה אודות שאלתו ולמעשה יקבל מענה לשיחתו.

במקביל, תקפוץ לכם הודעה בתיבת הדואר הנכנס שלכם בממשק של רינגלס עם מספר הטלפון של המתקשר. 

ניהול חווית לקוח חשבון לדוגמה

בחנו את ממשק הניהול

הכנסו לרינגלס שם המשתמש שלכם הוא 0723730458 והססמה היא 4747. 

כך יכול להיראות האתר שלכם

תוכנה לניהול לקוחות

מה שונה רינגלס ממערכת CRM?

רינגלס CEM הנה מערכת לניהול חווית לקוח. בשונה מ CRM אשר בכל פעם שמתרחשת אינטראקציה העסק לומד עוד משהו על הלקוח, רינגלס תאפשר ללקוחות שלכם, בכל אינטראקציית לקוח עסק לקוח, ללמוד עוד משהו על העסק שלכם.

בצורה כזו הלקוחות יביעו יותר אמון בשירות שלכם, ההמרות בעקבות כך תפרחנה, אתם תרוויחו יותר ותשמרו על חווית לקוח ייחודית.

מה זה רינגלס

לא הבנתי, מה בדיוק אני מקבל?

בעולם הדיגיטלי כיום העסק שלך צריך ללכת עקב בצד אגודל עם הטכנולוגיה. רינגלס CEM מאפשרת לכם לנהל את העסק דרך עיניי הלקוחות. ובמלים פשוטות, רינגלס CEM תדאג לתת משוב ללקוחות בכל אינטראקציה בינם לבין העסק שלכם.

התקנת וואטסאפ נוסף

איך אני מתקין את אפליקציית וואטסאפ ביזנס במכשיר שלי

בכדי להתקין אפליקצייה נוספת של וואטסאפ, וואטסאפ ביזנס, באותו המכשיר עליכם לרכוש מספר וירטואלי. 

מספר וירטואלי נמכר באתרים רבים, אצלנו, ברינגלס CEM תוכלו לשכור מספר כזה במחיר של 120 שקלים לשנה שלמה.

בכדי לשכור מספר, טענו את החשבון שלכם ב 120 שקלים ולחצו על הכפתור הירוק, הוסף. במידה ופרטיכם לא רשומים בעמוד הפרופיל יהיה עליכם למלא את כל הפרטים, לשם החשבונית.

לאחר מכן, כשיתרתם בצד שמאל למעלה מראה יותר מ 120 גשו לעמוד מספרים וירטואליים ושם לחצו על הלחצן הירוק תחת המלה FAX.

לאחר שניות מספר יופיע המספר החדש שלכם אתו תוכלו לבצע אימות לחשבון וואטסאפ נוסף במכשיר שלכם. קראו כאן כיצד לעשות זאת.

תוכנה לניהול לידים

איך זה עובד?

מאד פשוט, ברגע שאתם יוצרים חשבון ניהול לקוחות ברינגלס CEM אנו דואגים לסנכרן את כל ערוצי התקשורת הקיימים של העסק שלכם וגם את החדשים שתקבלו מאתנו. 

ברגע שזה בוצע, הפניית שיחות פשוטה של כמה שניות, השיחות שלא נענו יקבלו משוב, במקביל, כאשר תקבלו לידים חדשים אנו נציג לכם זאת בממשק הניהול עם היסטוריה של איזה סוג של תקשורת שתרצו שנעשתה בין הלקוח לבין העסק שלכם והפוך.

משרד וירטואלי

איך זה עובד?

המשרד הוירטואלי של רינגלס CEM יאפשר לכם לנהל את שירות הלקוחות בצורה יעילה ומותאמת לעידן הדיגיטלי. הצטרפו היום לחבילת שירות הלקוחות במחיר 500 שקלים פלוס מעמ לחודש וקבלו חודש אחד חינם. התקשרו לפרטים נוספים.

מספר פקס

יש לי צורך לקבל פקסים למייל, כיצד זה מבוצע?

בעלות שנתית של 120 שקלים, בתוספת מע"מ, תוכלו לשכור מספר פקס מאתנו. לאחר הקמת החשבון והתשלום כל הפקסים אשר יגיעו למספרכם יישמרו בממשק הניהול שלכם ברינגלס CEM וגם יישלחו למייל שלכם. אנו מציעים מספרי פקס לשכירות חודשית המתחילים בקידומת 072 או 074.  להזמנת מספר פקס.

מספר וירטואלי לביט או לפיי בוקס

האם אפשר להירשם לביט עם מספר וירטואלי?

לא. היות והבנקים כפופים לרגולטור בכל הקשור להלבנת הון, המערכות שלהם חוסמות אפשרות לכל נסיון של פתיחת חשבון באמצעות מספר וירטואלי. כנל עושה גם פיי בוקס וכל השאר.