יועץ משכנתאות
Waze 0747916048

יועץ משכנתאות לפושטי רגל עד 95% הצלחה

@martinbuksdorf

לפני שנה היה לי תיק הוצלפ מול בנק. דירוג 740. לא נותנים לי כרטיס אשראי!

♬ צליל מקורי - מרטין בוקסדורף ״הבולדוג״

הלוואת המשכנתא תהיה ככל הנראה עסקת חייך. במשך שנים רבות, חלק ניכר מההתנהלות הכלכלית שלך תפעל בהתאם לתנאיה ותקבע באופן משמעותי את עתידך. זהו צעד משמעותי שיאפשר לך לרכוש בית משלך, ליהנות מנכס פרטי ולספק יציבות למשפחתך, במידה ואתם מחפשים משכנתא חוץ בנקאית פנו למרטין. עם זאת, הדרך אל המשכנתא האידיאלית רצופה בלא מעט אתגרים ומכשולים. בשנים האחרונות, מומחים פיננסיים בעלי ניסיון רב שנים במערכת הבנקאית

מעמידים את הידע המקצועי הרב שרכשו לרשות לקוחות העומדים בפני העסקה הגורלית ומסייעים להם לקבל החלטות מושכלות יותר בכל הקשור לתמהיל המשכנתא שלהם. מהו עושה למעשה יועץ משכנתאות, למי מתאים להיעזר בו וכיצד נבחר את איש המקצוע האידיאלי? כל זאת במדריך מקוצר זה לבחירת יועץ משכנתאות.

למי מתאים ייעוץ משכנתא?

היתרון העיקרי בליווי יועץ משכנתאות היא המבט ארוך הטווח ורחב היריעה שהוא יכול לספק לך. לכן, היתרון שהוא יכול לספק לך במהלך ההתנהלות מול הבנק תלוי במורכבות מצבך. ככל שמדובר במשכנתא נמוכה יחסית, הנמוכה מ-400,000 ₪ וככל שמצבך הכלכלי יציב וללא מורכבויות מיוחדות, ייתכן שהתועלת של יועץ המשכנתא לא תהיה כה משמעותית.

עם זאת, ברוב המקרים זהו לא המצב.

רוב לוקחי המשכנתאות בישראל נאלצים לקחת הלוואות הגבוהות מחצי מיליון שקלים, סביר מאוד להניח שיהיה לך קשה מאוד לצפות ולהאריך את כל האתגרים שעשויים לפגוש אותך בדרך. כעת אנו נכנסים למרוץ למרחקים ארוכים ובמבט הקרוב והמיידי שלנו, לא תמיד קל לזהות מהמורות פוטנציאליות. תחום המשכנתאות הוא מורכב וסבוך ולכן, החשיבות של איש מקצוע שיכול להנחות אותך בנתיבים הסבוכים האלו היא רבה מאוד. אלו כמה מהיתרונות המשמעותיים שיועץ משכנתאות מביא עמו לתהליך.

משכנתא לפושטי רגל לשעבר

גם אם נדרש לך שיעור מימון גבוה - משכנתא ללא הון עצמי, אם היו קיימות בעיות כלכליות בעבר, אם התקבל סירוב למשכנתא עקב כל סיבה, אין צורך לוותר על המשכנתא. יועץ משכנתאות מנוסה ומיומן יוכל לסייע לך לנקוט בצעדים המתאימים כדי לקבל משכנתא משתלמת גם במצב המורכב.

מו"מ עם הבנקים

לא תמיד אנו משכילים לזכור זאת, אך בנק הוא בראש ובראשונה עסק המספק שירות. כמו כל עסק אחר, גם מולו ראוי ואף מומלץ לנהל משא ומתן ולהיאבק על התנאים לקבלת משכנתא המשתלמים והנוחים ביותר. יועץ המשכנתאות שלך יסייע לך ללמוד את מצבך הכלכלי ולהתאים שיעור ריביות ותמהיל משכנתא התואם להם כדי שהדרך להחזר ההלוואה תהיה חלקה ויציבה.

שיפור תנאי משכנתא קיימת

גם אם כבר לקחת משכנתא המוחזרת כבר מספר שנים, תמיד ניתן למחזר אותה ולשפר את תנאי המשכנתא. בחלוף השנים, עשויים להשתנות תנאי המשכנתא באופן משמעותי. שוק הדיור בישראל הוא מורכב ונתון להשפעות רבות וככל ששינויים אלו פועלים לטובתך, חשוב שיהיה לצידך גורם מוסמך ומיומן שיסייע לך להבטיח שהבנק יבוא לקראתך.

את כל היתרונות האלו ועוד רבים אחרים נוכל לקבל על ידי בחירה ביועץ משכנתאות מתאים שילווה אותך בכל צעד ושעל ויסייע לך למטב את תנאי המשכנתא שלך עד למקסימום האפשרי.

כיצד נבחר?

לצד כל היתרונות שבשירותיו המקצועיים של יועץ משכנתאות, חשוב שנבצע בחירה מושכלת. לצד אנשים כישרוניים מאוד המציעים את שירותיהם, קיימים בשוק הזה לא מעט חובבנים. אלו כמה קריטריונים שיסייעו לך לבחור באיש המקצוע המתאים ביותר ללוות אותך בהחלטה החשובה הזו.

היקף פעילות

ישנם לא מעט יועצי משכנתאות כישרוניים מאוד בעלי ידע מקצועי רב. עם זאת, לא מעט מהם עובדים במסגרת מצומצמת ומספקים את שירותיהם כיחידים. מצד אחד, יש לך ליווי צמוד מול גורם אחד שנבנית אתו מערכת יחסים. עם זאת, ייתכן מאוד שהזמינות שלו תהיה מוגבלת יותר. בסופו של יום, אף אדם יחיד אינו יכול לספק לך זמינות מסביב לשעון.

לכן, מומלץ לבחור ביועץ משכנתאות המעסיק אנשי צוות נוספים שיוכלו לספק לך מענה גם אם איש הקשר הקבוע שלך אינו עובד באותו יום, בחופשה ארוכה או מכל סיבה אחרת.

היקף הידע העומד לרשותנו

כדי לבנות תמהיל משכנתא אידיאלי, לא מספיק להכיר את אופי התהליך ואת הגורמים השונים המשפיעים על תנאי המשכנתא. יועץ משכנתאות מביא עמו מבט המגיע מתוך המערכת ומכיר את כל השיקולים הכלכליים המניעים את הבנק. לכן, חשוב שנבחר ביועץ בעל בקיאות מעמיקה בעולם הכלכלה עם דגש על פתרונות מימון. חשוב שלא נתבייש ונשאל את איש המקצוע שלנו מהי הכשרתו והשכלתו הפורמלית כדי לוודא שנהנה מליווי מקצועי ואמין.

נסיון מקצועי

לצד הבקיאות בתחומי הידע השונים, חשובה לא פחות ההיכרות עם המערכת הבנקאית ואופן פעולתה. לכן, חשוב שנבחר ביועץ משכנתאות פרטי שעבד תקופה ארוכה בבנקים ובעיקר בעל ניסיון בתחום המשכנתא. ככל שהיועץ שלך צבר ידע וניסיון בתחום מגוונים יותר בעולם זה – מפתרונות ביטוח מתקדמים ועד למוצרי משכנתא יצירתיים וגמישים כמו משכנתאות הפוכות, מחזור משכנתא, הלוואות גישור ושלל הפתרונות הנוספים הקיימים היום – כך היצע האפשרויות שלך מתרחב והליווי שלך על ידי יועץ משכנתאות יהיה איכותי יותר.

בחירה ביועץ משכנתאות על פי המלצות

יועץ משכנתאות אמין ומקצועי, שצבר רקורד הצלחות משמעותי, יותיר אחריו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים. שביעות הרצון הזו לרוב באה לידי ביטוי בחוות דעת ובהמלצות. היום יותר מאי פעם קל ללמוד לא מעט אודות איש המקצוע

שברצוננו לעבוד אתו על ידי עיון בחוות דעת והמלצות באתרים המציעים המלצות על בעלי מקצוע. מומלץ לדבר גם עם אנשים שאנו מכירים – מחברים וקרובי משפחה ועד שותפים עסקיים – ולשמוע על חווייתם עם יועץ המשכנתאות שלהם.

עלויות שירות יועץ משכנתאות

עלות השירות שמציע יועץ משכנתאות נעה על טווח רחב למדי ומשתנה באופן ניכר מאדם לאדם. מחיר השירות שמציע יועץ משכנתאות נגזר מניסיונו המקצועי, היצע השירותים שלו ואינטנסיביות הליווי שמוצע לך. בעוד שייעוץ כללי לבניית תמהיל משכנתא וייצוג במשא ומתן מול הבנק יעלה לרוב כ-6,000-8,000 ₪, שירותים מקיפים וצמודים יותר

וטיפול בבעיות מורכבות עשויה גם לעבור את ה-10,000. בין אם המחיר נמוך מכך או גבוה מכך, זוהי בהחלט סיבה לבחון ביתר עומק את איש המקצוע. יועץ משכנתאות הגובה סכומים נמוכים עשוי להיות חסר ניסיון ומצד שני, מחירים גבוהים אינם מעידים בהכרח על שירות איכותי יותר. בסופו של דבר, רק סקר שוק מקיף ומעמיק הבוחן את כל יתרונות איש המקצוע, המלצות מהשטח והשוואה בין העלויות

שגובים הגורמים השונים תאפשר לנו למצוא את השירות האידיאלי במחיר המתאים ביותר. אתם פושטי רגל לשעבר ואינכם יודעים מה לעשות? קראו עוד בפוסט זה 

עברו לעמוד שאלות ותשובות שלנו

מבקשים לקבל משכנתא אך אתם לאחר פש"ר? קראו בפוסט זה כיצד

יש לכם שאלות? עברו לעמוד השאלות הנפוצות שלנו שם רשמנו את השאלות שאנו שומעים מלקוחותינו בכל יום, ואת התשובה עליהן כמובן.