שאלות ותשובות השאלות הנפוצות ביותר שאנו שומעים מלקוחותינו בכל יום

משכנתאות בהולנד

האם ניתן לרכוש בית כשאין לי דרכון אירופאי?

בוודאי שכן. ההבדל היחידי בין אזרח הולנדי למשקיע זר הוא שלא ניתן לקבל משכנתא בגין רכישת הנכס. משכנתאות בהולנד מבוססות על הכנסה חודשית ולא על שווי הנכס. כלומר, אם שווי נכס בהולנד הוא 100 אלף אירו, יש לכם הון עצמי של 90 אלף אירו ואתם מבקשים לקחת משכנתא על ההפרש, בסך הכל 10 אלף אירו, הבנק ידחה את בקשתכם היות ואין לכם הכנסה חודשית אשר תגבה את החזר המשכנתא בהולנד. זה גם מה שהציל את הולנד מכל המשברים שזה לא קשור לשווי הנכס זה קשור לגובה ההכנסה החודשית הקבועה של המשקיע, כלומר, שלכם.

סרטון תדמית אודות מצב שוק הנדל"ן באמסטרדם של דב סבו ב YouTube.

מה ההבדל בין משקיע זר הקונה דירה לבין משקיע הולנדי?

אין שום הבדל, אין חוקים שונים בין משקיע זר למשקיע הולנדי.

מה המדד הקובע את גובה המשכנתא?

נדל"ן בהולנד הוא מאד יציב. כלומר, גם במצב של משברים שעברנו פה מכיוון שכל הנושא של משכנתאות בהולנד כפוף לגובה ההכנסה ולא לשווי הדירה זה לא משנה, לא ניתן להגיע למצב שאדם פושט את הרגל היות והבנקים בהולנד מאשרים קבלת משכנתא רק לאלה אשר מסוגלים להוכיח כי הכנסתם מאפשרת החזרת המשכנתא. אין זה אף משנה אם ערך הבית יורד.

מיסוי בהולנד

איך אקבל את התמורה בעבור השכרת הנכס בהולנד?

העברת כספים מחול לישראל לגבי נכס הנה דרך בטוחה במאה אחוז בשוק הנדל"ן בהולנד., כל נושא קנייה ומכירת בתים עובר דרך נוטריון הולנדי.

נוטריון בישראל הוא עורך דין אשר יצא לגמלאות ומחפש לעצמו תעסוקה בשעות הפנאי. קונה לעצמו חותמת ובן רגע הוא הופך לנוטריון.
לעומת זאת, נוטריון בהולנד הנו מקצוע מאד מבוקש וישנם כ 5,000 נוטריונים רשומים. נוטריון הנו מקצוע לכל דבר ועניין אשר לומדים לא מעט בכדי להפוך לאחד כזה. ישנם אך ורק 5,000 תקנים לנוטריונים הולנדיים וכדי להכנס צריכים לחכות שאחד מהם יצא, כלומר ילך לעולמו.
כאשר אחד מהם מת, הראשון בתור הופך להיות קנידט נוטריון. זה אומר ש 5,000 נוטריונים אלה הם אנשי אמון של ממשלת הולנד והם למעשה מייצגים אותה מול המשקיעים.
הנוטריון ההולנדי כפוף לחוקי מדינת הולנד. כלומר, במידה וקורה משהו, חובת הדיווח הנה על הנוטריון.

איך אוכל לדעת אם הנכס מעוקל/משועבד?

בהולנד זה בלתי אפשרי שהנכסים יהיו משועבדים ו/או מעוקלים, מדוע? הקונה מעביר את הכסף לנוטריון, לחשבון צד שלישי, שלא קשור לנוטריון עצמו, חשבון נאמנות. ברגע שהבית הועבר על שם הרוכש, כלומר אחרי שכבר הבית בטאבו על שמו של הרוכש, רק אז מתבצעות העברות הכספים. כלומר אין מצב שבהולנד תקנו בית שהוא מעוקל או משועבד היות הנוטריון לא יעביר את העסקה.

מס שבח בהולנד, יש חיה כזו?

מס שבח בהולנד עומד על 0% ;)

בהולנד מס השבח הוא 0%. כלומר, קנינו בית ב 200 אלף אירו, מכרנו אותו ב 300 אלף אירו, הרווח בסך 100 אלף אירו פטור ממס ;) מתי כן נשלם מס שבח? במידה והמשקיע הוא משקיע ישראלי והוא מעביר את השבח, כלומר את הרווח ממכירת הנכס, לישראל אזי המיסוי הוא 15% ומדוע? היות ואין מיסוי בהולנד על הסכום ואז אין עניין של כפל מיסוי. כלומר, כל עוד שהרווח נשאר בהולנד ואינו מגיע לישראל הוא פטור ממס.

מיסוי בהולנד

אחד הדברים שראיתי במהלך החיים שלי פה זה שבמיוחד בישראל לכל אחד יש הסדר אחר עם מס הכנסה, אז מה קורה? מכיוון שאחוז המס אינו אחיד לכולכם, מה לעשות, אתם גרים בארץ הקודש, אני מעדיף שהמשקיעים שלי, בכל הקשור לקניית הנכס, ניהול הנכס ועוד, ייהנו ממעטפת שלמה לטיפול בנכס שלהם על כל המשתמע מכך. היות ואני גר באמסטרדם קל לי יותר מה גם שאני עוסק בזה לא מעט שנים וזו פרנסתי העיקרית והיחידה. שאלו עורך דין או רואה חשבון המתמחה במיסוי היות ולפי מיטב הבנתי בישראל ישנן שיטת מס שונה לכל אחד.

זכויות דיירים בהולנד

האם זכויות הדיירים בהולנד שונים מזכויות הדיירים בישראל?

בהולנד, בשונה מישראל, שוכרי הנכס חזקים יותר ממשכיריו. עד לאוגוסט 2016 כל דייר ששכר דירה יכל להיחשב דייר מוגן. כלומר, השוכר עוזב את הדירה מתי שהוא רוצה לצאת ולבעל הנכס אין מה לעשות כנגד זה. החוק שונה ובאוגוסט 2016 עודכן כי שוכר הנכס ייחשב כדייר מוגן רק אם הוא מחזיק בנכס יותר משנתיים ימים. כלומר, שנתיים פחות יום הדייר צריך לעזוב את הדירה.

משבר כלכלי הולנד

מה קורה במצב של משבר בשוק ההולנדי?

התשואה היציבה עבור השכרת נכסים בהולנד עומדת על בין 4 ל 5 אחוז. לעומת זאת, בארה"ב מדברים על תשואות שבין 10 ל 15 אחוזים. ההבדל המאד משמעותי בין שווקים אלה הוא אופן ההשקעה. לעניות דעתי המקצועית, רק 22 שנים פה, זהו יתרון מאד גדול של הולנד. אני, דב סבו, לא ארצה, לא אמליץ ולא אבצע עסקה בה הלקוח שלי משקיע בחברה. אני רואה עצמי כגיאולוג, וככזה אני מאמין במכירת אבנים למשקיעים שלי. משהו בטוח לטווח ארוך.
אני מלווה את התהליך, אני עוזר למשקיע והולך אתו יד ביד בכל הליך רכישת נכס בהולנד. אני רוצה שאם חס ושלום משהו קורה לי, דב סבו, הקונה לא מסתכן. כלומר, יש לו אבנים שהם בטאבו שלו ואין הוא קשור אלי או למצבי, כלומר האבנים שייכים למשקיע מהאירו הראשון. הוא לא קונה אחוזים בחברה בגלל זה התשואות הן קצת יותר נמוכות אך הן תשואות יציבות.

דירות באמסטרדם airbnb

סדרת חוקים חדשה נוצרה לאחרונה בנושא הדיור בעיר

ממשלת הולנד נלחמת באופן פעיל בעקבות לחץ לובי המלונות בעיר. הממשלה החליטה להילחם בחברת airbnb. עד לשנה שעברה מותר היה לבצע השכרת דירה באמסטרדם לתקופות קצרות רק לחודשיים בשנה.

השנה, הטווח קוצר בחצי וכעת מותר רק להשכיר את הבית ל 30 ימים בשנה לתיירים. ממוצע התיירים שיגיעו להולנד בשנת 2019 עומד על 29 מיליון. ובשנה הבאה מצפים ל 29,000,000 תיירים בעיר המכילה 850,000 תושבים.

דבר זה משנה את כל היחס כלפי התיירות וההולנדים מנסים בכל כוחם להשאיר את המסורת ולהילחם בקדמה.

אדם, אשר ישכיר את הנכס יותר מ 30 ימים בשנה יקבל קנס של 20,000 אירו. מהשנה הבאה שוקלים את האפשרות להעלות את המיסוי על AIRBNB ל 70 אחוזי מס הכנסה.

 

דירות באמסטרדם airbnb - עדכונים אחרונים 22.06.2019

 

עיריית אמסטרדםבמסגרת מלחמתה בענקית ההשכרות airbnb, הוציאה לאחרונה חוק ולפיו אין זה משנה מספר החדרים בבית, אסור בתכלית האיסור להשכיר את הבית ליותר משני אנשים, למעט משפחות אשר שם אין כל הגבלה על מספר הדיירים בבית.

הדבר כמובן פוגע במעמד החלש אשר בדרך כלל חולקים בית עם יותר משני אנשים. כתוצאה מכך, מחירי החדרים באמסטרדם עלו פלאים. אם בעבר שלושה סטודנטים באמסטרדם יכלו לחלוק דירה, היום זה אפשרי רק לשניים מהם לעשות כך.

לפי עדכונים אחרונים ניתן היום לשכור דירה עם חוזה לשנה אחת, פחות יום, ללא אפשרות הארכה. צעד זה נעשה כדי למנוע מצב בו אנשים תופסים את הדירה (דיירים מוגנים), או, חוזה לשנתיים פחות יום, באותה המתכונת.

בצורה כזו ניתן להימנע ממצב שאנשים תופסים את הבית.

בעקבות הברקזיט (הפרדת אנגליה משאר אירופה) חברות אסייתיות רבות העבירו את מעונם לאמסטרדם. לדוגמה; הבנק היפני מיצובישימשרד הבריאות האירופאי, כל המשרדים הקשורים לחברות התרופות ועוד. כתוצאה מכך נוצר מצב בו חיפוש יתר בשוק ומחירי הנדל"ן המשיכו, ועדיין ממשיכים, לעלות.

דירה להשכרה באמסטרדם

דירה להשכרה באמסטרדם, איך אוכל לדעת מה התאריכים הפנויים?

דירה להשכרה באמסטרדם אפשרית במרכז העיר ובשכונות הצמודות לה, שום דבר שטראם ו 15 דקות לא יפתרו, תוכלו לרכוש כרטיס, שתקף לשעה, ב 3.5 אירו. זה מספיק לקפוץ אל פריימרק אמסטרדם ולחזור הביתה.

לגבי שאלות על תאריכים פנויים, מיקומים וכמות אורחים נא התקשרו למספר הישראלי שלי 0723730357 או בוואטסאפ למספר ההולנדי שלי 31624872633

לכל שאלה בעניין נדלן באמסטרדם או נדלן בהולנד התקשרו אלי, אני זמין משעה 12.00 שעון ישראל, כן, אני קם מאוחר, מודה ;) ועד שעה 18.00 שעון ישראל, כי צריכים לנוח בסופו של יום מפרך שכזה.

קניית דירה באמסטרדם

קניית דירה באמסטרדם, אפשרית אם אין לי דרכון אירופאי?

כל אחד מאתנו יכול חרכוש נכס בהולנד. בתנאי שיש לו את כל הכסף היות ומשכנתא לא תוכלו חקבל.

שכר דירה באמסטרדם

מה ממוצע שכר הדירה הנגבה באמסטרדם?

שכר דירה באמסטרדם מתחיל בין 1,500 ל 2,000 לדירת חדר שינה וסלון, תלוי במיקום הדירה וגודלה.

בעקבות עליית ערך הנדל"ן באמסטרדם בשנים האחרונות, מחירי שכירות באמסטרדם עלו בהתאם. כיום, דירת שני חדרים במרכז אמסטרדם הכוללת שני חדרי שינה וסלון, תעלה בין 2,000 ל 2,500 אירו לחודש, לא כולל חשבונות.

השכרת דירה באמסטרדם

אני רוצה לרכוש נכס באמסטרדם וליהנות מהשכרה לתקופות קצרות עבור תיירים, כדאי לי?

רכישת נכס להשקעה בהולנד זה No, No, No ואני אסביר; ממשלת הולנד החליטה להילחם בים התיירים המגיעים להולנד בכלל ולאמסטרדם בפרט. כבר צופים 29 מיליון תיירים ב 2020 בעיר שמכילה 800 אלף איש, בכך שהם מקדמים חוקים חדשות לבקרים. השנה נכנס חוק לגבי השכרת דירה באמסטרדם לתקופות קצרות וזה אפשרי רק ל 30 יום בשנה וגם אז המיסוי שתשלמו יהיה מאד גבוה.

חברת ניהול נכסים בחול

רכשתי נכס, מה הלאה? מי מנהל אותו?

דירות למכירה בחול - הולנד, אמסטרדם וכל המקומות הכי לוהטים עכשיו בשוק הנדל"ן באירופה.

ישנן לא מעט חברות ניהול נכסים בהולנד. אנו לא מצפים שהלקוחות יבואו לנהל פה את הנכסים שלהם. בנינו מעטפת מלאה לניהול העסק בתחשבי חודשי/שנתי. בקיצור, אתם רוכשים ואנו עושים את השאר, כלומר דואגים שיהיה לכם כסף בחשבון בכל חודש ואפס שיחות טלפון והתעסקות עם הדיירים ;) חלומו של כל משקיע.

השקעות באמסטרדם

מה ההבדל בין השקעות בארה"ב לבין השקעות בהולנד?

התשואה היציבה עבור השכרת נכסים בהולנד עומדת על בין 4 ל 5 אחוז. לעומת זאת, בארה"ב מדברים על תשואות שבין 10 ל 15 אחוזים. ההבדל המאד משמעותי בין שווקים אלה הוא אופן ההשקעה. לעניות דעתי המקצועית, רק 22 שנים פה, זהו יתרון מאד גדול של הולנד. אני, דב סבו, לא ארצה, לא אמליץ ולא אבצע עסקה בה הלקוח שלי משקיע בחברה. אני רואה עצמי כגיאולוג, וככזה אני מאמין במכירת אבנים למשקיעים שלי. משהו בטוח לטווח ארוך.
אני מלווה את התהליך, אני עוזר למשקיע והולך אתו יד ביד בכל הליך רכישת נכס בהולנד. אני רוצה שאם חס ושלום משהו קורה לדב, הקונה לא מסתכן. כלומר, יש לו אבנים שהם בטאבו שלו ואין הוא קשור אלי או למצבי, כלומר האבנים שייכים למשקיע מהאירו הראשון. הוא לא קונה אחוזים בחברה בגלל זה התשואות הן קצת יותר נמוכות אך הן תשואות יציבות.

דירה באמסטרדם מחיר

יש לי כ 500,000 אירו פנויים, מה אוכל להשיג?

*** אם הגעתם לעמוד זה ואתם רוצים בסך הכל לשכור דירה לכמה ימים באמסטרדם - לחצו כאן.

ואם אתם מחפשים מידע לגבי השקעות נדל"ן באמסטרדם ובהולנד נא המשיכו לקרוא מטה;

השקעות באמסטרדם הנה דרך נפוצה להשקיע בחוכמה בזמן האחרון. שמי דב סבו ואני בעל משרד תיווך נדלן באמסטרדם ומעורה בצורה עילאית בכל הקשור לחוק הנדל"ן ההולנדי, לתנודות השוק ההולנדי ועוד.

בכחצי מיליון אירו תוכלו לרכוש דירת 65 מטרים לא במרכז העיר, דירה במרכז אמסטרדם תעלה כ 700,000 אירו, גם השכירות שתקבלו תהיה בהתאם.

נא קבעו עמי פגישה ביומן הפגישות האוטומטי שלי, בחרו את התאריך ושעת תחילת הפגישה הרצויה וכל שנשאר לכם הוא לרכוש כרטיס טיסה לאמסטרדם.

משך פגישה הוא מינימום שעתיים ואנו תמיד נגלוש מעבר לכך ;) 

עלות הפגישה עמי הנה 1,000 אירו אשר ישולמו במעמד הפגישה בלבד, אם ביטלתם אין כל צורך בחיוב. 

במידה ותצא עסקה אל הפועל עלות הפגישה תקוזז מהסכום הכולל.

מחכה לכם

דירה באמסטרדם מחיר בין 350 ל 500 אלף אירו

מגוון דירות למכירה באמסטרדם במחירים החל מ 150,000 אירו ומעלה.

מחיר דירת 3 חדרים ממוצעת, כ 65 מטרים, שני חדרי שינה קטנים מאד, כמקובל באמסטרדם, פלוס מטבח קטן ושירותים ומקלחת הצמודים למטבח. מדוע השירותים במטבח אתם שואלים? היות והבניינים הם בני 400 שנה ומעלה ובזמנים האלה שירותים בבית היו רק לאליטה, הוסיפו אותם לאחר הבניה וזה המקום שמצאו. לא נעים בהחלט אך לא כזה נורא. 

דירות להשכרה במרכז אמסטרדם

דירות להשכרה במרכז אמסטרדם באיזה מחיר?

שוק הדירות באמסטרדם הנו שוק לוהט, מחיר שכירת דירה מרוהטת קומפלט בת כ 65 מטרים לא במרכז העיר הנה כ 1,750 אירו לחודש לא כולל חשבונות.

השכרת נדל"ן בהולנד

רכישת נדל"ן בהולנד

רכישת נדל"ן בהולנד הנה דרך מצויינת למקסם בצורה המיטבית את הכסף שלכם.

רכישת נדל"ן

מצאתי נכס שמוצא חן בעיניי, מה הלאה?

השלב הבא לאחר איתור הנכס הוא חתימה על הסכם, זכרון דברים. המקבילה ההולנדית נקראית קופאקטה. חתימה על הסכם דברים של כל מה שסוכם. לאחריו ישנה פגישה נוספת הקרויה אספקה. בין החתימה הראשונה לשניה יש מינימום של חודש. הסיבה לכך היא שאם הבית ממושכן, גם אם לא במשכנתא שלנו, לבנק לוקח כשלושה שבועות לשחררו משעבוד ומיד לאחר מכן הדירה עוברת לבעלים החדש.

דירות למכירה באמסטרדם

דירה למכירה באמסטרדם בחצי מיליון אירו

דירה להשכרה באמסטרדם במיקום טוב, שכונה שקטה, למרות שרוב השכונות שקטות, דירה עד כ 70 מטרים מחירה כחצי מיליון אירו עם החזר השקעה שנתי של בין 4 ל 5 אחוזים לאחר ניהול וטיפול שוטף 

השכרת דירה באמסטרדם מחירים

השכרת דירה באמסטרדם מחירים

מחירי השכרת נדל"ן באמסטרדם למגורים נעים, בערך, מ 1,600 אירו לדירת 65 מטרים. בדרך כלל הדירה היא דירת שלושה חדרים, שני חדרי שינה וסלון קטן. צנועים מאד ההולנדים. זה מאד תלוי במיקום של הדירה, בשכונות פחות אטרקטיביות הסכום הזה יכלול גם את כל החשבונות ובשכונות אחרות, היותר אטרקטיביות, כגון שכונת פייפ אמסטרדם המחיר הזה יתן לכם בקושי דירת 50 מטרים.

הון עצמי 300 אלף

מה אוכל לרכוש ב 300 אלף אירו באמסטרדם או בהולנד?

הון עצמי 300 אלף אירו יספיק לכם לרכוש דירת שלושה חדרים כ 65 מ', תלוי במיקום, באמסטרדם. נכס זה יבטיח לכם החזר השקעה של 1,600 אירו בחודש נטו לבנק לאחר הוצאות. כלומר, כחמישה אחוזי תשואה שנתיים, באירו!

רילוקיישן לאמסטרדם

מידע נוסף לגבי רילוקיישן להולנד/אמסטרדם

אכן, זו שאלה רחבה מדי. בעקרון, במקום אחד, אצלי, אתם תקבלו את כל המידע לגבי רילוקיישן להולנד בכלל ולאמסטרדם בפרט.

עשיתי כבר לא מעט אנשים שמחים בכך שביצעתי בעבורם רילוקיישן, בעיקר לאמסטרדם ;) אני מספק לכם "נחיתה רכה" באמסטרדם. אני דואג לכל מה שצריך לדאוג ואתם דואגים להמשיך בשגרת החיים שלכם עד למעבר. התקשרו אלי למידע נוסף וקביעת פגישה.

נכסים למכירה

אילו נכסים אתה מוכר ובאילו מדינות?

אני מתווך ישראלי המתגורר באמסטרדם כבר 23 שנה. אני מתעסק במכירת דירות ובתים בהולנד. בעיקר באמסטרדם, אמסטלפיין, פינקפיין ועוד. 

בתים באמסטרדם

נקודה מאד חשובה

בתים באמסטרדם בכלל ונדל"ן בהולנד בפרט הנו שוק מאד יציב. כלומר, בעיקר בעת משבר. כיוון שכל נושא החזר המשכנתאות בהולנד מחושב לפי הכנסת התא המשפחתי ההולנדי. לכן, אין זה משנה מה שווי הדירה באותה העת, באמצעות שיטה זו אנשים אינם מגיעים למצב של חדלות פירעון ופשיטתרגל. בנק הולנדי לא ייתן משכנתא בגובה X לבעל הכנסה Y מינוס או X פלוס אך לא בגובה ההכנסה המינימלי על פי החוקים באותו הבנק.

משבר נדל"ן

מה קורה אם אני קונה נכס ופתאום פורץ משבר?

אני אספר אנקדוטה קטנה; קיבלתי טלפון מלקוחה שלי אשר רכשה בעבר בית באמצעותי לפני שבע שנים. בעקבות המיתון של 2013 היא קראה בעיתון ששווי הנכס של הבית שלה ירד ב 15%. התקשרה אלי כולה בלחץ של "היי דב, מה עושים עכשיו? הנכס שרכשתי שווה 15% פחות." הרגעתי אותה ואחרי שהלחץ ירד הסברתי לה שמכיוון שמדובר פה בנכסים שלמעשה קונים אותם ישירות לשם השכרתם אין זה משנה מה ערך הבית בכל רגע נתון. מתי זה כן הופך לרלוונטי? ברגע שמבקשים לממש ורוצים למכור את הנכס. כל עוד בעל הנכס אינו מבקש למכור את הבית - הוא ממשיך ליהנות מאותה תשואת שכירות לא משנה אם שווי הנכס ירד או עלה.

טיסה לאמסטרדם

אוקיי, סגרתי פגישה ביומנך, היכן אתה ממליץ לקנות כרטיס?

זה מאד תלוי. במידה ואתם מבקשיםלהגיע בעונת השיא, דהיינו יוני עד אוגוסט, תשלמו 400 אירו לפחות לכרטיס. אך, במידה ואתם מבקשים להגיע שלא בעונת השיא תוכלו לבדוק הזמנת כרטיס טיסה לאמסטרדם 

אני משתמש באתר הזה בכדי להשוות את מחירי עלות הטיסה לאמסטרדם.

אמנת מס ישראל הולנד

מה לגבי כל נושא המיסוי בהולנד?

אמנת מס ישראל הולנד קובעת כי משקיע ישראלי לא ישלם כפל מס. ברגע שהמשקיע משלם בהולנד 1.3%משווי הנכס הוא מקבל פטור עבור תשלום מס על נכס בחול.

השפעת עליית הריבית בארה"ב

מהן ההשלכות של העלאת הריבית בארה"ב על תנודות הנדל"ן בהולנד?

בהסתכלות לשנים קודמות בכל פעם שהאמריקאים העלו את הריבית שוק הנדל"ן בהולנד סבל מירידה קלה.

לדוגמה;

ב 2007 האמריקאים העלו את הריבית וב 2008 שוק הנד"לן בהולנד ירד ב 20% בקירוב. גם ב 2012 האמריקאים העלו את הריבית והשוק ירד בכ 26 אחוז ב 2013. ולאחרונה, ב 2018, האמריקאים העלו את הריבית שוב.

כלומר, באופן תיאורטי, ב 2019 הולנד עומדת בפני ירידה נוספת.

הסיבה היחידה שזה עוד לא קרה היות ולפי כל המחקרים הגורם העיקרי לכך הוא הברקזיט. בעקבות הדיבורים על הברקזיט, כלומר היפרדות בריטניה מן האיחוד האירופי, כל החברות האסיאתיות, יפנים, קוריאנים וכו' - כולם עזבו את בריטניה ועברו לאמסטרדם.

בשנה האחרונה כ 10,000 עובדים בכירים בעלי משכורות מאד גבוהות ביצעו רילוקיישן לאמסטרדם מבריטניה.

בעקבות הברקזיט והמעבר לאמסטרדם נבלמה, בינתיים, מפולת הנדל"ן, אך ידוע לכולם שזה קרוב ויגיע מתישהו.

השקעות בהולנד

עם איזה נדל"ן בהולנד אתה מתעסק?

מכרתי בחיי החל מדירת 40 מטרים ועד בית מלון בעשרות מיליוני אירו. השאלה מה אתם מחפשים, אני מתעסק בנדל"ן מסחרי, נדל"ן למגורים, נדל"ן להשכרה בהולנד ובעצם כל מה שקשור לאבנים בהולנד ובאמסטרדם אני הכתובת ;)

שעון הולנד ביחס לישראל

מה השעה עכשיו באמסטרדם?

בעונת הקיץ השעה באמסטרדם הנה שעה אחת לאחור מישראל, כלומר, אם בישראל השעה כעת היא שש בערב בהולנד השעה היא חמש בערב. ההפרשים משתנים מעונה לעונה.

דירות להשכרה באמסטרדם לטווח ארוך

מה טווחי המחירים?

טווח מחירי הדירות באמסטרדם להשכרה לטווח ארוך נע בין כ 1,200 אירו, לדירת חדר בת כ 50 מטרים ועד כ 1,800 אירו ולעתים אף יותר, תלוי במיקום הדירה. סכומים אלה אינם כוללים הוצאות.

פריימרק אמסטרדם

מגה חנות אופנה

פריימרק אמסטרדם שוכנת בין כיכר דאם לתחנה המרכזית. החנות בת השבע קומות מושכת תיירים רבים מכל קצוות העולם בשל איכות המוצרים לעומת המחיר. בקיץ האחרון רכשתי שם חולצות T פשוטות ב 4 אירו האחת. איכות כזו בהשוואה למחיר טרם מצאתי, לא משנה היכן.

בתים למכירה בהולנד

מה אוכל לקנות בחצי מיליון אירו?

ובכן סכום זה איננו מבוטל כלל. בסכום כזה ניתן לרכוש חווה בהולנד. צרו קשר לפרטים נוספים אודות דירות או בתים בהולנד.

דרכון הולנדי

איך אוכל לקבל?

דרכון הולנדי ניתן להשיג בכמה דרכים; באמצעות ויזת עבודה (ויזת אקספרט), נישואין למקומי או שושלת הולנדית ;)

החזר מס אמסטרדם

כמה אחוז ומאיזה סכום ניתן לקבל החזר עבור המע"מ המקומי?

תוכלו לקבל, כתיירים אשר אינם חלק מן האיחוד האירופי, החזר בסך 16% מסך הקניה שיותר מ 50 אירו בקניה אחת באותה החנות.

ניהול נכסים לטווח ארוך

האם חברת G.D.Y HOUSING מנהלת גם את הנכס?

וודאי. אנחנו מה שנקרא One Stop Shop בכל מה שקשור לנדל"ן בהולנד ובעיקר באמסטרדם. בעל הנכס מקבל מאתנו מעטפת מלאה מרגע חיפוש הבית ועד הניהול השוטף של הנכס, אחזקה, טיפול, תיקונים, נקיון, קבלת שכירות וכל כאב הראש של להחזיק בית באמסטרדם. בקיצור, אתם מביאים כסף, אנו עושים את השאר.

דירות בחול למכירה

מה הכדאיות בהשקעת נדל"ן בחו"ל

להבדיל משוק הנדל"ן המדשדש בישראל, לא טעיתי במלה.

חשבו שכעת בתמורה ל 1.5 מיליון שח אתם מקבלים תשואה של 4000₪ בחודש שהם 48,000₪ בשנה. כלומר מעט יותר מ 3 אחוזים.

במקביל חשבו שתמורת אותו הסכום תוכלו לרכוש דירה באמסטרדם אשר תכניס לכם כ 1,000 אירו בחודש. הכפילו בשנה ועשו חשבון.

אם אמרתם וואו - הרימו לי טלפון.

עבודה בהולנד/אמסטרדם לבעלי דרכון אירופאי

היי דב, האם תוכל לעזור לי במציאת עבודה באמסטרדם?

בוודאי. אנו תמיד שמחים לצרף ישראלים למשפחה שלנו באמסטרדם. באמסטרדם עצמה חיים כ 10,000 ישראלים. 

אם יש לך דרכון אירופאי אוכל לעזור לך בכל צעדי הרילוקיישן לאמסטרדם בכל הקשור למציאת דירה עבורך, פתיחת חשבון בנק וכמובן עבודה.

תנועות הנדל ן באמסטרדם בזמן הקורונה

מה הולך לקרות לדעתך בעולם הנדל"ן באמסטרדם בעקבות נגיף קורונה?

לפי כל המומחים מה שהם טוענים שהולך לקרות הולכת להיות ירידה במחיר הדירות באמסטרדם. הסיבה לכך היא בגלל כמה גורמים;

האנשים עם המשכורות תהיה אי ודאות לגבי המשך העסקת עובדים ולכן תהיה אי וודאות לגבי נושא המשכנתאות, כתוצאה מזה יהיה פחות אפשרות לקנות דירות.

מה שכן, אחרי זה מחירי הנדל"ן כן יעלו בעקבות שהרבה אנשים איבדו את האמון בבורסות ומה שקורה יש לאנשים המון כסף שבבנקים לא יכולים להשאירו כי בבנקים באירופה מי שיש לו יותר ממיליון אירו בחשבון מתחיל לשלם ריבית שלילית, כלומר אנשים בעלי ממון לא יוכלו להשאיר את הכסף שלהם בבנק כלומר הם כן יצטרכו להשקיע אותו בנדל"ן.

כלומר השוק מאד תנודתי, בוודאות, כמו בכל משבר נוצרות הזדמנויות חדשות, זה חלק מהתהליך הטבעי שקורה בזמן משבר.