דירה באמסטרדם היא ההשקעה הטובה ביותר שאתם יכולים לאחל לעצמכם. כשמחירי הנדל"ן באמסטרדם נשארים יציבים אתם יכולים לייצר לעצמכם הכנסה פאסיבית של 5% תשואה שנתית, ועוד באירו!

שמי דב סבו, גרוש ואב לשתי בנות הולנדיות. אני מתגורר 23 שנים ומתעסק בנדלן ב 16 השנים האחרונות בהולנד בכלל ובאמסטרדם בפרט.

השקעות בהולנד ובעיקר השקעות באמסטרדם, דירה באמסטרדם להשכרה לטווח ארוך וגם למכירה היא הדרך הטובה ביותר להרוויח מהכסף שלכם.

הגעתם אל המקום הנכון במידה והנכם מחפשים קניית נדל"ן באמסטרדם או בהולנד. צרו עמי קשר בשיחה או בוואטסאפ, כאן, בתחתית המסך ;)

מחירי שכירות באמסטרדם; אם אתם מחפשים לרכוש נדלן בהולנד להשקעה קחו בחשבון שהתשואה השנתית היא כחמישה אחוזים, באירו!!!

במידה ואתם בתהליכי רילוקיישן לאמסטרדם צרו עמי קשר, אוכל לעזור לכם לא רק במציאת הבית הבא שלכם אלא עוד טיפים נוספים, היכרות עם הקהילה הישראלית העניפה שלנו פה וארוחות חגים יחד.

אני אחד מהמתווכים הרשמיים של עיריית אמסטרדם, עובד עם כל החברות והגופים הגדולים, הזרים והמקומיים - בהולנד. רוצים להגיע לפגישה? הכנסו ליומן ובחרו את התאריך והשעה המתאימים לכם והגיעו אלי. מחכה לכם ;)

נסיון
2004 - present
G-D-Y Housing

היי חברים, שמי דב סבו, גרוש ואב לשתי בנות הולנדיות מהממות. אני מתגורר כבר 22 שנים באמסטרדם ומתמחה בשוק הנדל"ן המקומי. הכנסו ליומן וקבעו פגישה מתי שנוח לכם או הכנסו לאתר וצפו בגלריית נכסים שיהיה לכם יום דב

2003 - present
השקעות בהולנד

החל משנת 2003 אני מתפרנס מכל מה שקשור לנדל"ן בהולנד ועושה זאת באהבה.