דירות למכירה באמסטרדם: השקעות נדל"ן, בתים, חנויות, משרדים 

דב סבו הוא הבעלים מאחורי GDY HOUSING. החברה מתמחה בניהול בתים, מכירה והשכרה של נדל"ן למגורים וגם נדל"ן מסחרי, בתי מלון, חנויות ומשרדים ברחבי אמסטרדם. מבקשים לרכוש דירה להשקעה באמסטרדם? מתכננים רילוקיישן להולנד? דב ידאג לטפל בכל מה שצריך כולל ניהול הנכס בעבורכם כשאתם שוהים בארץ

אם אתם בעלי כל דרכון אירופאי, לרבות דרכון פורטוגלי, אשר הפך מאד פופולארי בזמן האחרון אצל הישראלים, תוכלו להגיע ישירות אלי, אארגן לכם נחיתה רכה באמסטרדם בצורה הטובה ביותר, סמכו עלי. לשכור דירה או לקנות דירה, למצוא עבודה ולהתחיל חיים חדשים בעיר הנחשקת ביותר בעולם. אם אתם משקיעים אשר מחפשים לקנות נכס באמסטרדם המלים מטה מיועדות לכם, מקווה לראותכם בצד השני של המסך - באמסטרדם.

דירה באמסטרדם היא ההשקעה הטובה ביותר שאתם יכולים לאחל לעצמכם. כשמחירי הנדל"ן באמסטרדם נשארים יציבים אתם יכולים לייצר לעצמכם הכנסה פסיבית של 5% תשואה שנתית, במחיר דירה ממוצעת של כ 400,000 אירו. שמי דב סבו, גרוש ואב לשתי בנות הולנדיות. אני מתגורר 23 שנים ומתעסק בנדלן ב 16 השנים האחרונות בהולנד בכלל ובאמסטרדם בפרט. השקעות בהולנד ובעיקר השקעות באמסטרדם, דירה באמסטרדם להשכרה לטווח ארוך וגם למכירה היא הדרך הטובה ביותר להרוויח מהכסף שלכם. הגעתם אל המקום הנכון במידה והנכם מחפשים קניית נדל"ן באמסטרדם או בהולנד. צרו עמי קשר בשיחה או בוואטסאפ, כאן, בתחתית המסך ;)

מחירי שכירות באמסטרדם; אם אתם מחפשים לרכוש נדלן בהולנד להשקעה קחו בחשבון שהתשואה השנתית היא כחמישה אחוזים. במידה ואתם בתהליכי רילוקיישן לאמסטרדם צרו עמי קשר, אוכל לעזור לכם לא רק במציאת הבית הבא שלכם אלא עוד טיפים נוספים, היכרות עם הקהילה הישראלית העניפה שלנו פה וארוחות חגים יחד אשר נערכות בבית חב"ד אמסטרדם. אני אחד מהמתווכים הרשמיים של עיריית אמסטרדם, עובד עם כל החברות והגופים הגדולים, הזרים והמקומיים - בהולנד. רוצים להגיע לפגישה? בדקו מטה את הצעדים שיש לעשות לפני הפגישה והגיעו מוכנים.

שכונות באמסטרדם

שטחה של אמסטרדם הוא כמעט 220 קילומטר מרובע. לשם השוואה, שטחה של תל אביב הוא 52 קמ"ר. העיר, אשר ההולנדים היו הרוב המוחץ בה, עד לפני 30 שנים בקירוב, מושכת אליה אנשים מכל רחבי העולם. אמסטרדם ידועה בקרב ה Expats, תושבים זרים שהחליטו להעביר את מרכז חייהם לאמסטרדם. מדובר באנשי מקצוע, בעיקר מתחום ההיי טק, שעושים רילוקיישן לאמסטרדם. כפי שכתבנו, תוכלו למצוא באמסטרדם אנשים מיפן הרחוקה, ישראלים, סינים, הודים, מוסלמים, נוצרים ועוד.

דירות באמסטרדם - מה זה Funda

Funda.nl היא המקבילה ההולנדית לאתר Yad2 הישראלי. רוב, אם לא כל המתווכים בהולנד בכלל ובאמסטרדם בפרט עובדים עם האתר הזה. הכנסו לאתר ותוכלו לחפש בתים/דירות למכירה באמסטרדם ובכל הולנד עם חתכים לפי מיקום, מצב, חדרים וכו' בדיוק כמו יד2. קחו את הזמן ודפדפו בין מיליוני העמודים באתר עד שתמצאו את מה שאתם מחפשים. ברגע שמצאתם את בית החלומות העתידי שלכם בהולנד - התקשרו אלי, או צרו קשר בוואטסאפ ושלחו את הקישור של הדירה. עסקאות מכירת נדל"ן בהולנד נעשית באמצעות מתווך מורשה מטעם המדינה.

אנו לא ממליצים להכנס לעסקאות בהולנד ללא מתווך.

נסיון
2004 - present
G-D-Y Housing

היי חברים, שמי דב סבו, גרוש ואב לשתי בנות הולנדיות מהממות. אני מתגורר כבר 22 שנים באמסטרדם ומתמחה בשוק הנדל"ן המקומי. הכנסו ליומן וקבעו פגישה מתי שנוח לכם או הכנסו לאתר וצפו בגלריית נכסים שיהיה לכם יום דב

2003 - present
השקעות בהולנד

החל משנת 2003 אני מתפרנס מכל מה שקשור לנדל"ן בהולנד ועושה זאת באהבה.