תוכנה לדיוור, שיווק ושירות לקוחות בוואטסאפ

דיוור בוואטסאפ באמצעות מערכת לשליחת הודעות וואטסאפ לרשימת תפוצה הנה תוכנה מקומית המותקנת על המחשב שלכם ועובדת ברקע עם אפליקציית וואטסאפ ווב המותקנת במחשב ומחוברת למכשיר הטלפון שלכם.  מאז שיצרנו את התוכנה הראשונה שלנו לשיווק פעילויות שאנו מקיימים בארץ ובחו"ל הבנו שעלינו על משהו גדול פה. מהנסיון שלנו הבנו כי פלטפורמת וואטסאפ הנה מדיום חזק מאד לשיווק, מכירות, שירות לקוחות ובעיקר דיוור בוואטסאפ עם אחוזי פתיחה וקריאה גבוהים שאין להם שני לא באימייל ולא בסמס.

התוכנה הראשונה הנה תוכנה אשר טוענים אליה רשימת אקסל עם מספרי טלפון של הנמענים, כותבים הודעה, בוחרים קבצים ולוחצים על שלח. שניות לאחר מכן התוכנה תתחיל לירות הודעות פרסונליות עם השם של הנמענים ולמעשה כל נתון אחר שיש באקסל, עם הטקסים הקבצים וכו'.

דיוור/שיווק בוואטסאפ - הפצת הודעות בווצאפ

לאחרונה, הוספנו גם גרסת בלאסטר אולטימייט הכוללת צ'אט בוט לוואטסאפ עם קישור הסרה אוטומטית, שימוש במשתנים המקבלים הודעות מאנשי הקשר ובחזרה;

"איך קוראים לך? דני. היי דני, נעים להכיר.

עם חוקים, תתי חוקים, חיבור ל Zapier, לאוטומציות מורכבות ומתוחכמות רבות.

התוכנה השניה הנה תוכנה המקימה על המחשב תוכנה שמדמה מכשיר טלפון, מכשיר טלפון וירטואלי, תוכנת וואטסאפ ויש צ'אט בוט דומה ושונה לבלאסטר, גם כן יודע לעבוד או לשלוח הודעות בטקסטים לענות וקבצים, קישור הסרה, יש עוד משהו שנקרא הודעות צד ג', דוגמה, שאני מגדיר שמישהו כותב לי את המלה נציג,

רוצה לקנות, אז הצ'אט בוט גם שולח לאנשי המכירות שלי את הפרטים של מי שכתב לבוט – הלקוח – את הטלפון והוואטסאפ שלו והמשך הנחיות לחזור אליו. בוי פון יש גם מערכת דוחות שמוציאה את כל תכתובות הוואטסאפ באקסל לפי חיתוכים שונים מה שמאפשר דיוק מירבי בעבודה, אפשר לראות שם מידע על הודעות שנשלחו, נקראו, לא נקראו, מי קרא, ממש הכל כולל הכל. אפשרות לעשות ולידציה למספרי טלפון, האם בכלל הם מחוברים בוואטסאפ, לפני או אחרי, ולקבל עליהם פרטים נוספים בעיקר מוואטסאפ עסקים למי שיש.

תוכנת ספיידר, תוכנה שיודעת לאתר קבוצות וואטסאפ באתרים שאני מזין לו, באינדקסים שיש בהם קבוצות וואטסאפ, לאסוף את קישורי הקבוצות האלה, להצטרף לקבוצות אוטומטית, לפרסם בקבוצות אוטומטית ולמשוך את מספרי הטלפון של כל חברי הקבוצות לאקסל אחד מרוכז עם סינון כפולים ולאקסלים נפרדים.

מעבר לזה יש תוכנות קטנות יותר

  • לינקג'ן שמייצר קישורי וואטסאפ,
  • קלונר אפליקציה לאנדרואיד שמשכפלת חשבון וואטסאפ כמו וואטסאפ וב על טלפון.
  • ריספונדר: אפליקציית וואטסאפ מגניבה, ששולחת הודעת וואטסאפ בסיום שיחה, לפי מה שהגדרנו, והודעת וואטסאפ אם מישהו התקשר ולא עניתי, זה יכול להיות גם בוואטסאפ, גם בסמס, מה שרוצים, עם או בלי שם הנמען, במידה והוא שמור אצלנו בטלפון.

דיוור/שיווק בוואטסאפ - שלושה סוגי בוטים

הבוט האדיר שלנו מגיע בשלוש גרסאות.

בוט בסיסי - 2,200 שח כולל מעמ

הגרסה הבסיסית מתמקדת בשליחת הודעות וואטסאפ לרשימת תפוצה. תוכלו לשלוח הודעות פשוטות ללא שליחת קבצים, תמונות, מסמכים וכו'. כמו כן לא תוכלו לתזמן שליחת הודעות לתאריך ושעה עתידיים ולא יהיה לכם פאנל תזמון.

בוט פרו - 2,800 שח כולל מעמ

זו גרסה מתקדמת יותר אשר כוללת בתוכה את כל מה שאין בגרסת הבסיס. כולל צ'אט בוט עם שליחת קבצים וצרופות, תצוגה מקדימה של הקישור (הצגה יפה) שליחת תמונה וטקסט ביחד, תזמון מסרים לפי תאריך ושעה עתידיים.

בוט עסקי - 4,500ש"ח כולל מע"מ

זו הגרסה הכוללת והמלאה של הבוט שלנו. גרסה זו כוללת גם את הבוט האוטומטי עם העברת הודעות לסוכנים דרך וואטסאפ, מיילים, התמששקות ל Zapier ועוד. במידה ואתם מנהלים עסק עם לקוחות רבים הבוט שלנו יכול לחסוך לכם עד 98% מהעבודה הקשה של אנשי שירות הלקוחות שלכם.

הבוט פונה אל הלקוח בשמו הפרטי והמשפחה, מנסחים הודעה פרסונלית והלקוח משיב לכם. ברגע שמקבל ההודעה, אשר פרטיו לא רשומים אצלכם בחשבון, מקבל הודעה ממספר חדש מופיע לו כפתור דווח. ברגע שהוא עונה לכם על ההודעה הראשונית כפתור דווח נעלם ומיד מתחילה תקשורת רגילה בין שני מספרי טלפון בוואטסאפ.

הלקוח שואל, הבוט עונה והכל נראה למראית עין כאילו שני אנשים מתכתבים ביניהם בוואטסאפ. בפועל, לאחר הסיום, אתם מקבלים דוח מלא עם כל תכתובת הצ'אט אליכם למייל או לאן שתגדירו בבוט. התוכנה מגיע עם עדכונים מעת לעת, כוללת רשיון למחשב אחד בלבד וסדרה של סרטוני הדרכה לפעולה פשוטה וקלה.