מעקב בגידות

מעקב בגידות

שמי יובל, כבר בשנות החמישים המוקדמות לחיי והחלטתי לשכור בלש פרטי שיבצע מעקב בגידות לאישתי, עימה אני חי מעל שני עשורים. הכרתי את אישתי בנעוריי, כאשר חזרתי הביתה מבית הספר, אני בזמנו הייתי בן 15 והיא בת 14, ילדה חייכנית עם שתי צמות על כתפיה. היה ניצוץ של אהבה כבר מהתחלה, אך היו לא מעט קשיים בדרך היות והגענו מרקע כלכלי שונה, היא ממעמד סוציואקונומי גבוה ואני ממעמד כלכלי נמוך.

בחופשות חגים, כאשר עבדתי בשוק, היא הייתה מגיעה לארח לי חברה בבסטה של אבא שלי בשוק, והאהבה ביננו רק גדלה והתחזקה למרות הקשיים. כאשר אני הייתי בן 18 התחתנו, בגלל שהיא כבר הייתה בהריון, אבא שלה הסכים לנישואין כדי לחסוך את המבוכה למשפחה שלו.

להתייעצות עם חוקר פרטי נא צרו קשר

הסכם ממון ועבודה קשה

לפני החתונה המיוחלת, אביה דאג שאחתום על הסכם ממון, מתוך חשד שמא אני מתחתן עם בתו למען ההון הכלכלי של המשפחה שלה. לאורך כל נישואיי לאשתי, אביה לא פעם ניסה לחבל בנישואים ושכר בלש שיבצע מעקב בגידות כדי לבדוק אם ישנן בגידות בנישואין מצידי. כל מאמציו העלו סרק, ואישתי באה וסיפרה לי על הבלשים, אך לא סיפרה לי ששוחחה עימם רבות אודות בגידות ואיך לחמוק מהן בלי בעיה. אני מצידי, עבדתי קשה כדי להרוויח את השכר שלי בעבודה הגונה וטובה, אבא שלה ראה את זה ובסוף הציע לעזור לי לפתוח עסק הקשור למקצוע שלי.

כך פתחתי בעזרת אביה את המוסך הראשון שלי לתיקון משאיות, ואבא שלה היה שותף ואף נראה שהוא נהנה ללמוד איך לתקן משאיות ממני.

חוקר פרטי מעקב בגידות

החשד הראשון שלי התחיל כאשר היא הכירה חברות חדשות, שכל אחת מהן הייתה גרושה, ואני הכרתי את הבעלים שסיפרו על בגידות נשים. באותו שלב כבר היו לנו שני ילדים, בת ובן ואישתי הייתה בהריון עם השלישי, הבן באותו הזמן היה בגן ושם נוצרו הבעיות הראשונות. בזמן שאני הייתי בעבודה, אישתי למדה עבודה סוציאלית, וסיכמנו שהיא תוציא את הילדים מבית הספר והגן, אך אט אט זה השתנה.

היא התחילה להתקשר ולבקש ממני לאסוף את הילדים, כאשר היא יודעת שהמוסך לתיקון משאיות נמצא בעיר אחרת מזו שאנו גרים בה. זאת הייתה הסיבה הראשונה שעוררה את החשד שלי, שחברותיה משפיעות עליה לרעה ובסופו של דבר שכרתי בלש שיבצע מעקב בגידות.

תאונה ונכות

עוד חשדות עלו כאשר נפלתי מתוך משאית על כלי עבודה שהיה בסמוך ופצעתי את עמוד השדרה - מה שהוביל לשיתוק מהמותניים ומטה. הזדקקתי לטיפולי פיזיותרפיה אינטנסיביים כדי לשקם את הרגליים שלי, אך היא התעלמה מכל בקשה לעבור לגור בסמוך לבית חולים בעיר אחרת. עקב כך, נאלצתי להישאר בבית אך זה לא היה הכל, היא החליטה להשאיר עם אדם נכה תינוקת שרק נולדה, ואני עשיתי את כל המאמץ להחלים. כדי שאוכל לקום מהמיטה כדי להכין לקטנטונת שלי בקבוק חלב, או אפילו כדי להביא טיטול חדש כדי להחליף לה, או כדי לקלח אותה כשצריך. הסיבה לסירוב של אישתי לעבור לעיר אחרת העלתה לא מעט חשדות, שגם הן נוספו לרשימה שבגללה שכרתי מישהו לבצע מעקב בגידות.

החלמה וקניית יאכטה 

בזכות הבת השנייה שלי בסוף קמתי על רגליי, למדתי ללכת מחדש ביחד איתה וזה לקח זמן שהיה מלווה בהמון כאבים, אך בסוף הצלחתי. לאחר שחזרתי לתפקוד מלא המשכתי לעבוד קשה וחסכתי כל שקל שיכולתי בצד, כדי לקנות יאכטה קטנה באורך 11 וחצי מטר מעץ שכבר שנים אני חולם להביא אחת כזו. ראיתי את היאכטה כאשר טיילתי במרינה לאחר העבודה במוסך, חבר הציע שאקפוץ לבקר אותו על היאכטה שלו, וזו שאהבתי עגנה בסמוך. כאשר הצלחתי לקנות את היאכטה סוף סוף, גיליתי עולם אחר והמון גברים גרושים שבחרו לחיות על יאכטות בגלל בגידות נשים שהובילו לגירושין. בין הדיירים במרינה היה גם שוטר, שהסב את המקצוע שלו לבלש פרטי, והוא סיפר לי המון סיפורים על בגידה של אישה שהובילה לסוף הנישואין.

כיפה אדומה

כאשר אתם שומעים כיפה אדומה, אתם חושבים על האגדה, אך מדובר בעוקץ שאישתי עשתה לי במהלך הנישואים שלנו וזאת בגידה באמון. אחרי שנים של ספקות וחשדות שאישתי בוגדת בי, החלטתי לבקש ממנה גט, והיא סירבה בהתחלה אך התחילה למשוך זמן עד שהגיעה "ההפתעה". באותה תקופת זמן אישתי נטלה גלולות נגד הריון, ואז הגיע העוקץ...היא הפסיקה לקחת אותן כדי להיכנס בכוונה להריון נוסף שימנע את הגירושין. סיפרתי על כך לחברי הבלש, באחת מהפעמים שהייתי ביאכטה כדי להירגע והוא הציע לי שאשכור בלש שיבצע מעקב עם הוכחות. אך כמובן שלא יכולתי לשכור את הבלש שהכרתי, כי אישתי כבר הכירה אותו כאשר הגיעה איתי ליאכטה עם הילדים בסופי שבוע.

הקש ששבר את גב הגמל 

היו לא מעט מקרים שהוסיפו לחשדות שלי, אך למען הילדים לא רציתי לעורר מחלוקת מיותרת בזה שאשכור בלש פרטי שיעקוב אחרי כל צעד שלה. לאורך כל אותה תקופה, הבלש שחי ביאכטה מולי סיפר לי עוד סיפורים על בגידות בזוגיות שבוצעו על ידי הנשים ואלה היו בגידות חוזרות. באחד מהימים שאישתי נסעה להשתלמות בים המלח, אני נשארתי עם שני הבנים בסירה וחשתי כאבים בחזה שהובילו לאישפוז בטיפול נמרץ. הבן הגדול שלי התקשר לאישתי כדי ליידע אותה שמובילים אותי לטיפול נמרץ עם חשד לאירוע לב, זאת הייתה השיחה היחידה. במהלך כל השעות שהייתי בבית החולים, אישתי לא טרחה להתקשר אפילו פעם אחת כדי לבדוק לשלומי, ואף לא טרחה להגיע כדי להיות לצידי.

גילוי מסעיר

אישתי הגיעה הביתה בצהריי היום לאחר השחרור שלי, כמובן בלי שום שיחת טלפון כדי לבדוק לשלומי או שלום הילדים הנסערים שלנו. היא טענה שהייתה בהשתלמות עד השעות המאוחרות של הלילה עם חברה לעבודה, ולא רצתה לנסוע את כל הדרך חזרה לבד ובחושך. כאשר פגשתי את אותה חברה כמה שבועות לאחר מכן, ושאלתי איך הייתה ההשתלמות, התשובה של חברתה גרמה לפניי להחוויר. החברה לא הייתה איתה באותו תאריך בשום השתלמות, פה כבר הבנתי שאני חייב לשכור בלש לביצוע מעקב בגידות כדי לאמת שאישתי בגדה בי. דיברתי עם אחד מחבריי שגר במרינה ושאלתי אותו אודות הבלש שהוא שכר כדי לאמת בגידות בנישואין והוא נתן לי את המספר.

הוכחה יצוקה

כעבור חודשיים של עבודה אינטנסיבית, הבלש ששכרתי הגיע עם תוצאות ביד שלא היו לטובת אישתי היקרה ואני הייתי בהלם. במהלך הגירושים כל ההוכחות הוצגו בבית הדין הרבני, ולמרות שהייתה לה את החוצפה לדרוש גם את העסק והיאכטה שלי. מתברר שהסכם הממון שאביה גרם לי לחתום, פעל מצויין לטובתי בגירושין, חשוב לציין שאביה העביר לי את חלקו בעסק לפני מותו. עם ההוכחות שהיו בידיי ממעקב בגידות שביצע הבלש, עכשיו אני גרוש וחי במרינה.

Subscribe