משרד חקירות בתל אביב

חוקר פרטי בתל אביב; משרד חקירות ותיק, מעל ל 25 שנים בתחום המעקבים ופתרונות מתוחכמים. עם סניף משרד חקירות בחיפה ובאירופה אנו מעניקים ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר שניתן להציע. צריכים מעקב? מחפשים תוכנת ריגול? מבקשים לדעת איך למצוא מספר טלפון של מישהו? יש לנו את כל הפתרונות. צרו קשר עם חוקר פרטי בתל אביב באמצעות לחיצה על הכפתור הכתום.

לייעוץ עם חוקר פרטי

חוקר פרטי בתל אביב, בעל משרד חקירות בחו"ל, בתל אביב ומשרד חקירות פרטיות בחיפה. אני מתעסק בחקירות כלכליות פרטיות מעל 20 שנים. מומחה במעקבים, בארץ ובעיקר בחו"ל, עובד באירופה, אסיה, ארצות הברית. מומחה דיבוב בכיסוי - להוציא מידע מאדם, בין אם זה עסקי או פרטים אישיים או כל מה שאותו אדם מסתיר/ה מבת/בן הזוג שלו, השותף שלו, או שהוא מתכנן דברים עתידיים.

משרד חקירות בגידות

ישנם שני סוגי מעקבים בו אנו מתמחים

מעקב בגידות

התחקות אחר תנועות בן או בת הזוג במהלך שעות היום מחוץ לבית עד ההגעה הביתה. הכל מתועד בוידאו, בסיום הפעילות הלקוח מקבל דוח ודיסק און קי עם כל הסרטים.

מעקב מסחרי כלכלי

להתחקות אחר שותפים עסקיים, אחר אנשי מכירות של חברה, לדעת מתחרים, חשיפת ריגול תעשייתי שזה בעצם נכנס פה לתוך התחום המעקבים המסחריים. חקירות כלכליות מסחריות, לדעת מידעים על חברה מתחרה או על האדם שחייב כסף ואותו אדם רוצה לבוא ולגבות לפני בעצם שהוא פונה לעורך דין כדי להקים תביעה ולא לבזבז סתם כסף הוא פונה למשרד חקירות שיעשה עבורו חקירה כלכלית לדעת איזה נכסים יש לו, סניפי בנקים, רכבים, ביטוחים, כל החקירות העסקיות.

אנו עובדים עם ציוד טכני מתקדם, מערכת איתור GPS לדעת ולהתחקות אחר תנועות האדם, מכשירי האזנה מקצועיים שמחזיקים עד שבוע ימים עבודה. את כל העבודות אני מבצע באופן אישי, אני לא מעביר לפרילנסרים. יש לי צוות חוקרים שלי, את החקירות בארץ אני עושה בעצמי, החקירות בחו"ל גם.

אני עושה בדיקת האזנה למכשירים ניידים, אם יש תוכנות זדוניות במכשיר טלפון הנייד, גם ל IOS וגם לאנדרואיד. כמו כן, שחזור נייד על כל הנתונים שנמחקו מהמכשיר, אם נמחקו וואטסאפ, שיחות, את כל זה אני עושה שחזור של הטלפון הנייד, אני מגיע אל הלקוח לוקח את המכשיר, עושה את הבדיקה ומחזיר אותו בסוף עם דוח מסודר ודיסק און קי עם כל התכנים.

המשרד מחזיק רשיון חוקר פרטי פלוס רשיון לניהול משרד חקירות פרטיות ברשיון משרד המשפטים ואף צוותי המעקבים שלנו, כולם עם רשיונות מלאים. אלה הן תעודות הסכמה ממשלתיות. בלעדיהן אני ממליץ לכם לא לעשות עסקים עם חאפרים

משרדי חקירות פרטיות

חוקר פרטי הוא אדם אשר יש ביכולתו לבצע חקירות שונות לצורך איסוף מידע וחקר האמת בצורה עקיפה או ישירה באמצעות בדיקת פוליגרף, או במהלך פעילותינו העסקית, אנו עלולים להיקלע למצב שבו אנו זקוקים לעזרתו של חוקר פרטי בתל אביב. ישנם הרבה דברים שאפשר להגיד על הנושא של חוקרים פרטיים וניהול חקירות פרטיות, אך לפני הכול הייתי רוצה להתייחס לשני היבטים חשובים הנוגעים לעבודתו של החוקר הפרטי, יש לשניהם משמעות משפטית.

הדבר הראשון; כאשר פונים לחוקר פרטי בתל אביב, יש לפנות אך ורק לחוקר פרטי בעל רישיון ממשרד המשפטים. אל תחשבו ”זו לא בעיה שלי“, אם שכרתם את שירותיו של חוקר פרטי ללא רישיון, גם אתם עשויים להסבך בבעיות עם החוק. שימו לב שלמעשה יש צורך בשני רישיונות, הראשון הוא רישיון עבור המשרד (רישיון לניהול משרד חקירות),

והשני הוא רישיון לחוקר עצמו. רישיון לחוקר פרטי הוא אינו רישיון לצמיתות; יש לחדש אותו באופן שנתי. במידה ולא הוגשו תלונות כנגד החוקר ולא נפתחו הליכים פליליים הרישיון יחודש. הנקודה השנייה, וגם היא קשורה להיבט המשפטי, נוגעת לגבי איסוף ראיות.

ברוב המקרים אתם פונים לחוקר פרטי בתל אביב מתוך כוונה לאסוף ראיות עבור הליך משפטי. חוקר פרטי הוא לא משטרה, הוא לא פועל תחת צו של בית משפט וישנן מגבלות שונות על עבודתו; אמנם יש לו גם יתרונות רבים, אבל חשוב להדגיש שראיות שנאספו באופן לא חוקי אינן קבילות בבית המשפט.

תחומי העיסוק של חוקר פרטי בתל אביב

חוקר פרטי בתל אביב מתעסק במגוון סוגים של חקירות. ניתן לחלק זאת ל 3 תחומים עיקריים: התחום האישי, התחום הכלכלי, והתחום העסקי, כאשר לפעמים יש חפיפה מסוימת בין התחומים. למשל, חקירה בתחום האישי יכולה להיות איסוף ראיות שונות בנושאי בגידה לצורך משפט גירושין.

אך מכיוון שלמשפטי גירושים ישנן גם השלכות על חלוקת הרכוש, חקירה שכזו עשויה בקלות לגלוש גם אל התחום הכלכלי. למשל במקרה שבו אישה, המבקשת להתגרש, חושדת שבן זוגה מעלים נכסים. בין תחומי העיסוק של חוקר פרטי בתל אביב אנו עשויים למצוא מגוון שירותים עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

אלו יכולות להיות חקירות טרום נישואין; סיכול חקירות נגדיות; חקירות רפואיות ותפקודיות; חקירות בגידה; מעקב אחר בני נוער לצורך זיהוי של שימוש בסמים; חקירות בינלאומיות; חקירות אודות סרבני גט; איתור אנשים; חקירות כלכליות ומסחריות; חקירות רקע על אנשים; חקירות סייבר ועוד.

משרד חקירות פרטי - רגישות ודיסקרטיות

כבר אמרנו שחוקר פרטי בתל אביב חייב לשמור על החוק, אך חשוב גם שישמור על דיסקרטיות ורגישות גבוהה בכל הנוגע להתנהלות מול הלקוח. במהלך החקירה, חוקר פרטי נחשף להמון מידע אישי ודיסקרטי, זהו יכול להיות מידע אשר חשפו בפניו הלקוחות אשר שכרו את שירותיו, כמו גם מידע אשר נחשף בפניו במהלך החקירה. מקרים רבים, כמו למשל חקירות בגידה, הם טעונים מאוד מבחינה רגשית וחשוב להתנהל ברגישות הנכונה מול הלקוחות. כאשר אתם מחפשים חוקר פרטי בתל אביב, מומלץ לעבוד עם משרד חקירות אשר חבר בלשכת החוקרים הפרטיים ומחויב לקוד האתי של הלשכה.

חוקר פרטי לעסקים

רבים מלקוחותיו של חוקרי פרטי בתל אביב הם בעלי עסקים אשר נזקקים לשירותים שונים. לדוגמה אם עסק רוצה להתמזג עם עסק אחר או לבצע איזו רכישה עסקית חשובה, העסק רוצה להתנהל בצורה בטוחה ולדעת שאין שום סיכון. לצורך כך העסק מבצע בדיקות שונות ונעזר בשירותים של עורכי דין ורואי חשבון על מנת לבחון את נאותות ההשקעה, אך זה לא מספיק.

על מנת להיות בטוחים שלא מסתירים מכם מידע ואין דברים אפלים אשר בסופו של דבר יפגעו בעסק שלכם או בחייכם הפרטיים, כדאי להיעזר בשירותיו של חוקר פרטי בתל אביב אשר יבצע את כל בדיקות הרקע. חוקר פרטי בתל אביב עשוי לגלות מידע אשר יציל אתכם מלהניח את כספכם על קרן הצבי, או לאפשר לכם לעשות צעדים עסקים וליהנות משקט נפשי.

וזוהי רק דוגמה אחת לשימושים העסקיים. דוגמה נוספת יכולה להיות כאשר אתם חושדים באחר השותפים או הבכירים בעסק שלכם. לא אחת שמענו על מקרים של מעילה בכספים, גנבת מידע וריגול עסקי ואפילו פעולות חבלה של ממש בפעילות העסקית. חוקר פרטי בתל אביב מצע חקירות עסקיות וכלכליות, תוך כדי שימוש במגוון אמצעים וכלים טכנולוגיים

על מנת לגלות כל מקרה של הפרת אמון, מעילה או ריגול עסקי בעסק שלכם. במקרים רבים עסקים פונים לחוקר פרטי בתל אביב לצורך סיכול חקירות נגדיות. בהחלט יתכן שישנו גורם כלשהו אשר מנסה להשיג מידע על פעילותכם העסקית מתוך תחרות עסקית לא הוגנת.

גורמים שכאלו עשויים להפר את החוק ולהשתמש באמצעי ריגול והאזנה; לכן ישנם עסקים אשר נעזרים בשירותיו של חוקר פרטי בתל אביב על מנת לוודא כי אף אחד לא השתיל במשרדם אמצעי האזנה, או משתמש בכל מיני שיטות לצורך איסוף מידע.