ביובית במרכז; שאיבות ביוב, שומן, ניקוי שורשים - מחיר החל מ 500 שח

אנו מספקים שירותי שאיבות ביוב עם ביובית במרכז. הביוב שלכם סתום לחלוטין? אנו נכניס פנימה את הצינור המחובר למשאבת יניקה עוצמתית ונשאב את כל הפסולת אשר נוצרה כתוצאה מהצפה, סתימה, כניסת שורשים לקו וכו'.

הזמנת ביובית

מה אנו יודעים לעשות

שאיבת בורות

שחרור סתימות

שאיבת שומן

הצפות

צילום קווי ביוב

שאיבת שירותים כימיים

ביובית בחולון; שאיבות ביוב באמצעות חברתינו אשר מספקת פתרונות פתיחת סתימות בכל רחבי הארץ עם משאיות ביובית קטנות וגדולות. מנהל החברה שלנו נמצא שנים בתחום, הוא הידיים, הגוף והנשמה של העסק. ואילו זו שמנהלת בפועל - יש כאלה שאומרים שהיא הראש והמח של העסק. צוות העובדים המיומן והמקצועי של שירותי ביובית במרכז וכמוהו גם צוות המשרד אשר משרת את לקוחותינו

הקיימים שנים וישמח עוד יותר לשרת את החדשים עם הרבה סבלנות, סובלנות ומקצועיות. שירותי ביובית במרכז ותל אביב, רמת גן, גבעתיים, חולון, בת ים ועוד. אנו מספקים שירותי שאיבה באמצעות ביובית בכל אזור המרכז וגוש דן, כמו כן אנו עובדים בשיתוף עם חברות ביובית בכל חלקי הארץ. כך שאין זה משנה היכן אתם גרים, אם הביוב סתום נוכל לסייע לכם בכל מקום בארץ.

אשר בשנים אלו מנהל החברה צבר ידע רב כך שהוא גם מייעץ לחברות אחרות שפונות לעזרה יש לנו את כל המקצועיות והידע לבצע עבודות ביוב בצורה הכי טובה ובעזרת ציוד חדיש.

לחברתנו יש ביוביות לביצוע שאיבות, פתיחת סתימה ושטיפת קווים בייתיים ותעשייתיים עם דיזות מיוחדות לקטרים גדולים וקטנים. ישנם מקומות עם הגבלת גובה כגון חניונים תת קרקעיים ובשבילם יש לנו ביוביות נמוכות.

לחברתנו יש דיזה חשמלית אשר נותנת לנו מענה לסתימות בקומות הגבוהות בבניינים. לחברתנו מצלמות לצילום קווים וגילוי תקלות בתוך הקו

שאיבות ביוב - שירותינו

 • פתיחת סתימות ביוב.
 • שאיבות בורות ניקוז/שופכין/שומן ועוד בעזרת ביובית באזורים פתוחים וגם ביובית
  המיועדת לעבודה במקומות סגורים עם מגבלת גובה כגון חניונים.
 • שטיפת קווים בלחץ מים בעזרת ביובית עם דיזות מיוחדות.
 • ניקוי קווי ביוב ממגבונים והוצאת שורשים שחדרו לקו הביוב.
 • צילום קווי ביוב בעזרת מצלמה בסיב אופטי לגילוי תקלות והפרעות בקו.
 • תיקון קווי ביוב קיימים
 • הקמת קווי ביוב חדשים
 • צילום קווים
 • שירותי ביובית
 • אינסטלציה
 • שאיבת בורות שופכין
 • שאיבת בורות שומן
 • פתיחת סתימה בחניונים
 • משאית ביובית לפתיחת סתימות ביוב
 • שאיבת הצפות ביוב
 • שאיבת בורות שומן
 • שאיבת בורות ביוב ושופכין
 • ניקוי אפקטיבי של קווי מים בלחץ מים גבוה
 • שרותי אחזקת מוסדות ומבנים
 • צילום קווי / צנרת ביוב
 • תחזוקת מערכות ביוב
 • ביובית קטנה לחניונים
 • שיפוץ/ניקוי משאבות מים
 • פינוי והובלת שפכים לאתר מורשה
 • סילוק וטיפול בבעיית שורשים בביוב
 • תיקון, תחזוקה וריתוך צנרת ביוב
 • השכרת שירותים ניידים

ניקוי שורשים בביוב

כאשר יש לנו בעיה במערכת הביוב, ישנו סיכוי גדול שאנו נזקקים לשירותי ביובית במרכז. הביובית היא למעשה משאית קטנה אשר מבצעת שאיבות בלחץ. באנגלית זה נקרא Vacuum Truck, כלומר משאית שאיבה. המאפיין המרכזי של ביובית הוא מערכת שאיבה והסנקה ומכל גדול לאגירת נוזלים. הביובית המודרנית נושאת ציוד מתקדם, מעבר לציוד השאיבה. ציוד זה כולל גם מצלמה ומערכת סיבים אופטיים אשר מאפשרים לצלם ולמפות את מערכת הביוב, ובכך לסייע בפתרון בעיות מורכבות.

מי נזקק לשירותים של ביובית?

ובכן ביובית מעניקה שירותים לבתים פרטיים, בנייני מגורים, עסקים וכל מקום אשר נזקק לשירותים מסוג זה. כך שהלקוחות הנעזרים בשירות יכולים להיות האדם הפרטי, ועד הבית, חברות ניהול ותחזוקה, רשויות מקומיות וכו. למעשה ישנם סוגים שונים של משאיות ביובית אשר נבדלות בעיקר ביכולת השאיבה שלהן אשר נמדדות על פי עוצמת הלחץ.

ביוביות קטנות הן בעלות לחץ של 100 אטמוספירות, אך ישנן ביוביות חזקות המסוגלות לבצע שאיבה בלחץ של כמה מאות אטמוספירות. כמובן שלא כל מקרה דורש לחץ עצמתי שכזה. הבדלים נוספים הם בנפח האחסון של הביובית, דבר אשר משפיע בין היתר על המשקל הכללי של המשאית.

מתי אנו זקוקים לביובית?

ברמת העיקרון, בכל פעם שיש לנו צורך בשירותי שאיבה אנו יכולים להיעזר בשירותים של ביובית. השם ביובית אולי מטעה וגורם לנו לחשוב ששירות זה מיועד אך ורק למערכות הביוב אך האמת שלביובית ישנם שימושים רבים. אולי הכינוי משאית שאיבה, כמו באנגלית, מתאר יותר טוב את פוטנציאל השירותים. אז מתי בעצם אנו נזקקים לשירות של ביובית, להלן כמה דוגמאות:

שאיבת בורות ביוב (בור ספיגה)
בבתים רבים, בדרך כלל בתים ישנים אשר אינם מחוברים למערכת הביוב העירונית, ישנו בור ספיגה.  בור הספיגה נבנה בצורה אשר אמורה לאפשר לנוזלים לחלחל, אך המוצקים נשארים בבור. לאחר שנים של פעילות המוצקים עלולים להצטבר בתחתית הבור ולפגוע בפעילותו התקינה, ואז הביוב עולה על גדותיו ואנו זקוקים לשאיבת בור ספיגה.

שחרור סתימות במרזבים

המרזבים נועדו לנקז את מי הגשמים מהגגות. אך במקרים רבים המרזבים עלולים להיסתם כתוצאה מהצטברות של עלים ופסולת. וכאשר המרזב סתום, עם בוא החורף והגשמים הגג מוצף ומתחילות בעיות הרטיבות. בעזרת ביובית ניתן לשחרר בלחץ את הסתימות של המרזבים ולהבטיח את פעילותם התקינה.

שאיבת בור שומן

המונח המדויק הוא אינו בור שומן, אלא בור הפרדת שומנים. בור שכזה מיועד עבור מפעלים ותעשיות אשר בחומרי הלוואי שלהם ישנם שומנים אותם נרצה להפריד ממערכת הביוב. למעשה מדובר במכל גדול אשר מפריד את השומנים מיתר הנוזלים. וכאשר בור הפרדת שומנים מתמלא, יש להעביר את השומנים שהצטברו לאתר לטיפול בשפכים מסוג זה.

הביובית היא האמצעי בעזרתו שואבים את אותם השומנים מהביוב ומובילים אותם אל המקום שהוסמך לטפל בסוג זה של שפכים. למעשה לאחר השאיבה יש לבצע שטיפה של הבור, על פי התקנות, על מנת להבטיח ששאריות השומנים בבור לא יתערבבו עם מי השפכים. עסקים עם בור להפרדת שומנים זקוקים לאישור מטעם המטפל בשפכים, כהוכחה עבור הרשויות המפקחות שהם ביצעו את התהליך על פי הנדרש בחוק.

הצפות

לעתים כתוצאה מפגעי מזג האוויר, או אולי תקלות טכניות במערכות מים וביוב, יש לנו בעיות של הצפה, כולל הצפה בתוך מבנים. במקרה שכזה אתם יודעים לאן לפנות, ביובית מאפשרת לכם לשאוב את מי הגשמים, או כל הצפה אחרת, במהירות. מקלטים, מרתפים, חניונים תת קרקעיים הם מסוג המבנים המועדים ביותר להצפות והם עשויים להזדקק לשירותים אלו.

פתיחת סתימות ביוב

הצטברות לכלוך ומשקעים עלולה להביא לסתימות ביוב שונות. במקרים שכאלו ביובית יכולה לספק את לחץ המים הדרוש לצורך פתחת הסתימות.

צילום קווי ביוב

ההתפתחויות הטכנולוגיות שידרגו את שירותי הביובית. כיום ניתן להיעזר בשירותי הביובית על מנת להחדיר למערכת הביוב ציוד צילום בעזרתו אנו יכולים להגיע למקומות שאין לנו שום אפשרות לגישה אנושית. כך ניתן לבחון את מערכת הביוב ולאתר תקלות. זהו אמצעי תומך החלטות,

זהו כלי עזר חשוב אשר יכול לחסוך כספים רבים בעבודות תשתית ותיקונים. טכנולוגיות אלו אף מאפשרות לנו להכניס רובוט אל תוך מערכת הביוב ולבצע חיתוך שורשים של עצים אשר גורמים לנזקים רבים במערכת הביוב.

שאיבת שירותים כימיים

שירותים כימיים הם שירותים ניידים אשר אינם מחוברים למערכת הביוב אלא אוגרים את מי השופכין בטנק אחסון. שירותים שכאלו תוכלו למצוא באירועים המוניים, אתרי בנייה וכו‘. ביובית תאפשר לכם לשאוב את המכל כאשר הוא מתמלא.

כמה עולה ניקוי שורשים בביוב

השאלה כמה עולים השירותים של ביובית במרכז היא כמו לשאול כמה עולה לצבוע, מבלי לשאול את מה אנחנו רוצים לצבוע. מה תרצו לצבוע בית או רכב, יש הבדל בין צביעת חדר לצביעה חיצונית של בניין או משהו אחר, ובאופן דומה יש הבדל באופי השירות של הביובית. ברמת העיקרון ניתן להגיד שמדובר בכמה מאות שקלים, אך בהחלט ישנם הבדלים בהתאם לסוג העבודה הנדרשת וגודל הביובית שיש לשלוח לצורך פתרון הבעיה.

אם אתם זקוקים לשירותי ביובית אתם יכולים לערוך השוואות מחירים בין חברות שונות, אך חשוב להקפיד על עבודה עם חברה המעניקה שירות מקצועי, בהתאם לסטנדרטים ותוך כדי הקפדה על כל החוקים והתקנות החלים על שאיבה וטיפול בשפכים. בין הגורמים אשר יכולים להשפיע על עלות העבודה תמצאו לא רק את היקף העבודה ומורכבותה,

אלא גם את שעות העבודה. בהחלט יתכנו מקרים בהם תזדקקו לשירות מיידי, אפילו באמצע הלילה או ביום חג, כמו במקרה שהבית שלכם מוצף. עבור קריאות חירום, מעבר לשעות העבודה המקובלות, ישנו תעריף גבוה יותר כמקובל בענפים רבים המעניקים קריאות חירום.

ביובית - כיצד לבחור שירותי ביובית

בור הספיגה שלכם מוצף, או אולי המקלט בבניין התמלא במים, אם כך עליכם להזמין חברה המעניקה שירותי ביובית. אך במי לבחור כאשר ישנן אפשרויות שונות בשוק? להלן כמה נקודות חשובות לצורך בחירת שירותי ביובית:

זמינות - אחדד השיקולים החשובים בבחירת שירותי ביובית הוא הזמינות של השירות. בדרך כלל כאשר בור הפרדת שומנים מתמלא זה משבש את פעילות העסק ויש צורך בשירות מיידי. אותו הדבר אפשר להגיד כאשר הביוב בבית עולה על גדותיו או כאשר יש הצפה פתאומית. אלו הן בעיות שאינן סובלות דיחוי. לכן חשוב למצוא חברה בעלת זמינות גבוהה אשר יכולה להגיע ולתת פתרון מיידי לבעיה.

התאמה לצרכים - לא כל שירותי הביובית מתאימים לצרכים שלכם. חברות קטנות אולי מחזיקות משאית אחת בלבד, אחרות מחזקות מגוון משאיות המתאימות לצרכים שונים. למשל אם יש לכם הצפה בחניון תת קרקעי, יתכן שביובית מסוימת היא גבוהה מידי על מנת להיכנס ולהעניק לכם שירות, ולכן אתם נזקקים לביובית נמוכה.

עסק הפועל כחוק - בתור עסק אינכם יכולים לעבוד עם כל אחד. חשוב להקפיד על עבודה מול חברת שירותי ביובית המתנהלת כעסק חוקי ויש לה את האישורים הדרושים מטעם המשרד לאיכות הסביבה ועומדת בכל התקנים הקבועים בחוק. זה חשוב על מנת לשמור על איכות הסביבה ולא לזהם את מי האקוויפרים ומאגרי מים אחרים.

שימו לב, גם כאשר שואבים מי גשמים, דבר שלכאורה אינו מזוהם; במידה ועברו במכל האגירה של הביובית יש להניח שהם הזדהמו משאריות של עבודות קודמות ולכן גם אותם צריך לרוקן במכון לתיאור שפכים.