איתור נזילות
Waze 0747916030 0723921944

חברה לאיתור נזילות מחיר מבצע

איתור נזילות מים מחיר מבצע של 1,500 שקלים בלבד באמצעות חברת חן איתור נזילות עם סניפים בדרום, צפון ומרכז.שמי חן, אני מבצע איתור נזילות מים באמצעות מצלמה וציוד טרמי מתקדם.אני עובד בתחום זה בחמש השנים האחרונות אחרי שהתחלתי כאינסטלטור.מהר מאד מצאתי את עצמי בעל חברה לאיתור נזילות ביוב באמצעות טכנולוגיה מתקדמת; מצלמות טרמיות,

מצלמות פנים צנרת, מצלמות ביוב, איתור על ידי גז, מערכת תוואי לגילוי תוואי צנרת ועוד.מהות העסק היא לאפשר גילוי מקור רטיבות ללא שבירות מיותרות של הבית.בתי יוקרה, בתים שיש להם נזילה או סימני רטיבות בקירות ואינם יודעים מאיפה זה מגיע אנחנו נותנים להם מענה,עם תשובה ופתרון מיידי מה לעשות, כיצד לפעול ואיך לתקן את הבעיה.

אנו לא מתקנים את הנזילה אלא רק אומרים מה הבעיה וכיצד לתקנה ללא שבירות מיותרות.נסיון עם חברות ביטוח באופן שוטף קרוב לשלוש שנים, יום יום עם בעלי מקצוע בלייב לחשיפת מקור הנזילה.

נזילות יכולות להתבצע בכמה אופנים,

  • סימני רטיבות בקירות הדירה
  • צריכת מים מוגברת
  • רטיבות לתקרת שכן מלמטה,
  • בתים פרטיים חדירות מים בזמן גשמים ממרזבים
  • סתימות בקווי ביוב
  • שורשים בקו
  • אפשר לצלם את כל הקווים האלה ולתת מענה מדויק על מקור הבעיה ו/או הכשל.

חברה לאיתור נזילות - ציוד צילום תרמי מתקדם

אני עובד עם מצלמת פליר מדגם E75 מצלמה מאד יקרה, מצלמת ביוב גרמנית של מיניקם ומערכת איתור על גז של חברת סברינג, חברה גרמנית, כמובן שבכל המקומות המטרה היא לדייק בין 98 ל 100 אחוז. המטרה היא באמת למעט את כמות הנזקים, בתי יוקרה או בתים שאין להם ריצוף דומה אפשר לתת ייעוץ ומיקום מדוייק של מקור הבעיה ולפעמים אפשר לעקוף את זה ללא שבירת המרצפות.

יש לי קולגות שהם בעלי מקצוע שהם אינסטלטורים, בעלי חברות ביובית וכו' שיכולים לתת לי מענה באותו רגע אם אנו צריך, המון אנשים בעלי מקצוע ברמה גבוהה עם מחירים סבירים. ברגע שאנו מוצא את מקור הבעיה אנו יכול לגרום להם לביצוע העבודה. קווי ביוב שיש בהם בעיות מאד מורכבות של שורשים או איזה סוג של נתק וכדומה, יש לי קולגות שאפשר לתקן את הצינור מתוך הצינור, ללא שבירות מיותרות וכל הדברים האלה.

 

חברה לאיתור נזילות - המוטו שלנו

מוטו החברה הוא לא מצאנו, לא שילמתם.

אם באנו, חיפשנו ובסופו של דבר מסרנו תשובה שאיננו מוצאים את מקור הנזילה, גם אם השקענו שלוש ארבע שעות עבודה. אני יכול להתגאות כשאני אומר שלא היו הרבה מקרים אבל במקרים כאלה אנו לא מצאתי את מקור הבעיה ואנו לא גובה על זה כסף. סימני רטיבות בקירות בדרך כלל נגרמים כתוצאה מזה שיש רטיבות במצע המילוי.

בשפה המקצועית זה הנקרא קפילריה, יש מצע מילוי מתחת לריצוף שהוא לרוב חול או שומשום, הוא נרטב ואותה הרטיבות שיש מתחת לריצוף רוצה להתייבש. ברגע שהיא מנסה להתייבש היא נתפסת על הבלוק ואז מתחילים להופיע סימני רטיבות בקירות לרוב סימני הקפילריה הם בגובה של 15 ס"מ מעל גובה הפנלים.

יש סוג נוסף שבו עובר צינור מים או ביוב בתוך הקיר, בגובה שלא מעל הפנלים ואז למעשה ישנה רטיבות בגובה או שיש נזילה פעילה או משהו שמחלחל וזולג. האמצעים שלנו לאתר את מקור הרטיבות האלה בקירות הם באמצעות מצלמה תרמית. לפיה ניתן לדעת מה רמת הרטיבות וגם מה עובר בקיר ועל ידי זה לזהות מה נוזל בתוך הקיר ומה מקור הרטיבות בקירות שנוכל לפתור אותה אחת ולתמיד, בתקווה.

התקשרו אלי גם אם אתם חושבים שהשאלה היא סתמית, יכול מאד להיות שאחסוך לכם את העלות ואפתור את הבעיה כבר בטלפון.

התשלום באמצעות שיקים או מזומן.