משלוח פרחים

משלוח פרחים

משלוח פרחים הוא דבר מקובל מאוד בסיטואציות שונות ואין אף אחד שלא ישמח לקבל משלוח פרחים. לפרחים ישנם הרבה מאוד משמעויות בתרבות שלנו, גם באופן כללי וגם ישנה סמליות מיוחדת לכל פרח ופרח. אך בתמונה הכללית זרי פרחים הם סמל לאהבה, חברות, פיוס, תקווה ואופטימיות, ולכן משלוח פרחים הוא דבר מקובל מאוד.

בחנויות הפרחים תוכלו למצוא מבחר של זרי פרחים מכל הסוגים ולכל מטרה. אלו יכולים להיות זרי פרחים המתאימים לחתונה, מסיבת יום הולדת, מתנה רומנטית ועוד. מלבד הזרים המוכנים תמיד תוכלו גם לבחור בעצמכם את הפרחים וירכיבו לכם זר יפה.

תוכלו למצוא פרחים בכל הצבעים ושילובים של עלים ירוקים. אלו יכולות להיות חרציות, ורדים, שושנים, גרברות, חמניות, דולפיניום, צבעוניים, נוריות, סחלבים, נרקיסים ועוד מבחר סוגים שונים של פרחים. לא חייבים להגיע לחנות הפרחים בשביל להזמין משלוח פרחים, ניתן לעשות זאת בטלפון או בימינו באמצעות האינטרנט.

שם תוכלו להתרשם מתמונות ולבחור זר כלבבכם.

אנו משתמשים במשלוח פרחים בסיטואציות שונות:

משלוח פרחים כאקט של חיזור - במקרים רבים כאשר גברים רוצים לחזר אחר בחורה ולמשוך את תשומת לבה הם מעניקים לה זר פרחים. כמובן שאפשר לגשת אל הבחורה ולהעניק לה את הזר, אך לפעמים במשחקי החיזור צריך להזמין משלוח פרחים. אם תתעקשו זה עשוי להצליח!

משלוח פרחים לחברה

כאשר הבחורה סוף סוף אמרה כן, זה לא אומר שנגמרה הרומנטיקה. חשוב להמשיך להשקיע בקשר הזוגי ומידי פעם אפשר לשלוח פרחים. למשל זה יכול להיות ביום ההולדת, משלוח פרחים בחג האהבה או סתם שמתגעגעים.

פרחים ליום האם

אין דרך יותר טובה להפתיע את אמא מאשר משלוח פרחים. הפתיעו את אמא ביום האם, ביום ההולדת או בכל הזדמנות אחרת ושלחו לה זר פרחים ריחני אשר ימלא את הבית באור ויזכיר לה אתכם.

פרחים לאדם חולה

לפעמים אנו רוצים לשמח אדם חולה ואנו יכולים לעשות זאת באמצעות זר פרחים. זה לא רק אקט יפה, זה יכול לשמח את החולה ולהשפיע עליו באופן חיובי ולתת לו את הכוחות בשביל להילחם במחלה.

משלוח פרחים

פרחים להוקרה

כאשר רוצים להוקיר תודה לאדם, אולי עור מעשה מיוחד שעשה עבורכם או על פועלו באופן כללי במקום העבודה או באיזו מסגרת התנדבותית, תוכלו להזמין משלוח פרחים. למשל כאשר עובד פורש מהעבודה אחרי שנים רבות אפשר לערוך לכבודו אירוע ובמהלך האירוע להעניק לו זר פרחים מרגש.

פרחים לכבוד החגים

אם זה ראש השנה, פסח או כל חג אחר, משלוח פרחים יכול להיות רעיון נהדר על מנת לשמח ולחמם את הלבבות. ניתן לשלוח פרחים לחברים, משפחה, עובדים וכל מי שתרצו לשמח את ליבו. כמובן שאם הזמינו אתכם לאירוע כדאי להביא את הפרחים בעצמכם, אך בטוח שישנם בני משפחה וחברים שאותם לא תוכלו לבקר בחג, אך לפחות תוכלו לשלוח עבורם זר פרחים.

משלוח פרחים לכבוד אירוע משפחתי

בחיים ישנם הרבה רגעים יפים, כמו חתונות, בריתות, בר/בת מצווה ועוד. ומה יכול להתאים יותר מזר פרחים צבעוני עבור הרגעים היפים של החיים. זו מתנה אשר תמיד תתקבל בברכה..

פרחים ליום הולדת

משלוח פרחים הוא דרך מעולה בשביל לשמח אדם ביום ההולדת שלו. גם אם אתם נמצאים בצד השני של העולם, אבל חשוב לכם להראות שאתם חושבים על חבר יקר, תוכלו לשלוח לו זר פרחים שישמח את ליבו. אז בפעם הבאה שהטלפון מציג לכם תזכורת על יום הולדת של חבר, תשקלו לשלוח לו פרחים.

פרחים להלוויה

בחיים ישנם גם רגעים עצובים כמו הלוויות, זהו חלק בלתי נפרד מהחיים. בוקט פרחים יכולים להיות דרך יפה להראות כבר ואמפתיה למשפחת הנפטר. לשלוח פרחים או להעניק פרחים באופן אישי. ישנם שיקולים אישיים שונים, האם להזמין משלוח פרחים או האם להעניק את הפרחים באופן אישי.

אך איננו יכולים להתעלם מהעובדה כי משלוח פרחים לפעמים עונה על צורך פרקטי. למשל אם החברה שלכם נמצאת כרגע במקום רחוק או שיש לכם דודה שגרה בחוץ לארץ, משלוח פרחים פותר לכם את הבעיה. בימינו, בעיקר בזכות האינטרנט, ניתן בקלות לבצע משלוחי פרחים בינלאומיים. במקרים רבים ישראלים הגרים בחו"ל שולחים פרחים ליקיריהם בארץ,

וגם להפך. שלא תבינו לא נכון, זה לא ששליח מביא את זר הפרחים מחו“ל לישראל או להפך. אתם פשוט מבצעים הזמנה דרך האינטרנט עם חנות מקומית הנמצאת בסביבה ומבצעת את המשלוח.

לא לשכוח מכתב אישי

כאשר מזמינים משלוח פרחים כדאי מאוד להוסיף גם כמה מילות ברכה. יש אשר יכתבו מכתב ארוך, יש אשר יכתבו כמה משפטים ויש אשר יבחרו באגרת ברכה מוכנה. כל אחד מבטא את עצמו בצורה שהוא רגיל ובהתאם למעמד, אך בהחלט תוספת של ברכה למשלוח פרחים מוסיפה המון ונותנת את הנגיעה האישית.

אפשר אפילו להישאר מסתורים ולחתום תחת ”המעריץ המסתורי“. בדרך כלל בחנויות הפרחים ניתן למצוא מוצרים משלימים וזה כולל גם מגוון של אגרות ברכה המתאימות למועדים שונים, כמו אגרת ברכה לברית, חתונה או יום האהבה.

זר פרחים עם ערך מוסף

כמובן שמשלוח פרחים עם מכתב אישי הוא בעל ערך מוסף, אך ישנן שיטות נוספות להעניק ערך מוסף לזר הפרחים שלכם. למשל ישנם רבים אשר מזמינים זרי פרחים בתוספת של בקבוק יין, שוקולדים טעימים ואפילו מוצרי טיפוח לגוף. אתם יכולים לעשות זאת אם תרצו, כך תוכלו להרכיב מתנה עם הרבה מאוד ערך ושהיא גם שימושית.

על מה להקפיד

כאשר מזמינים משלוח פרחים אחד הדרים החשובים ביותר הוא הטריות של הפרחים. פרחים הם בסופו של דבר חי והם שומרים על המראה היפה שלהם לזמן מוגבל. פרחים מסוימים מחזיקים מעמד יותר זמן, אחרים פחות. בחנות הפרחים יוכלו גם לייעץ לכם לגבי משך החיים של כל פרח.

אך ככל שיקפידו יותר על טריות הפרחים וישתמשו בפרחים שנקטפו באותו היום ונשמרו בתנאים הנכונים, כך תוכלו ליהנות ממשלוח פרחים אשר מחזיק מעמד זמן רב. כאשר מקבלים משלוח פרחים ושמים אותו בבית, הפרחים תורמים לאווירה והתחושה בבית. כך שגם אם לא קיבלתם משלוח פרחים, עדיין תוכלו לגשת לחנות הפרחים ולהביא לעצמכם איזה זר פרחים נעים וריחני. כך תוכלו ליהנות מהיופי הטבעי של הטבע בתוך ביתכם.

Subscribe