גרירת אופנועים

גרר אופנועים תל אביב והמרכז

במידה ונתקעתם עם הקטנוע, אופנוע, טרקטורון בצד הדרך והנכם זקוקים לשירותי גרירת אופנועים - הגעתם אל המקום הנכון. התקשרו אלינו ונגיע בפחות מ 30 דקות במידה ואתם נמצאים בצד הדרך באזור תל אביב והמרכז. הגרריסטים שלנו נמצאים בכל אזור המרכז ומחכים לקבלת שיחה מכם.

התקשרו אלינו

גרירת אופנועים היא שירות שכל בעל אופנוע עשוי להזדקק לו, וגם אתם! רבים מאיתנו משתמשים באופנועים או קטנועים. זהו כלי תחבורה מעולה לשימוש עירוני, הוא חסכוני מאוד בדלק, מאפשר להגיע בקלות ממקום למקום, ומתאים מאוד גם לבעיות החנייה שתמיד יש בערים הגדולות. בעלי האופנועים והקטנועים משתמשים בהם על מנת להגיע לעבודה, ללימודים ולהגיע ממקום למקום באופן כללי.

חלקנו אף מעדיפים אופנועי שטח ויוצאים אל המרחבים הפתוחים בסופי השבוע ושעות הפנאי. אופנוע, כמו כל כלי רכב אחר, יכול לסבול מתקלות טכניות אשר משביתות את פעולתו ולשם כך קיימים שירותי גרירת אופנוע. אלו עשויות להיות תקלות טכניות כתוצאה מבלאי, או תקלות כתוצאה מתאונות. לפעמים מדובר בתקלה קטנה אשר מאפשרת לנו לנסוע עד המוסך,

אך לפעמים ישנן תקלות אשר הופכות את הנסיעה למסוכנת, או פשוט אינן מאפשרות להתניע את האופנוע, אז יש צורך בגרר אופנועים. למשל, אם יש לנו תקלה חשמלית ואין לנו תאורה באופנוע, נסיעה בשעות החשיכה היא דבר מסוכן מאוד ואסורה על פי חוק; ולכן עלינו להזמין גרר אשר ייקח את האופנוע אל המוסך או החשמלאי.

ישנם לקוחות המזמינים שירותי דרך לתיקון תקלות. אלו הם בהחלט שירותים חשובים, ולפעמים ניתנים על ידי החברות אשר מתעסקות בין היתר גם בגרירה. שירותים אלו יכולים לתת מענה לתקלות פשוטות מהסוג שאפשר לפתור במקום וללא צורך בחלקי חילוף. בפועל ברוב המקרים יש צורך להכניס את הרכב למוסך ואז יש צורך בגרירת אופנועים.

כמה עולה להזמין גרר אופנועים?

לכל דבר בחיים יש עלויות, וגם לשירותי גרירה. העלות של הזמנת שירות של גרירת אופנועים וקטנועים תלויה במספר מאפיינים. הגורם הראשון אשר משפיע על העלות של גרירת אופנועים הוא המרחק; ברור לכם שגרירת אופנועים מחיפה לחדרה, תעלה יותר מאשר גרירת אופנוע בתוך העיר.

למזלנו ברוב המקרים אנו בסך הכול צריכים גרירה אל המוסך הקרוב ואין צורך בנסיעה למרחקים, כך שאנו לא צפויים לשאת בעלויות גבוהות. אלמנט נוסף אשר משפיע על העלות של גרירת אופנועים הוא השעה שבה אתם נזקקים לשירות. במידה והתרחשה תקלה במהלך שעות היום, כלומר שעות העבודה הרגילות, אתם משלמים תעריף בסיסי עבור השירות של גרר אופנועים.

אך במידה והתקלה התרחשה בשעות הלילה, בשבתות או בחגים, אתם תאלצו לשלם תעריף גבוה יותר.

שירותי חילוץ בדרך

נתקעתם עם האופנוע, יש לכם תקלה טכנית וצריכים גרירה…

אם יש לכם אופנוע, כדאי שיהיה לכם בהישג יש מספר טלפון של גרר אופנועים שמור בטלפון הנייד על כל צרה שלא תבוא. אל תחכו לרגע שבו תתקעו עם האופנוע בשביל להתחיל לחפש שירות אשר אפשר לסמוך עליו, זהו יכול להיות רגע לא נעים. הרי אתם יודעים איך זה להיתקע בדרך, זה אף פעם לא נעים. אז כיצד תבחרו גרר אופנועים?

להלן כמה המלצות:

גרר אופנועים מומלץ

תוכלו לשאול את חבריכם הרוכבים לגבי המלצות על שירותי גרירה אמינים. אם אין לכם שום המלצות, תוכלו להיעזר ברשתות החברתיות, או פורומים העוסקים ברכיבה על אופנועים. שם תוכלו למצוא אנשים למודי ניסיון וקהילה תומכת אשר תסייע לכם בעצה טובה.

גרירת דו גלגלי 24 שעות

קחו בחשבון שאתם עשויים להיתקל בבעיה בכל שעות היממה. תקלה טכנית עלולה להתרחש בכל יום ובכל שעה. אם השתמשתם באופנוע בשישי בלילה בשביל לצאת לבילוי, זהו גם הרגע שבו אולי תתגלה תקלה טכנית הדורשת גרירה. לכן, כאשר אתם מחפשים גרר אופנועים , כדאי שתוודאו שזהו גרר המעניק שירות 24 שעות. כך תהיו בטוחים שיש לכם אל מי לפנות במידת הצורך.

שירותי גרירה מקומיים

בכל רחבי הארץ תוכלו למצוא שירותי גרירת אופנועים, אך אם אתם גרים בגבעתיים, ברור שאין צורך להזמין גרר אופנועים מאשדוד. חפשו אחר שירותי גרירה מקומיים אשר עובדים באזורים שבהם אתם מסתובבים. רבים מאתנו בכלל לא יוצאים מהעיר עם האופנוע.

שירותי חילוץ אופנועים

גרירת אופנועים וחילוץ אופנועים זה לא אותו הדבר. גרר אופנועים מגיע לחלץ אתכם כאשר אתם נתקעים בדרכים. אם האופנוע שלכם תקוע בצד הכביש, לא משנה היכן, גרר אופנועים יגיע ויחלץ אתכם. אך במידה ויש לכם אופנוע שטח ונתקעתם במקום שאינו נגיש עבור הגרר, אתם צריכים שירות של חילוץ אופנוע מורכב. באופן טבעי זה יקר יותר, אבל הנקודה החשובה היא אינה המחיר; לא כל שירות גרירה מסוגל לתת לכם מענה למקרים אלו.

אם יש לכם אופנוע שטח ישנו סיכוי גדול שתיתקעו במקום שאליו אין גישה נוחה, לכן בהחלט מומלץ לשמור מספר טלפון של גרר אופנועים אשר יכול לתת לכם פתרון למצבים ומקרים מסוג זה.

אחסון לילה לאופנוע

בדרך כלל כאשר אנו נזקקים לגרר אופנועים זה על מנת להביא את האופנוע אל המוסך. אם נתקעתם בשבת בבוקר, לא יהיה מוסך אשר יעניק לכם שירות עד יום ראשון בבוקר. ובהתחשב בכך שמוסכים נמצאים הרבה פעמים באזורי תעשייה, לא ממש תרצו להשאיר את האופנוע מחוץ למוסך ללא השגחה, מישהו עלול לגנוב את האופנוע או חלקי האופנוע. לכן כדאי לכם לחפש שירות גרירה אשר יכול להעניק לכם גם אחסון לילה עבור האופנוע, ובבוקר להביא אותו אל המוסך.

כמו תמיד, כאשר מחפשים שירות אתם צפויים לקבל מחירים שונים בכל מקום. כאשר מחפשים גרר אופנועים, לא יזיק לעשות גם השוואת מחירים. למעשה זוהי אחת הסיבות מדוע כדאי לחפש מראש שירות גרירת אופנועים ולא לחכות לרגע האמת שבו תזדקקו לשירות בבהילות. אם האופנוע שלכם יתקלקל ב 12 בלילה, לא תעשו שום סקר מחירים… ואם כבר הזכרתי את נושא המחירים,

זכרו שמחיר הוא אינו השיקול העיקרי בעת חיפוש שירותי גרירה. אל תחפשו את הכי זול, חפשו אחר שירות איכותי במחיר טוב. אם תבחרו בשירות הכי זול שיש וזה יסתיים בנזק לאופנוע, אז מה הרווחתם?

ניסיון

כאשר אתם מחפשים גרר אופנועים, כדאי לכם להעדיף גרר אופנועים וקטנועים בעל ניסיון. לכאורה זה נראה דבר פשוט למדי שכל אחד יכול לעשות, אך בכל זאת הניסיון מבטיח לכם סטנדרטים גבוהים יותר של שירות, ותמיד תעדיפו עסק בעל ניסיון.

ללא נזק

נתקעתם וזקוקים לשירותי גרירה?

כאשר אתם נזקקים לשירות של גרירת אופנוע או קטנוע, חשוב לעבוד עם גרר מנוסה ומקצועי שאינו גורם נזק לאופנוע. גם אם האופנוע שלכם ניזוק, ולכן אתם זקוקים לשירותי הגרר, עדיין לא תרצו שום נזק אחר. חשוב לעבוד עם גרר מנוסה אשר יש לו את הציוד הדרוש לצורך הרמת האופנוע ואבטוחו במהלך הגרירה.

לא תרצו שהאופנוע יספוג שום נזק במהלך הגרירה - לא חבטות לא שריטות או חס וחלילה שלא ייפול מרכב הגרירה. האופנוע צריך להגיע מנקודת המוצא אל נקודת היעד ללא שום נזק. גרר אופנועים שיש לו את הניסיון, הציוד המתאים ורמה גבוהה של אכפתיות כלפי הלקוח, יכול להבטיח זאת.

אל תשכחו שגרירת אופנועי זה לא שירות למקרים של תאונות ותקלות, גרירה של אופנוע נדרשת במקרים רבים גם עבור אופנועים חדשים, כמו למשל בין היבואן לסוכנות המכירה ואולמות התצוגה. יש לגרור את האופנועים על מנת לספק ללקוחות אופנועים חדשים ”מהניילון“.

לא משנה אם יש לכם אופנוע כבד או קטנוע, לא משנה אם זה איסוזו, הונדה או כל יתרן אופנועים אחר, תמיד כדאי שהיה לכם בהישג יד מספר טלפון של גרר אופנועים.

Subscribe