עורך דין גירושין ברמת גן - תיקי משפחה, מזונות, פירוק שיתוף וכו'

לפני שפונים להליך מלחמתי היינו מעוניינים להציע לכם אפשרות להתגרש בשלווה. כן, יש בהחלט דרך כזו, זה חשוב מאד לכם ובעיקר לילדים שלכם. חסכו מהם את כל המלחמות המיותרות אשר ישפיעו ויצלקו את נפשם ובטח את נפשכם ופנו להליך גישור שיכבד את רצונות שני הצדדים תוך התחשבות מלאה ביום שאחרי.

התקשרו אלינו למידע נוסף

עורך דין גירושין ברמת גן עוסק בתחום דיני משפחה, אני מגשר עם שירותי גישור חברתי במבצע, רק 7,900שח פלוס מע"מ. גירושין, צוואות, ירושות, חטיפת ילדים, גניבת זרע, אפוטרופסות הן לילדים והן למבוגרים, בדיקת אבהות יפוי כח מתמשך ועוד, ואף תיקים מורכבים הכוללים אוריינטציה כלכלית ועסקית. במהלך השנים, עם ניסיון רב, סייענו ללקוחות לצלוח את הגירושין בקלות ובמהירות תוך הצלחות ומיצויה של כל מטרה שהוצבה בפנינו,

תוך אסטרטגיות מותאמות התואמות לכל מקרה ומקרה תוך סיום מוצלח לשביעות רצון הלקוח. האני מאמין שלי הינו כי דיני משפחה, הליכי גירושין, וכל המסתעף לזה, הינם עוסקים בדיני נפשות של ממש ולפיכך מעבר לרגישות שבעניין אנו לא יושבים על זרי הדפנה, עד שנצליח להוביל כל לקוח אל מחוז חפצו בהתאם לנסיבותיו האישיות כאשר משרדנו עובד עם כל הכלים המקצועיים לשם כך, ללא פשרות, כמחויבים לשלום ההורה ושלום ילדיו, וזאת מכח השלכות ההליך השיפוטי כלפי אותו הורה וכלפי ילדיו, דבר המבטא אף בהכנת הלקוח לדיונים, ולכל מפגש אליו זקוק הלקוח לתמיכה וביטחון אישי.

בזכות התמקצעות בתחום שרכשנו בכל הקשור לגירושין ודיני משפחה, צוואות, ירושות, חטיפות ועוד, נחשב משרד עורכי הדין ברמת גן לאוטוריטה בתחום, ומשכך אף תיקים הנחשבים קשים ומורכבים בכל הקשור בהתרת עגונות ומסורבי גט. טופלו על ידי המשרד והסתיימו בהצלחה רבה. ככל והגעתם להחלטה הקשה להיפרד מבן/ בת הזוג, רצוי לבדוק את כל האפשרויות העומדות בפניכם בסיוע עורך דין גירושין ברמת גן כדי לסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות והמתאימות ביותר עבורכם ובכך להפוך את התהליך המורכב של גירושין, לפשוט וקל הרבה יותר משזה נראה.

משרד עורך דין גירושין רמת גן, מייצג ומופיע בכל בתי המשפט למשפחה בארץ, כמו”כ בתי הדין הרבניים לרבות ערעורים בבית הדין הרבני הגדול בירושלים. הליך הגירושין הינו תהליך מורכב בין אם הוא קצר ומהיר ובין אם ארוך ולא פשוט. לכן בהליך גירושין, כדאי מאוד שתשכרו את שירותיו של עורך דין גירושין ברמת גן המתמחה בדיני משפחה על כל מרכיביו. בהליכי גירושין על אף שהצדדים המעורבים לרוב אינם מעוניינים להכאיב זה לזה בכל זאת נוכח קושי וכאב שלא ניתן לחמוק ממנו. ומשכך תפקידו של עורך דין גירושין ברמת גן, מעבר לייצוג המשפטי, הוא ללוות אתכם בכל ההליך, ואף לתמוך במידת הצורך ולייעץ ברגעים הקשים כאשר הינו לעיתים רבות חשוב לא פחות מההליך עצמו, דבר שנעשה ברגישות מקסימאלית, ניסיון, ובמסירות רבה. 

בעת בחירת עורך דין גירושין ברמת גן, מומלץ מאוד לבחור את העורך דין בעל הנסיון המירבי ביותר, שיכול לסייע בידיכם כדי לייצר ולמקסם את התוצאה הטובה ביותר עבורכם. כחלק בלתי נפרד משירות הניתן ללקוחות בשערינו, הינו במעטפת כוללת שיכולה להשלים את כל מעטפת הייצוג הניתן ללקוח, כגון שמאים, פסיכולוגים, מגשרים, חוקרים פרטיים וכו’. לאור זאת לקוחותינו יכולים להיות סמוכים ובטוחים בכל תיק הקשור לענייני משפחה כי יקבלו מעטפת מלאה בכל הקשור לתיקו ונסיבותיו האישיות בין אם מדובר בתיק גירושין, משפחה, או צוואות וירושות.

עורך דין גירושין ברמת גן: נראה שלפעמים עורכי דין נהנים מתדמית שלילית, אבל בפועל כולנו צריכים מידי פעם את השירותים של עורכי דין. ישנם עורכי דין המתעסקים בעניינים שונים, כלומר תחום התמחות שונה. אנו יכולים לפגוש עורך דין המתעסק בענייני חברות, עורך דין פלילי, עורך דין המתעסק בענייני תעבורה ועוד. אחד התחומים המעניינים ביותר הוא עורך דין גירושין ברמת גן. בניגוד לתדמית השלילית, עורך דין משפחה דווקא משלב את הצד האנושי בעבודתו ומתנהל בשיא הרגישות. כמובן שהוא נדרש למומחיות גדולה בתחום דיני המשפחה וכל ההליכים המשפטיים, אך בסופו של דבר עורך דין גירושין ברמת גן נדרש לסייע לאנשים ומשפחות בנושאים רגישים מאוד הנוגעים לחיים האישיים והדבר מחייב רגישות גדולה מאוד לנושא.

במה מתעסק עורך דין גירושין ברמת גן?

כאשר אנו שומעים על עורך דין משפחה, האסוציאציה הראשונה שעולה לנו בראש היא גירושין. הליכי גירושין הם אכן הליכים משפטיים הדורשים עורך דין משפחה, אבל בטח שזהו לא תחום ההתעסקות היחידי של עורך דין המתעסק בדיני משפחה. על פי הנתונים של הלמ“ס כ 12-13 אלף זוגות מתגרשים בישראל מידי שנה. מסיבה זו באופן טבעי הרבה מההתעסקות של עורך דין משפחה קשורה לתחום זה. בהליכי גירושין ישנם נושאים שונים אשר עומדים על הפרק כמו חלוקת הרכוש, משמורת על הילדים ומזונות.

נושאים אלו עשויים להיות נושאים מורכבים מאוד ולעתים גורמים לקונפליקטים רבים לכן אתם זקוקים לעורך דין אשר ייצג אתכם.  המצב האידאלי, לטובת הילדים והבריאות של כולם, הוא להגיע להסכמות בהליך גישור ולאשרם בבית המשפט (דבר המעניק להסכמות תוקף של פסק דין). גם כאשר בני הזוג נפרדים בצורה בוגרת וחיובית, עדיין ישנו צורך בייצוג משפטי. הליכי הגישור הולכים וצוברים פופולריות והמערכת המשפטית מעודדת את בני הזוג להגיע להסכמות באמצעות הליכי גישור.

עורך דין גירושין ברמת גן - אז מה עוד חוץ מגירושין?

עריכת הסכמי ממון (הסכם טרום נישואין) - לנישואין ישנה גם משמעות כלכלית. זוהי סוג של שותפות בין בני הזוג. אך הנושאים הכלכליים יכולים להיות גם מקור למתיחות בין בני הזוג. כל אחד מביא איתו אל הקשר ”חבילה אחרת“. כלומר כל אחד מבני הזוג עשוי להביא למערכת היחסים נכסים בעלי שווי שונה והכנסה שונה. גם אם כרגע הכול נראה לכם מושלם, הסטטיסטיקה מראה שישנו סיכוי שיום אחד תתגרשו. וכאשר יגיע היום הזה עקרונות החלוקה השוויונית, ע"פ חוק יחסי ממון בין בני זוג הקבועים בחוק יכולים להיות מקור למאבקים משפטיים רבים.

פניה לעורך דין גירושין ברמת גן לצורך עריכת הסכמי ממון בין בני זוג היא האפשרות למנוע את כל המתיחויות ואת המאבקים המשפטיים העתידיים. באמצעות עורך דיו משפחה ניתן לנסח הסכם אשר יקבע את הזכויות של כל אחד מבני הזוג. לאחר עריכת ההסכם פונים אל בית המשפט אשר בוחן את סעיפי ההסכם וחוקיותו. במידה והכול תקין בית המשפט מאשר את ההסכם ומעניק לו תוקף של פסק דין. עריכת הסכם ממון באמצעות עורך דין גירושין ברמת גן לא רק תמנע מאבקים משפטיים מיותרים בעתיד, אלא גם תסייע להפחית מתיחויות במהלך חיי הנישואין.

התרת גירושין

לא כל הזוגות מתגרשים בהליכים הרגילים. זוגות מעורבים, בעלי זיקה לישראל על פני התנאים הקבועים בחוק, מבחינה דתית עשויים להזדקק להליך של התרת גירושין אשר נעשה באמצעות בית המשפט. עריכת צוואות וטיפול בענייני ירושות עורך דין משפחה הוא גם האדם המתאים לצורך עריכת צוואה. לכל אדם יש את הזכות לקבוע את גורל נכסיו לאחר פטירתו. זה גם מומלץ מאוד על מנת למנוע מאבקים. למשל אדם שיש בבעלותו דירה ולא הכין צוואה, לאחר מותו ילדיו יהיו היורשים של הדירה. אך לכל אחד מהם עשויות להיות תכניות שונות לגבי הדירה והדבר עלול לגרום לריבים ומתיחויות ביניהם.

מסיבה זו עריכת צוואה היא הדבר המומלץ ביותר. אם חשבתם שמספיק להכין איזה מכתב ולשמור במגירה, אז טעיתם. ישנם כללים לעריכת צוואה וחשוב לבצע אותה באמצעות עורך דין משפחה. צוואה אשר לא נעשתה לפי הכללים עשויה להיות גורם למאבקים משפטיים רבים וטענות לגבי האותנטיות של הצוואה, חששות כי המנוח לא ידע על מה הוא חותם וכו‘. אף אחד אינו מעוניין להגיע למצבים שכאלו, ובטח לא לראות את ילדיו רבים לאחר מותו. מוטב לפנות לעורך דין משפחה ולערוך צוואה.

עורך דין גירושין ברמת גן

ענייני מזונות

גם לאחר שהוסדרו ענייני הגירושין בבית המשפט ונראה שהעניינים המשפטים תמו, יתכן כי שוב תזדקקו לעורך דין משפחה. למשל ישנם מקרים בהם הגבר אינו עומד בתשלומי המזונות. כבר ראינו גברים שהציגו מצגי שווא בבית המשפט לגבי הכנסתם.

סוגיות אימוץ

ישנם זוגות אשר מחליטים לאמץ ילדים, בארץ או בחו“ל. אימוץ ילדים הוא הליך מסובך בו מעורבות רשויות רבות אשר מנסות להבטיח את שלומם של הילדים. אך בסופו של דבר הליך האימוץ הוא הליך משפטי המתנהל מול הרשויות עד לקבלת צו אימוץ. אם אתם מעוניינים באימוץ אתם זקוקים לעורך דין משפחה אשר ילווה אתכם בהליכים.

אלימות במשפחה

כל מקרה של אלימות, מכל סוג, הוא בלתי מתקבל על הדעת וראוי לכל גינוי. מקרים של אלימות במשפחה נחשבים למזעזעים ביותר. התא המשפחתי אמור לספק לאדם את הביטחון בחייו וכאשר זה מופר הדבר גורם לנזק לטווח ארוך. במקרה של אלימות במשפחה יתכן שישנו צורך בצו הרחקה והליכים משפטיים שונים. מדובר בנושא כואב ורגיש, יש צורך בעורך דין לענייני משפחה על מנת לספק הגנה לקרבנות.

עורך דין משפחה למי פונים

כפי שהבנתם מהדוגמאות שהצגתי בפניכם, תחומי ההתעסקות של עורך דין משפחה הם תחומים רגישים מאוד. כמובן שיש צורך בידע משפטי וגם ניסיון של כמה שנים בתחום. לכן עליכם לוודא שאתם פונים לעורך דין בעל התמחות בתחום זה ולא בתחומים אחרים. אבל מדובר בהרבה יותר מכמה פרטים טכניים. לעורך דין משפחה ישנה השפעה ישירה על החיים האישיים שלכם ובתקוף הנסיבות תצטרכו לחשוף בפניו דברים אישיים ולכן חשוב שתרגישו בנוח עם עורך הדין. חשוב לבחור עורך דין משפחה אשר מפעיל את הרגישות הנכונה ואתם מרגישים בנוח אתו. כאשר זקוקים לעורך דין משפחה, מומלץ לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית, כך תוכלו להתרשם מהניסיון ולהרגיש האם ישנה כימיה אישית בטרם תקבלו את ההחלטה.