מעצבת פנים מומלצת

מעצבת פנים זהו שמי האמצעי, מחפשים סידור וארגון הבית מחדש? מיכל חדש תעצב לכם את הבית תוך כדי חסכון בהוצאות מיותרות. מיכל הקימה עסק לסידור ועיצוב פנים הבית מתוך אג'נדה שקשורה לחיבור, מודעות לסביבה, מחזור, תרבות הצריכה הגדולה שנהייתה ולמינימליזם. מסדרת מעצבת קודם כל מהקיים בבית וממה שניתן לשפץ ולחדש תוך כדי עזרה להיפטר מחפצים שלא נעשה בהם שימוש, שלא משרתים אותם יותר ומלמדת אותם איך לסדר ולארגן את הבית ככה שיהיה להם נוח ופרקטי לנהל אותו וגם איך לשמור על הסדר לאורך זמן. את אותו הדבר אני עושה בעיצוב הבית. אני מעצבת באופן קצת שונה. חשוב לי שהלקוחות שלי יראו בעצם מה יש להם, לגרום להם להסתכל על הבית שלהם ובמקום ישר ללכת לקנות דברים חדשים קודם כל נעשית חשיבה משותפת עם מה אנחנו יכולים לעבוד וככה אנו חוסכים לא מעט כסף.

אני מלמדת איך לנהל את הבית בצורה כזאת שגורמת לחסוך הרבה מאד כסף בניהול הבית, מחומרי ניקוי ועד רהיטים. בדרך כלל הרבה אנשים שמבקשים לעצב את הבית עוברים אצלי קודם כל סידור יסודי ורק אחר כך מבינים באמת מה רוצים, צריכים וכו'. לזה אני קוראת להשתמש במה שיש, אני מלמדת לגישת חיים יותר מינימליסטית. חשוב לי עוד שלאנשים יהיה בית נעים ופיתחתי שיטה שבגלל שמשתמשים קודם במה שיש אז הסידור והעיצוב משתלבים יחד זה בזה כמו שתי וערב.

שירות בחיפה, תל אביב המרכז וכל הארץ

לדוגמה: ארון נעליים הופך להיות ארון במחסן. ממש יוצרת יש מאין. המון פריטים משמשים למטרות אחרות ועוזרים לנו באחסונם. חפצים אחרים שיוצאים יוצרים לנו מקום בארון ומתפנה בבית הרבה מאד מקום. בתהליך הזה הלקוחות שלי מבינים, רואים ומרגישים באיזה שפע הם חיים, כמה יש להם וככה היצירתיות מתחילה להופיע, גם שלי וגם שלהם.

לכן העיצוב שלי הוא מאד אינטואיטיבי, יחד עם הלקוחות שלי, אני מאמינה שכל אחד יכול לדעת לעצב, הוא רק צריך להתחבר לבית שלו כדי להיפתח לזה. את זה אני מלמדת בתהליך הסידור והעיצוב, אני עוזרת לאנשים להיפטר מאנרגיה תקועה בבית באמצעות ההיפטרות מחפצים. המטרה היא לגרום לאנשים ממש לשנות את כל המחשבה על איך לקנות, איך להשתמש בקיים, כמה לקנות ולהתנהג בחוכמה ובהערכה לכל מה שיש לנו.

להבין שלא צריך הרבה כדי שהבית יהיה יפה ונעים אלא להיפך, מאווררת לאנשים את הבית ואת הנשמה. זה תהליך מאד רוחני ולפעמים מאתגר. לפעמים אנשים מאד קשה להם לשחרר ואני באופן מאד רגיש ועדין עוזרת להם להבין כמה חפצים וחומר תוקעים אותם ואיך לגרום להם להבין איך הבית יכול לשרת אותם ולא להיפך.

להלביש את הבית

אני מעצבת ככה שאנשים ירגישו שהם חיים בבית שלהם ולא בבית של המעצבת שלהם, שירגישו שהם חלק בלתי נפרד מתהליך הסדר והעיצוב. אני מחברת אותם לבית ואז גם הטעם וההבנה של מה באמת צריך מגיע תוך כדי התהליך. נותנת שירות של הלבשת הבית, Home Styling, מסדרת ארונות, מחסנים וכל חלק אחר של הבית שצריך קצת מגע.

אני מאד אוהבת להשתמש בחומרים טבעיים, פשוטים, פרקטיים ואקלקטיים. מחברת לזה את הטעם של הלקוחות שלי. אני עובדת עם גילאים מגיל 30 עד 80, בדרך כלל נשים או שקשה להן מאד לשחרר, אנשים אגרנים, נשים שצריכות עזרה באיך לשפץ או להלביש את הבית, למשפחות שהבית שלהם מגיע למצב של עומס גדול ולא יודעים כמה, מה לעשות ואיפה להתחיל. אנשים מבוגרים שרוצים לאוורר את הבית, לחדש את הבית ולהלביש אותו ואני גם מעצבת פנים, ממש משפצת מההתחלה ועד הסוף כולל שרטוטים, תכניות בניה ועד לעיצוב מטבח ובחירת ריהוט.