הדברה תל אביב באמצעות ריסוס בחומר ירוק - מדביר ג'וקים

הדברה תל אביב: תברואן מוסמך של משרד הבריאות, רשיון 1220. דור שני בתחום ההדברה, רשיון מדביר מוסמך 1356, אנו חברה של מדבירים מורשים כפי שמחייב החוק החדש נגד מדבירים חאפרים ועוסקים בחיטוי של חדרי קירור, משטחים, לולים, חוות חקלאיות, בדגש על מניעה מיידית תוך כתיבת נהלי רישוי ועבודה בהתאמה לכל מה שקשור לשירותי תברואה. לרשותנו עומד כל הציוד החדיש והמתקדם המתאים לביצוע חיטוי וריסוס בתוך מבנים, אולמות, משרדים. החברה עומדת בפני אתגרים ופותרת את כל הבעיות, לחברה יתרונות רבים הן ביכולת שלה לספק מגוון רחב ומכלול של שירותי בתחום ההדברה והתברואה וכלה בייעוץ לעסקים. תברואן מוסמך.

אנו חברה להדברת מזיקים הקיימת כבר 40 שנים כאשר אני הדור השני הממשיך את העסק שהקים אבי המייסד. מכלול שירותים לעסקים במניעת מזיקים, הרחקת יונים, הדברת נמלים, הדברת ג'וקים, לכידת נחשים, חרקים, מעופפים, זוחלים, פילים, אריות וכיוצא באלה. לחברתנו מדבירים מקצוענים שמסוגלים לפתור את בעיית התיקנים ולהחזיק מסעדות, מלונות ובניינים נקיים מתיקן גרמני, כולל מאפיות וכל תעשיית המזון. מקצוענות מיוחדת.

תברואן מוסמך, היתר משרד הבריאות 1220 מנכ"ל חברה להדברת מזיקים אצלנו מדבירים מקצועיים אשר מבצעים בכל יום ניקוי וחיטוי מערכות שתיה, חיטוי נגד קורונה, חיטוי משטחים. בחברתנו עובדים עם כל האישורים לעבודה בגובה להרחקת יונים באמצעות ציוד סנפלינג, מנופים וכל הציוד הנדרש תוך שימת לב על בטיחות וכל מה שקשור למקצוענות בעבודה בגובה.כמו כן, מתעסקים בהדברת עשבים, מחזיקים שטחים נקיים מעשבייה לאורך כל השנה לתקופות ארוכות.

מי אנו מדבירים?

שירותי הדברה מקצועיים משפרים את איכות החיים של כולנו מקצה לקצה בכך שכל המזיקים בבית שלכם ייעלמו מן חייכם. אנו עובדים כבר 40 שנים באמצעי הדברה מתוחכמים תוך שימת דגש על שיטות הדברה משולבות עם היצע רחב של הדברה ירוקה וגם הדברה ביולוגית. אנו מחזיקים במערכת איכות מאושרת ויש לנו את כל הרשיונות וההיתרים אשר משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה מתווים לבעלי עסקים כמותנו.

הדברת מכרסמים

מכרסמים יש שתי דרכים עיקריות להדביר. אחת באמצעות מלכודות, לכידה רגילה, או מלכודות הורגות או הומניות. הדרך השניה באמצעות פיזור רעלים, את הרעלים שמים בתוך תיבות האכלה בצורה שתהיה בטיחותית ולא תפגע בחיות מחמד אשר נמצאות בבית.

לכידת נחשים

התפקיד של לוכד נחשים הוא בעצם לחלץ נחש שנכנס בטעות לתוך הבית והתפקיד של הלוכד הוא לבוא ולהציל אותו, לאתר אותו, ללכוד אותו בדרך הומנית מבלי שייגרם לו איזשהו פגע או נזק ולשחררו חזרה לטבע.כאשר אנו מגיעים לבית של לקוח לחפש נחש בעצם מבצעים סריקה יסודית תוך משנה זהירות והקפדה לא לפגוע ו/או להשחית את רכוש הלקוח.הסריקה צריכה להיות תוך חשיבה שהדברים צריכים לחזור למקום. ראשית מבצעים סריקה מהירה לראות אולי הוא במקום מסתור קל.

לעתים הנחש נמצא במקום מסתור קשה שמצריך פירוק של מזגן, מדיח, מכונת כביסה וכו'. כל עוד הנחש לא בקשר עין, קיימת סכנה כי לא יודעים היכן הוא נמצא והוא עלול להפתיע תוך כדי חיפוש. ברגע שנוצר קשר עין הסכנה חולפת, אפשר לגשת בזהירות עם ציוד מתאים, ללכוד, לחלץ ולשחרר את הנחש מחוץ לבית.

 • הדברת תיקנים.
 • הדברת טרמיטים
  בנוסף, במקומות שמועדים וידועים מראש שהם בעייתיים וצריך להדביר נגד טרמיטים, ניתן לבנות מערכות שיוצרות הגמעה של החומרים אל מתחת למבנה או מתחת לריצוף במקומות הנדרשים על מנת שפעולות ההדברה בעתיד יהיו פשוטות ופעולות ההדברה יהיו מוצלחות.

  אפשר לדמיין מעין מערכת השקייה שבעצם במקום להשקות עצים משקה חומר הדברה מסביב למבנים בפרקי זמן מתוכננים מראש ובכך יוצרים הגנה מושלמת למבנים, ושוב פעם, בישראל עושים את זה במקומות שידועים מראש כמוכי טרמיטים, מסוג שגורם לחדירה והריסת רהיטים.

 • הדברת פרעושים.
 • הדברת עכברים
 • הדברת נמלים
 • הדברת קרציות
 • הדברת תולעים
 • הדברת עש
 • הרחקת יונים
 • לוכד נחשים
 • הדברת עשבים
 • הדברת בניינים
 • חיטוי מערכות ומאגרי מים
 • חיטוי מקלטים
 • הדברת מקלטים
 • חיטוי חניונים
 • הדברת חניונים

בכל עבודות ההדברה שאנו מבצעים אנו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה מורשים עם תקן היעילים ביותר בעלי סף רעילות נמוכה.

חיטוי מערכות שתיה

ניקוי וחיטוי מערכות שתייה נדרשות לצורך קבלת טופס 4. בהתאם לתקנות המשרד (הבריאות) בדיקות וטיפולים צריכים לבצע באופן סדיר למערכות מי השתייה בבתים בכדי למנוע זיהומים והצטברות חיידקים. לנו היתר ממשרד הבריאות ואנו מוסמכים ביותר לבצע חיטוי מערכות שכאלה כאמור, לקבלת טופס 4.

 

נסיון
1980 - present
לוכד נחשים מחיר

מחירון של לוכד נחשים הוא כדלקמן: סריקת נחש או קריאה עם חודש אחריות, כלומר שאם הנחש חוזר אנו מגיעים שוב ללא עלות - 500 שקלים. סריקת נחש כולל לכידתו 700 שקלים תוספת 50% לסופש וחגים.

1981 - present
הרחקת יונים מחיר

יש לנו כמה פתרונות לסילוק יונים: דוקרנים מחיר 85 שקלים לכל מטר כולל התקנה כאשר 10 מטר מינימום להזמנה. רשתות מחיר של בין 120 ל 150 שקלים לכל מטר, גירוש יונים באמצעות ירי מחיר 450 שקלים, מלכודות הומאניות באמצעות מינוי שנתי לשירותינו, לקבלת מחיר נא התקשרו.

1990 - present
הדברת טרמיטים

בשנים האחרונות חל שינוי משמעותי בהדברת טרמיטים. בעבר היתה אפשרות אחת בבתים או בדירות קיימות שהנזק ניכר בהם היה צורך להדביר עם רעלים קוטלי מגע שהיו היחידים המאושרים בשוק. שאותם היה צורך להזריק במרכאות אח מתחת לריצוף הבית - יצירת חיץ. כיום ניתן להדביר טרמיטים ללא קידוחים בריצוף. הוכח כי הדברת טרמיטים בג'ל היא הזולה היעילה והמשתלמת ביותר. יחד עם זאת מומלץ לשלב טיפולי מניעה לטרמיטים משלבי הבניה המוקמים יסודות, ריצוף וכו.

2000 - present
מדבירים מורשים

אנו חברת הדברות אשר מעסיקה מדבירים מורשים בלבד בעלי רשיון ממשרד הבריאות. אנו מתמחים בכל סוגי ההדברות, תיקנים, עש, נמלים וגם חיטוי קורונה.