דרכון פורטוגלי

דרכון פורטוגלי ללא עורך דין

החיים במדינת ישראל לא פשוטים. עם הצורך התמידי לייצר כסף אנו שוכחים את המטרה לשמה הגענו לייקום הזה - לצבור חוויות. באמצעות הוצאת דרכון פורטוגלי ללא צורך בעזרת עורך דין - תוכלו להעניק לעצמכם חיים חדשים בכל מדינה באירופה שתבחרו לעצמכם וכל זאת בסכום של משכורת חודשית אחת שלכם, טוב נו, מקסימום שתיים ; )

דרכון פורטוגלי ללא עורך דין, או, במלים אחרות, האם אני יכול להוציא דרכון פורטוגלי לבד מבלי להיעזר בעורך דין. התשובה הפשוטה היא בוודאי שאפשר להוציא זאת לבד, זה תהליך בבסיסו אמור להיות פשוט. הבעיה היא שצריך להתמודד עם השפה הפורטוגזית, צריך להבין את התהליך מלכתחילה ולכן פה נכנסים נותני השירות, כמונו.

נותני השירות באים ואומרים בואו השתמשו בנסיון שלנו, אנחנו עושים זאת כבר שלוש שנים, עשינו את זה ליותר מאדם אחד, לאדם שנולד בארץ ובין אם לאו, אחד מעיראקמרוקותורכיה וכו'. יש לנו את כל הסגנונות, הדרכים, הצבעים והבעיות וכל נושא לגופו.

לכן, כשהיום הולכים ומנסים להנפיק דרכון פורטוגלי ללא עורך דין, בצורה עצמאית - לבד, תוכלו למצוא באינטרנט הרבה עזרה אבל עדיין אין הכוונה נכונה. הרבה מאד פעמים מגיעים לאתרים שהם לא מעודכנים בפעולות חדשות אשר נכנסו כמו למשל החתמות בדרכון. פעם היינו צריכים למלא טופס כניסות ויציאות ואילו היום כבר אין צורך בזה.

יש הרבה דברים ששנויים במחלוקת, כמו להוציא תעודת יושר, תעודת לידה בעברית או בעברית ואנגלית יחד. כל מיני דברים שנויים במחלוקת ואפשר גם וגם ואני רואה הרבה ויכוח באינטרנט בכל מיני פורומים וכו'. האמת, יש מקרים שצודקים ויש כאלה שטועים. פה נכנסים נותני השירות כמונו, אנו אומרים לנו יש את הנסיון,

עשינו זאת כבר ואנו יודעים וגם אם לא אנו נתמודד מול הבירוקרטיה עבורכם. זה מה שמייחד את החברה שלנו, אנחנו נתמודד עם כל צרה או בעיה שיכולה לקום בתהליך שכזה. זה כן תהליך ארוך, לכן צריך מישהו מקצועי שיעשה את זה.

אם אתה בוחר לעשות זאת לבד אז וודאי שכן. ואם אתה עושה זאת עם חברה וודאי שלא. הסיבה היא נורא פשוטה, התהליכים בארץ הם כלום, הם דברים מאד בנאליים, להחתים תעודת לידה באפוסטיל במשרד החוץ, ולהחתים את הדרכון אצל נוטריון ובבית המשפט. זה בערך מה שצריך לעשות בארץ. כל השאר נעשה בחו"ל או בצורה מקוונת.

לכן, עורך דין ישראלי, לאו דווקא בהכרח הולך לעזור לך. אולי הוא הולך לעזור לך לעשות חוזה בינך לבין אותה חברה שאתה עובד אתה אבל גם לזה אין הרבה בסיס בגלל אם החברה קיימת בפורטוגל או באנגליה או לא יודע מה, במקום אחר ולא בישראל אז בשביל אלף אירו שמדובר על זה אף אחד לא יילחם ולא יגנוב אף אחד.

לכן, הרבה חברות כמונו בחו"ל דווקא יותר בטוחות מאשר חברות בארץ. בארץ אתה יכול לבוא ולדפוק על השולחן אבל עד אז הוא כבר הרים לך את כל הכסף. אז לא, לא צריך עורך דין בארץ. מה שכן, צריך עורך דין בפורטוגל ועדיף עורך דין שמתעסק בזה ועורך דין שמקבל הוראות ממשרד מקומי ולא ממשרד בארץ. יש לזה הרבה סיבות, חוץ מההוויה הפורטוגלית שנקרא החברמנית שלהם בפני עצמם, יש לזה גם עניין פיסי מהיר.

הרבה פעמים אותו עורך דין צריך ללכת בצורה פיסית ולהגיש טפסים, לקחת טפסים, להעביר דברים ולכן עדיף שיהיה משרד בפורטוגל שעובד ישירות עם אותו עורך דין. לא, לא צריך עורך דין בישראל, הרבה פעמים אנחנו חושבים שזה יכול אפילו לעכב מכיוון שעורך דין בישראל למד משפטים כל חייו בישראל והוא רוצה לעסוק במשפטים, זה מה שמעניין אותו ולא בדבר שהוא הליך מאד בנאלי וחוזר על עצמו בכל פעם אותו דבר.

הוצאת דרכון פורטוגלי ללא עורך דין

אוסיף ואומר לגבי דרכון פורטוגלי ללא עורך דין, כן, אפשר לעשות זאת לבד כמו שאמרנו. אפשר גם ללמוד איך להחליף שמן באוטו לבד ואפשר להכנס יותר עמוק, לא רק להחליף את השמן, אפשר לדעת להחליף את כל המנוע או לעשות טיפול עשרת אלפים לבד.

אלה דברים שבעצם מי שתכנן את הרכבים מתכננים אותם בצורה כזאת שיהיה קל לעשות להם טיפול עשרת אלפים כדי שכל אדם מהיישוב יוכל לעשות את זה. השאלה כמה אנשים באמת הולכים ועושים טיפול עשרת אלפים אצל המכונאי. כי זה בעצם נורא נורא קל. למה לא כולם עושים את זה? בגלל שאין לנו כח ללכלך את הידיים. באיזשהו מקום זה אותו דבר,

אנו נותני השירות עושים את אותו הדבר, אנחנו באים "ללכלך" את הידיים. אנחנו עושים את השליחויות ואת הריצות ומדברים עם הקהילה היהודית ומדברים עם העורך דין הפורטוגלי ועושים את התרגומים בדרך שלנו ומוודאים שהכל תקין.

הלקוח, בתור אחד שיושב בבית, אומר לעצמו טוב, תנו לי לשלם את המחיר שאתם מבקשים ותעשו אתם הכל בשבילי. אני אשב בבית אחכה להודעה כדי ללכת לאסוף את הדרכון.

דבר אחרון, יש הרבה פרסומים על זה שהרבה בקשות תקועות וכו'. רוב הבקשות שתקועות, בעיות עם אנשים שהגישו בצורה פרטית ולא ידעו איך להגיש את זה כמו שצריך. לא רק שלא ידעו, הם השתמשו בעורכי דין שגבו מהם כסף, הגישו את התיק שלהם אבל לא ממשיכים לטפל להם בתיק, שזו עוד בעיה.

אנחנו בתור חברה לדרכון פורטוגלי ללא עורך דין יש לנו מערכת שבודקת כל הזמן שהתיק שהוגש קודם כל הוגש בצורה תקינה כדי שלא נצטרך להתעסק עם זה יותר מדי כמובן, ובמקרה אם משהו קורה, יכול להיות שבצורה רנדומלית שואלים שאלה זו או אחרת מבקשים

עוד פעם מסמך כזה או אחר כדי שאנחנו נוכל להתמודד עם זה בצורה מהירה וזה מאד חשוב. כי יש חצי שנה בערך לענות על שאלות מסויימות או להמציא מסמכים שמבקשים ממך. לכן חייב לעשות זאת בצורה תקינה ומהירה. הרבה אנשים שלא קיבלו דרכון אלה אנשים שבדרך כלל או שהם עשו זאת בחברה שהיא לא מהימנה ולא ווידאו שבעצם

התיק עובר חלק ואין בעיות ולכן הזמן חלף וביטלו את הבקשה. זה לא שסירבו את הבקשה, אלא ביטלו אותה מחוסר ניירת. מהצד השני זה אנשים שהגישו בצורה לא נכונה, לא ידעו שצריך לעקוב אחרי זה או שאותו עורך דין שהם עבדו אתו אף פעם לא הודיע להם

שמשהו קורה בתיק או שהם לא הבינו אותו וכו' כי הוא מדבר באנגלית, הם במרוקאית, זה לא תופס וכו'. זו סיבה נוספת למה יש הרבה בקשות שתקועות או מגורשות וכו'. למידע נוסף ושיחה ראשונית ללא התחייבות נא צרו קשר.

אזרחות פורטוגלית

יותר ויותר אזרחים ישראלים מתעניינים באזרחות זרה והשגת דרכון זר,  ואזרחות פורטוגלית היא אחת האפשרויות אשר עומדות בפני אזרחים רבים. ישנן סיבות טובות מדוע תרצו אזרחות זרה ואין זה בהכרח בשביל להגר לפורטוגל. אז מה הם היתרונות של אזרחות זרה,

מי זכאי לאזרחות פורטוגלית ומה צריך לעשות בכדי להשיג אותה?

היתרונות של אזרחות זרה

ישנם מספר יתרונות לאזרחות זרה, לאו דווקא אזרחות פורטוגלית. נכון שאזרחות זרה תאפשר לכם להגר למדינות זרות באופן זמני או קבוע, אך אין זו הכוונה. האנשים אשר מתעניינים באזרחות זרה, לפחות רובם, אינם מתכננים להגר למדינות אלו. האזרחות הזרה פותחת בפניהם אפשרויות ויתרונות אשר יכולים לבוא לידי ביטוי בשלב זה או אחר של החיים.

דרכון פורטוגלי ללא עורך דין - עבודה וחיים באירופה

להלן כמה דוגמאות למקרים שבהם תוכלו ליהנות מהיתרונות של אזרחות זרה:

לימודים בחו“ל

כאשר יש לכם אזרחות זרה תוכלו בקלות לצאת ללימודים בחו“ל מבלי להגיש בקשות  מיוחדות לויזה. תוכלו להתקבל למוסדות הלימוד המובילים בחוץ לארץ בדיוק כמו כל יתר האזרחים של אותה המדינה.

עבודה בחו“ל

ישראלים רבים מעוניינים בעבודה בחו“ל. למשל במקרים רבים ישנם צעירים אחרי צבא אשר רוצים לטייל קצת בעולם ולשלב עבודה, או סתם לעבוד בחו“ל לאיזו תקופה וליהנות מהמשכורות הגבוהות. כאשר יש לכם אזרחות פורטוגלית אתם יכולים לעבוד לא רק בפורטוגל אלא בכל האיחוד האירופי.

עסקים בחו“ל

העולם שלנו כבר מזמן הפך לכפר גלובלי קטן וישראלים רבים מנהלים עסקים בחוץ לארץ. ניהול עסקים בחו“ל עשוי להיות בעייתי מאוד כאשר יש לכם רק אזרחות ישראלית. בכל מדינה יש את החוקים שלה ואין לכם את זכויות שוות. במדינות רבות ישנן הגבלות או חוקים מיוחדים לגבי החזקת נכסים ובעלות על חברות ולפעמים משתמשים בכל מיני מתווכים מקומיים. אזרחות פורטוגלית, כמו גם כל אזרחות זרה פותחת לכם עולם שלם של אפשרויות לעסקים במדינת היעד.

השקעות נדל“ן

ישראלים רבים מבצעים השקעות נדל“ן בחוץ לארץ. להשקעות נדל“ן בחו“ל יש הרבה יתרונות והם הפכו לדבר מבוקש. אין צורך באזרחות פורטוגלית לצורך ביצוע השקעות בפורטוגל, אך הדבר פותח בפניכם אפשרויות חדשות והופך את ההליכים להרבה יותר פשוטים. אתם יכולים לבצע השקעות במדינת היעד בקלות רבה יותר.

ביקור במדינות זרות

ישנן מדינות מסוימות שאינן מקבלות בברכה בעלי דרכונים ישראליים. בחלקן אולי ממש אין לכם מה לחפש, אך במדינות אחרות בהחלט יש עניין. ישראלים בעלי אזרחות פורטוגלית יכולים לבקר במדינות שונות למטרות תיירות, עסקים ואפילו בתור עיתונאים.

שימו לב, ישנן מדינות שבהן אתם יכולים לבקר בעזרת דרכון ישראלי, אך הדבר דורש בקשה לויזה. אך כאשר יש לכם דרכון של מדינה אירופאית הדלתות נפתחות גם ללא ויזה.

היתרון של אזרחות פורטוגלית

יש יתרון לאזרחות זרה ויש יתרון לאזרחות פורטוגלית. היתרון של פורטוגל הוא שמדובר במדינה אשר חברה באיחוד האירופי. אזרחות במדינה זו בעצם פותחת לכך את השער לעבודה ולימודים בכל מדינות האיחוד האירופי ישנם גם אנשים אשר מעוניינים באזרחות פורטוגלית מסיבות אישיות, כמו למשל ישראלים שיש להם בן/בת זוג מחו“ל ורוצים לחיות איתם יחדיו באירופה.

אזרחות פורטוגלית - כיצד זה אפשרי?

קבלת אזרחות במדינה זרה היא אינה דבר מובן מאליו. שום מדינה אינה ממהרת להעניק אזרחות סתם כך למי שמעוניין בה. לכל מדינה יש את החקיקה המקומית, אך ברמת העיקרון תמיד ישנה מדיניות קשוחה. אם כך, כיצד זה יתכן שניתן להוציא אזרחות פורטוגלית בקלות יחסית?

הסיבה לכך מתחילה באירוע מצער - גירוש יהודי ספרד ופורטוגל. בפורטוגל הייתה קהילה יהודית מפוארת אשר הכפילה את גודלה לאחר גירוש ספרד ב 1492. אך 4 שנים לאחר גירוש ספרד, כאשר מלך פורטוגל נשא לאישה את בתם של מלכי ספרד; הם הציבו בפנים את הדרישה לגרש את יהודי פורטוגל. מלך פורטוגל לא היה מעוניין בגירוש היהודים ובמקום זאת כפה עליהם להמיר את דתם לנצרות. כך רבים חיו כאנוסים ושמרו את דתם בסתר.

אך הדבר יצר בעיות וחיכוכים ובמהלך השנים יהודים רבים נמלטו מפורטוגל לעבר מדינות צפון אפריקה, מדינות הבלקן ואירופה, ואפילו האיים הקאריביים ואמריקה. על מנת לתקן את העוול ההיסטורי, בשנת 2015 אישרה פורטוגל חוק המתיר ליהודי פורטוגל לקבל בחזרה את אזרחותם.

אך לצורך כך יש להוכיח את זיקתכם לקהילת יהודי פורטוגל.

כיצד מקבלים אזרחות פורטוגלית

הדרך הכי טובה לקבל אזרחות זו היא באמצעות עורכי דין או משרדים המתמחים בכך. הם מכירים את הדרישות וההליכים ויסייעו לכם לעשות זאת בצורה הקלה ביותר. העניין המשמעותי בהליך קבלת האזרחות הוא הוכחת הזיקה לקהילת יהודי פורטוגל.

ניתן לעשות זאת באמצעות שמות המשפחה; מסמכים שונים; חיפוש ברשומות של הקהילה היהודית; מאגרי מידע ועוד. אלו אשר מתמחים בתחום מכירים את מאגרי המידע, יש להם ניסיון רב והם יכולים לסייע לכם להשיג את המסמכים הדרושים לצורך קבלת אזרחות פורטוגלית.