עורך דין הוצאה לפועל בתל אביב
Waze 0723730131

עורך דין הוצאה לפועל בתל אביב

תחומי עיסוק: הוצאה לפועלפשיטות רגל, התנהלות מול בנקיםדיני חוזיםדיני תאגידיםליטיגציה, חדלות פרעון, גישור ובוררויות, דיני ביטוח, דיני מקרקעין, סדר דין אזרחי וראיות, רשויות מקומיות משרד עורכי דין שלנו הינו אחד מהמשרדים הוותיקים והמובילים בארץ בתחום האזרחי - מסחרי וההוצאה לפועל.

מזה למעלה מ- 20 שנה נזקפו לזכות המשרד אין ספור הצלחות טיפול בענייני לקוחותיו, כשנפסקו לטובתם פיצויים כספיים בתיקים השונים בדגש על תיקי גביית חובות. המשרד ייצג תקופה ארוכה את עיריית תל אביב בנושאי גביית הארנונה, טיפול בתביעות כנגד סרבני ארנונה, טיפול בהשגות ובעררים על ארנונה, ומימוש פסקי דין כנגד חייבי ארנונה. עם השנים לאור התרחבות המשרד וחוג לקוחותיו, גדל היקף פעילותו וכיום מונה צוות המשרד עורכי דין שכירים,

מתמחים, פקידי גבייה, וכן, יועצים מקצועיים. עורכי הדין מטעמו של משרד עורכי הדין שלנו מופיעים באופן קבוע ותדיר בערכאות השונות בבתי המשפט בישראל, בלשכות ההוצאה לפועל ובגופים השיפוטיים השונים, כמו גם בפני גופים מוניציפאליים וטריבונלים משפטיים נוספים, לרבות, ועדות ערר ארנונה ובית המשפט לעניינים מנהליים. לפני שנדבר על עורך דין הוצאה לפועל וכיצד הוא יכול לעזור לכם, בואו נסביר מה היא בעצם הוצאה לפועל.

ובכן ההוצל“פ היא גוף הפועל תחת משרד המשפטים במסגרת פעולות של הרשות לאכיפה וגבייה. המטרה של גוף זה היא לוודא שבהנתן פסק דין של בית משפט  (או בית דין המוסמך לכך) הוא ימומש. אם למשל בית המשפט קבע שעל אדם מסוים לשלם לאדם אחר סכום כסף, זהו הגוף אשר יש לו את הכלים להכריח את האדם לשלם. ישנם שני סוגי מקרים בהם אנו נזקקים לשירותיו של עורך דין הוצאה לפועל. לפעמים זה על מנת להגן עלינו מאופן הפעולה,

יש יגידו חסר הרחמים, של ההוצאה לפועל, להגיע להסדרים אשר יאפשרו לנו להחזיר את החוב, אך גם לשקם את חיינו מבינת ההיבט הכלכלי. והמקרה השני הוא כאשר מישהו חייב לנו כסף ובאמצעות עורך דין הוצאה לפועל נוכל לוודא שהחוב יפרע. בשפה משפטית ישנם שני צדדים, זוכה ו חייב או תובע ונתבע.

במקרים רבים אנשים מסתבכים בחובות ונפתחים נגדם תיקי הוצאה לפועל. יכולים להיות מקרים שונים בהם אנשים טובים מגיעים למצב שבו הם אינם מצליחים להחזיר את חובותיהם והחובות הולכים ומצטברים, הולכים ותופחים. למשל במקרים רבים מדובר בבעלי עסקים אשר נכשלו והסתבכו בחובות. במצבים כאלו כל הנושים מגיעים עם תביעות משפטיות,

נפתחים תיקי הוצאה לפועל והחייב סובל מסנקציות והגבלות שונות אשר משתקות את חייו ואינן מאפשרות לו אפילו את ההתנהלות הבסיסית לצורך שיקום חייו והחזר החובות. במקרה שכזה יש צורך בעורך דין הוצאה לפועל אשר יכול לייצג אתכם מול הוצאה לפועל ולעזור לכם.

התנגדות לביצוע שטר / תובענה

חייב אשר נפתח נגדו תיק הוצאה לפועל לביצוע שטר או המחאה יכול לפנות לעורך דיו הוצאה לפועל ולהגיש בקשת התנגדות. כמובן שיש להציג ללשכת ההוצאה לפועל את הנימוקים מדוע ישנה התנגדות. לדוגמה אם שילמתם עבור שירותים מסוימים וזו הסיבה מדוע נפתחו נגדכם הליכי הוצאה לפועל,

אך למעשה לא קיבלתם את השירותים או הסחורות שהובטחו לכם. כמו גם מקרים של זיופי המחאות וכו‘. לכל מקרה יש את הנסיבות שלו.

איחוד תיקים

חייבים אשר הסתבכו בחובות יכולים בקלות למצוא את עצמם במצב בו נפתחים תיקי הוצאה לפועל שונים במקביל. הסיבה לכך היא שכל אחד מהנושים מגיש את התביעות שלו וכך נפתחים תיקים רבים כאשר בכל תיק עליכם לבצע הסדר חובות בנפרד עבור כל זוכה - מה שיכול להגיע בקלות לאלפי שקלים בחודש.

מצב זה הופך לבלתי נסבל מבחינה כלכלית ולכן יש לפנות לעורך דין על מנת להגיש בקשה לאיחוד תיקים. בקשה זו, אם תתקבל, תאפשר לכם להתנהל מול ההוצאה לפועל תחת חוב אחד הכולל את כל הנושים, ואותו תחזירו בהתאם ליכולותיכם הכלכליות (בהתאם לחקירת יכולת כלכלית יבצעו בהוצאה לפועל). זהו פתרון אשר יכול להקל מאוד על מי שחייב כספים.

פשיטת רגל לאנשים פרטיים

עורך דין הוצאה לפועל יכול ללוות חייבים בהליכי פשיטת רגל (חדלות פירעון). פשיטת רגל היא הליך משפטי העומד לצורך הגנתם של החייבים. הליך זה נועד להשיג שתי מטרות: המטרה הראשונה היא לאפשר לחייב לשקם את חייו הכלכליים ולצאת מחובותיו. המטרה השנייה היא לאפשר לנושים לקבל את מה שאפשר לקבל בהתאם לסדרי העדיפויות של החוק.

במידה ובית המשפט מאשר את הליך פשיטת הרגל, ניתן צו כינוס והנושים מקבלים את חלקם לפי עקרון העדיפות ועקרון השוויון. במסגרת ההליך מוטלות על החייב הגבלות שונות הכוללות גם איסור יציאה מהארץ. כמו כן מתקיימת חקירה על מנת לוודא שאין הסתרה של נכסים.

צו הפטר

עורך דין הוצאה לפועל יכול לסייע לכם בהגשת בקשה לצו הפטר. משמעותו של צו הפטר היא בעצם ביטול כל החובות שלכם והאפשרות להתחיל חיים כלכליים חדשים מבלי להיות חייבים כסף. כמובן שלא בקלות בית המשפט מוחק לאנשים את החובות וגם לא ניתן לקבל אותם על כל סוגי החובות. צו הפטר הוא תוצאה של הליכי פשיטת רגל וכינוס נכסים.

בית המשפט יכול להסכים לתת צו הפטר לאחר שהחייב הוכיח שצבר את החוב בתום לב ועשה את כל יכולתו על מנת להחזיר את החוב. למשל אם החובות הן תוצאה של הימורים לא חוקיים, סביר להניח שבית המשפט ידחה את הבקשה. אך אם החובות הן תוצאה של בעיה רפואית, כישלון עסקי, בית המשפט עשוי להיעתר לבקשה. במידה ובית המשפט העניק צו הפטר,

יוסרו כל ההגבלות שהוטלו על החייב במסגרת הליכי פשיטת הרגל. אלו הן כמה דוגמאות לשירותים שתוכלו לקבל באמצעות עורך דין הוצאה לפועל. במסגרת שירותים אלו ואחרים תוכלו לקבל שירותים הכוללים: בקשה לביטול תיקים; עיכוב/הקפאת הליכים; ביטול הגבלות בבנק; הסדרים עם בנקים ושמיטת חובות; טיפול בהשבת רישיון נהיגה בעקבות הליכי הוצאה לפועל;

ביטול עיקולי משכורות; הפחתת צווי תשלומים חודשיים וכו‘. אם הסתבכתם בחובות, אם מתנהלים נגדכם הליכי הוצאה לפועל זה עלול להיראות כמו בור ללא תחתית. הנושים לוחצים, החובות תופחים ומוטלות עליכם הגבלות שונות אשר בפועל פוגעות ביכולת שלכם להתפרנס. במקרים שכאלו אין מנוס מאשר לפנות לעורך דיו הוצאה לפועל על מנת להגיע להסדרים שיאפשרו לכם להחזיר את החוב ולהסיר את כל ההגבלות.

עורך דין הוצאה לפועל לגביית חובות

לא רק חייבים זקוקים לעזרתו של עורך דין הוצאה לפועל. עורך דין יכול גם לסייע לעסקים ואנשים פרטיים המתמודדים עם חייבים ונזקקים לשירותי הוצאה לפועל לצורך גביית החובות. תהליך ההוצאה לפועל הוא בעצם המשך של התהליך המשפטי ועורכי דין הם האנשים המוסמכים לטפל בכך. אם זכיתם בהליך המשפטי אך הנתבע אינו משלם; אם לקוח שילם בשייק שחזר; מתמודד עם שוכר שאינו משלם שכר דירה?

בעיות שכאלו עלולות לגזול מכם זמן ולגרום לכם ללא מעט סטרס. זה לא נעים לעשות עבודה ולא לקבל את התשלום. למזלכם יש כלים בחוק אשר מאפשרים לכם לפעול כנגד החייב ולגרום לו לשלם את הכספים שהוא חייב על פי חוק. בעזרת עורך דין תפתחו תיק בהוצאה לפועל ובמידת הצורך יופעלו כנגד החייב הכלים המותרים בחוק - כלים הכוללים עיקולים, מאסרים, שלילת רישיון נהיגה, עיכוב יציאה מהארץ ועוד. בהחלט יש דרכים להוציא כסף מחייבים.

נסיון
2018 - present
פואד שמלי נ' שרון בניה א.ח. בע"מ

ת"ט (תל-אביב-יפו) 55643-02-18 - פואד שמלי נ' שרון בניה א.ח. בע"משלום תל-אביב-יפו ת"ט (תל-אביב-יפו) 55643-02-18 פואד שמלי באמצעות ב"כ עו"ד גרשון בלקין נ ג ד שרון בניה א.ח. בע"מ בית משפט השלום בתל-אביב-יפו [02.07.2018] לפני כבוד השופט נמרוד אשכול החלטה 1. ביום 30.4.2018 נקבע דיון בבקשת ההתנגדות, אך לא הייתה התייצבות מטעם מי מהמבקשת. מעיון במערכת נט המשפט עלה כי ההזמנה לדיון נשלחה לב"כ המבקשת באמצעות הדוא"ל אותו מסר עם פתיחת הבקשה. כנגד המבקשת

2000 - present
עורך דין הסדר חובות

משלהי שנת 2000 אני עוזר לחייבים לשלם את חובם בדרך מכובדת כבני אדם ולא רק כסכום התיק. אני מאמין שאנשים צריכים לשלם את חובותיהם אך לא צריך להרוג אותם תוך כדי.

2016 - 2016
שלמה נרקיס נ' בסיק קריחלי

בסיק קריחלי ואח'מחוזי תל-אביב-יפו ת"א (תל-אביב-יפו) 25195-01-16 שלמה נרקיס ע"י ב"כ עו"ד משה קיירה נ ג ד 1. בסיק קריחלי 2. גרשון קריחלי ע"י ב"כ עו"ד גרשון בלקין בית המשפט המחוזי בתל-אביב-יפו [26.07.2018] לפני כבוד השופט דורון חסדאי החלטה 1. נקבעת ישיבת קדם משפט ליום 23/1/19 שעה 09:30,בנוכחות הצדדים ובאי כוחם. 2. הצדדים ישלימו את ההליכים המקדמים של גילוי ועיון במסמכים ומענה על שאלונים, בתוך 60 ימים ( הפגרה נימנית). 3. כל בקשה מקדמית שבכוונת מי