שחזור טלפון שנמחק

שחזור טלפון שנמחק, האם אפשרי?

ובכן, שחזור טלפון שנמחק הוא אפשרי אך יחד עם זאת לא כולם יודעים לעשות זאת כמו שצריך. ישנם חברות מובילות כגון; פורס מאז'ור, TicTac, דוקטור פון ועוד הרבה אחרים וטובים.

רובם ככולם עובדים באמצעות אותה תוכנה פרי הפיתוח של חברת סלברייט הישראלית.

החסרון הגדול ביותר שלהם הוא שהמערכת שלהם אינה מסוגלת לשחזר מידע ש"נדרס". כלומר, בכל פעם שנכנסת הודעה היא נרשמת בזכרון במקום או היתה הודעה קודמת אשר נמחקה.

אצלנו, כלומר אצלי, ניתן לבצע שחזור טלפון שנמחק מהרגע שהוא יצא משערי המפעל.

המחיר עבור שחזור טלפון שנמחק הוא 5,000 שקלים פלוס מע"מ. ניתן לשלם תשלום זה באמצעות כרטיס אשראי ב 12 תשלומים עם ריבית של חברת האשראי.

כמובן, התשלום יהיה אך ורק עבור הצלחה ולאחר שתוודאו כי המידע שנמחק נמצא אצלכם. מדיע נוסף בטלפון 036425425.

זיהוי מספר חסוי

האם אוכל לזהות מספר חסוי לפני שהצטרפתי למנוי באתר?

זיהוי מספר חסוי אחרי שהתקשר לא אפשרי מבחינה טכנית. היות והשיחה שקיבלת בעבר לא עברה דרך השרתים שלנו אזי לא ניתן לחשוף את המספר החסוי.

ביצעתי תשלום, חייגתי את הקוד ועדיין לא עובד לי

יכול להיות שבמכשיר הטלפון שלך לא ניתן לחייג את הקוד ובכך לבצע העברת שיחות אלינו. אם כך המצב ואם לא קיבלת הודעת הצלחה לאחר חיוג הקוד עליך לחייג לחברה הסלולרית שלך ולבקש מהם לבצע העברת שיחות בתפוס בלבד אל 0559781767.

מה העלות וכיצד ניתן להצטרף

השירות נמכר בחבילות שבועיות/חודשיות/שנתיות. החל מ 9.99 ש"ח לשבוע. תוכל להצטרף לשירות זיהוי מספר חסוי ולבצע תשלום באמצעות כרטיס אשראי בלבד.

זיהוי מספר חסוי בטלפון כשר

זיהוי מספר חסוי בטלפון כשר לא אפשרי מבחינה טכנית ואני אסביר: אנו משתמשים בתכונת העברת שיחות בתפוס או באין מענה. למכשירי טלפון כשרים, גולן טלקום וטוקמן אין את האפשרות הזו. במידה והנך עדיין מעוניין להשתמש במערכת עליך לנייד את המספר שלך לחברת סלולר אחרת המאפשרת העברת שיחות בתפוס.

זיהוי מספר חסוי בטלפון קווי

זיהוי מספר חסוי בטלפון קווי אפשרי בהחלט תמורת 34.99 שקלים לחודש. כל שעליך לעשות הוא להכנס לאתר. לבחור בחבילת הדוא"ל, גש לקופה, שלם באשראי. שים לב, החיבור לשירות הנו באמצעות מינוי חודשי באשראי אשר תוכל לבטל בכל עת. כל שעליך לעשות הוא לחייג את הקוד הבא: לקוחות בזק – יש לבצע הפניית שיחות באין מענה. הרם את השפורפרת וחייג כוכבית שבע ארבע. המתן רגע ואז הקש את המספר 0509781767. זהו, אתה מוכן, בפעם הבאה שתקבל שיחה חסויה פשוט אל תענה ואנו נשלח למייל שלך את המספר האמיתי של המתקשר. כמה קל, ככה פשוט.

מה כלול במחיר

במחיר המנוי אותו אתה משלם לנו כלול זיהוי מספר הטלפון החסוי של המתקשר.

איך זה עובד ומה קוד ההפעלה?

איך זה עובד? לאחר שביצעת תשלום עליך לחייג את קוד ההפעלה מטה:

*67*0559781767#

וללחוץ על מקש החיוג, סנד. שים לב כי מיד תופיע ההודעה הבאה על גבי המסך: העברת שיחות בתפוס בוצעה בהצלחה. יש ללחוץ על כפתור אישור. מיד כשתקבל שיחה ממספר חסוי נתק את השיחה ואנו נחזיר לך את המספר של המתקשר. במידה ועדיין אינך מקבל את המספר החסוי עליך להתקשר לחברה הסלולרית שלך ולבקש מהם שיעשו בעבורך העברת שיחות בתפוס למספר 0559781767.

עם אילו חברות סלולריות השירות פועל?

שירות זיהוי מספר חסוי פועל לכל מכשיר טלפון ובכל חברה סלולרית למעט; קווי טוקמן, ביג טוק וכו', קווי גולן טלקום. הסיבה הנה פשוטה למדי, למנויים אלה אין אפשרות לביצוע העברת שיחות בתפוס למספר אחר. אותו מספר אשר אנו משתמשים בו בכדי לחשוף את המספר החסוי.

ספייפון

כיצד ניתן לרכוש רשיון עבור שימוש בתוכנה

לרכישת רשיון עבור תוכנת הספייפון יש לבצע תשלום באמצעות כרטיס אשראי או בהעברה בנקאית לבנק מזרחי סניף 494 חשבון 174393 על שם סמארט אופיס ולשלוח אלינו אסמכתה למייל לדואר האלקטרוני.

ספייפון חינם לאנדדואיד, מה זה כולל?

ספייפון חינם להורדה לאנדרואיד כוללת את כל תכונות התוכנה ללא כל יוצא מן הכלל. תקבלו את כל המידע אך לאחר כ 48 שעות התוכנה תפסיק להעלות מידע ותתבקשו לרכוש רשיון במידה ותרצו להמשיך ולקבל מידע חדש.

באילו תכנים אוכל לצפות?

כאשר אתה מתקין את התוכנה במכשיר טלפון היעד ייחשף בפניך מידע רב. לאחר שתתקין את התוכנה במכשיר טלפון היעד, אנדרואיד בלבד, ללא כל צורך בפריצת רוט תקבל; פירוט שיחות, הקלטת שיחות טלפון/ויבר/סקייפ/וואטסאפ/BBM/LINE/מסנג'ר/האנגאוט, הודעות טקסט, הודעות מייל, הודעות פייסבוק מסנג'ר, וואטסאפ, סקייפ, וויבר, VK, WECHAT, טלגרם, BBM, טוויטר, סנאפצ'ט, תמונות במכשיר, תמונות פייסבוק, וידאו פייסבוק, נקודות גישה WIFI, אנשי קשר, היסטוריית דפדפן ויומן פגישות. בימים האחרונים הוספנו תכונות נוספות כמו האזנה לסביבה בזמן אמת, צילום וידאו וסטילס ממצלמת המכשיר ועוד.

כמה עולה תוכנת ספייפון ואיך מתבצע התשלום?

תוכנת הספייפון לאנדררואיד נמכרת בחבילות לפי תקופת שימוש; ספייפון לאנדרואיד ללא צורך ברוט: ₪1,000/חודש, ₪1,500/שלושה חודשים, ₪2,000/חצי שנה ו ₪2,500/שנה שלמה, פחות מ ₪210 בחודש ;)

התשלום מבוצע באתר באמצעות כרטיס אשראי, עם אפשרות עד 12 תשלומים עם ריבית, או בהעברה בנקאית לחשבוני בבנק מזרחי טפחות, סניף 494 חשבון 174393 ע"ש רמי מועלם. לאחר התשלום נא שלחו את האסמכתא מאותה הכתובת עמה נרשמתם באפליקציה אל iphonebackapp@gmail.com או בוואטסאפ לטלפון 037365365. זו לא טעות. הוסיפו את המספר הזה, שמרו כאיש קשר ותוכלו לשלוח אלי הודעות וואטסאפ.

כיצד אראה את התוכן לאחר ההתקנה?

לאחר שהתקנתם את תוכנת הספייפון במכשיר היעד תקבלו מאתנו מייל. בהודעת מייל זו תופיע כתובת האתר של ממשק הניהול, שם המשתמש שבחרתם לעצמכם שהיא כתובת הדוא"ל אתה נרשמתם והססמה אותה המערכת יצרה בעבורכם. הכנסו אל הקישור, הזינו את פרטי ההתחברות שלכם ותוכלו לצפות בכל המידע.

היכן יש להתקין את תוכנת הספייפון?

תוכנת הספייפון תותקן תמיד במכשיר היעד בלבד. התוכנה לא תותקן במכשירכם ואז תוכלו להזין מספר טלפון כדי לנטר את המידע. זה לא אפשרי מבחינה טכנית.

אני טכנופוב, איך אוכל להתקין את התוכנה?

אנו מוכרים את התוכנה ולא מבצעים התקנה בפועל. לאחר הרכישה, או השימוש החינמי לשלושה ימים, עליך לבצע את כל פעולות ההתקנה בעצמך בלבד. לא תנתן תמיכה ו/או עזרה בכל הנוגע להתקנת תוכנת הספייפון במכשיר היעד בפועל.

האם בעל המכשיר יכול לדעת שהתוכנה מותקנת?

בהחלט לא. למשתמש הממוצע אין ולא תהיה כל סיבה לחשוד שתוכנת הספייפון מותקנת אצלו במכשיר. המכשיר לא יצפצף, לא יושמעו צלילים ובוודאי שלא תוצג כל אפליקציה על גבי המסך.

FreeFax.co.il

פריפקס - פקס למייל ומייל לפקס

אם יש לכם מספר פקס למייל בפריפקס המתחיל ב 072373 הכנסו לרינגלס BPM. שלחנו לכם את הססמה הזמנית במייל במרץ 2019. במידה ואינכם זוכרים את הססמה שלכם נא בקשו איפוס ססמה ואנו נשלח לכם את הססמה למייל.

הפקדנו לכם 10שח לשימוש במערכות החבילה הנטענת אשר באמצעותם תוכלו לשלוח פקסים, הודעות טקסט ולבצע שליחת הודעות קוליות. לקוחות אשר יש להם חשבון בפריפקס עליכם לפתוח חשבון חדש ברינגלס. מיד תקבלו מאתנו 10שח לשימוש.

פקס למייל

במידה והנכם מבקשים לשכור מספר פקס למייל עשו זאת ברינגלס BPM. הוסיפו 120שח ליתרת חשבונכם ואחכ לחצו על לשונית מספרים וירטואליים בתפריט השמאלי - לאחר שביצעתם רישום.

מייל לפקס

ברינגלס BPM הפקסים נשלחים מהאתר בלבד. כל פקס מחושב לפי עלות שידור ב 0.10שח לדקה. כלומר, אם שלחתם עמוד אחד ולקח לו 35 שניות להישלח - 0.10שח תרד מיתרת חשבונכם.

אם שלחתם 10 עמודים ולקח להם להישלח 5 דקות תשלמו רק 0.50שח. 

Rumpelstiltskin.co.il

שינוי מספר טלפון - כמה עולה דקת שיחה?

החבילה הזולה ביותר נמכרת במחיר של 50 שקלים ל 50 דקות שיחה. שים לב: המערכת מחשבת את השיחה כדקה או כחלק ממנה. גם אם השיחה לא נענתה חשבונך יחוייב, היות וביצעת בפועל את מה שביקשת, הצגת מספר אחר למתקשר. התשלום באמצעות כרטיסי אשראי בלבד.

איך זה עובד?

לאחר שרכשת דקות, הורדת את האפליקציה הנך מוכן. באפליקציה, בשדה הראשון, הזן את המספר שתרצה שמקבל השיחה יראה באופן רגיל, לדוגמה: 0504074007. בשדה השני, הזן את המספר שתרצה שיוצג למקבל השיחה בפורמט בינלאומי תוך השמעת האפס והוספת 972. כלומר, אם תרצה להציג את המספר 0544094009 עליך לרושמו באופן הבא: 972544094009.

FreeSMS.org.il

שליחת הודעות טקסט

לקוחות קיימים באתר FreeSMS יוכלו להמשיך ולהשתמש בשירות בצורה רגילה. השירות עבר לרינגלס ולא נוכל יותר למכור שירותי שליחת הודעות טקסט מהאתר.

אפיון מערכות מידע

אפיון מערכות מידע, איך זה עובד?

אפיון מערכות מידע הנו מסמך המתאר את תהליכי העבודה אשר האפליקציה שלכם תבצע. אין זה משנה אם זו אפליקציה למובייל או אתר אינטרנט מורכב. מסמך זה הנו המסמך הראשוני שאתם חייבים לפני בכלל כתיבת שורה אחת של קוד. יש לכם רעיון שאתם חושבים שיכבוש את העולם? נהדר. אפיון מערכות מידע הנה העברת הרעיון מהראש לכתובים. מסמך זה מהווה בסיס להקמת כל פרוייקט. כמו שלא מתחילים לבנות בניין ללא תכניות, לא ניגשים לכתיבת קוד, מכל סוג שהוא, לפני שיודעים בדיוק, בפרטי פרטים עד לרמת מה יעשה כל כפתור. לשם כך עליכם להיפגש עמי, רמי מועלם, אני אשב אתכם ואשאל אתכם הרבה מאד שאלות היות ובסופו של יום אני זה שכותב את התכנית לפרוייקט הבא שלכם. תהליך זה נקרא אפיון. עלות האפיון משתנה מפרוייקט לפרוייקט ונגזרת, בעיקר, מרמת מורכבות הפרוייקט. 

אני מתמחה בבניית אתרים בפלטפורמת וורדפרס, bootstrap, קידום אתרים אורגני, בניית מרכזיות באמצעות אסטריסק וכן בניית מערכות back end אשר מסוגלות להתמודד עם אלפי משתמשים בכל רגע נתון.