מקדם אתרים מקצועי

מה כוללת חבילת ניהול עסק וכיצד אני יכול להגדיל את הנראות של העסק בגוגל?

חבילת ניהול העסק של רינגלס ב 500 שקלים פלוס מע"מ לחודש כוללת ניהול אוטומטי של השיחות שלא נענו ושל הלקוחות שלכם. בכל פעם שלא תענו לשיחה מאחד או יותר מהטלפונים של העסק אנו נעביר את הלקוח שלכם סדרה של תהליכים עסקיים אשר בסופו של דבר נשמר את הלקוח ונגדיל את ההמרות. בקיצור, אתם תמכרו יותר, בין אם זה שירות או מוצר, גם אם לא תענו לטלפון.

במסגרת החבילה רינגלס תאפשר לכם לבנות מיניסייט הכולל את כל עמודי האתר שאתם צריכים לרבות עמוד שאלות ותשובות, גלריית תמונות וסרטונים, עמוד צור קשר וכו'.

בנוסף, בתוספת של 1,000 שקלים לחודש אנו נבצע קידום אתרים אורגני בגוגל בכדי לנקדם את האתר שלכם בגוגל ונגדיל את החשיפה של לקוחות פוטנציאליים למוצר/שירות שאתם מציעים.

למידע נוסף נא צרו קשר בעמוד צור קשר או בטלפון.

רוצים חודש נסיון?

בנייה, קידום האתר וניהול שירות הלקוחות הכל בממשק אחד

במסגרת חבילת ניהול לקוחות רינגלס CEM תבנה בעבורכם אתר אינטרנט מלא עם גלריית תמונות, עמוד צור קשר, דף שאלות ותשובות, יומן פגישות אוטומטי ואף בלוג מסוגנן שתוכלו להעלות כמה תוכן שרק תרצו.

כמו כן, ברגע שיצרתם חשבון עסקי ברינגלס האתר שלכם מתווסף אוטומטית לעמוד אינדקס בעלי מקצוע של רינגלס, שם נמצאים כל בעלי המקצוע.

בנוסף, תקבלו שני מספרים וירטואליים אחד עבור מדידת שיחות, כדי כשתדעו בפועל כמה שיחות אתם מקבלים ביום, שבוע, חודש וכו'. השיחה אם תופיע בממשק הניהול שלכם ברינגלס.

תוכלו להוסיף את כל הטלפונים של העסק למענה האוטומטי של רינגלס PBX.

אם ברצונכם להופיע בגוגל בצורה מהירה ולהתחיל לקבל שיחות מלקוחות עליכם לרכוש את חבילת הקידום האורגני שלנו. כמובן שתקבלו חודש חינם.

המחיר, 2,500 שקלים לחודש פלוס מעמ, בטוח מרתיע בהתחלה אך קחו בחשבון שבמחיר הזה מגולמים כל הכלים הדיגיטליים הדרושים לניהול הלקוחות שלכם במרחב הדיגיטלי כיום.

נדל"ן באמסטרדם - אתר האינטרנט של דב סבו, מתווך נדל"ן באמסטרדם אשר גרמנו לו להופיע ראשון בגוגל במלות מפתח רבות. כיום הוא מופיע ראשון ברוב מונחי החיפוש, אפילו עברנו את בוקינג ;)

מוסך מוטי ניסים - בעל מוסך למכונאות רכב שהצטרף בחודש מאי, קיבל חודש חינם ובחודש יוני קיבל 98 שיחות טלפון מלקוחות חדשים.

שחזור טלפון שנמחק

שחזור טלפון שנמחק, האם אפשרי?

ובכן, שחזור טלפון שנמחק הוא אפשרי אך יחד עם זאת לא כולם יודעים לעשות זאת כמו שצריך. ישנם חברות מובילות כגון; פורס מאז'ור, TicTac, דוקטור פון ועוד הרבה אחרים וטובים.

רובם ככולם עובדים באמצעות אותה תוכנה פרי הפיתוח של חברת סלברייט הישראלית.

החסרון הגדול ביותר שלהם הוא שהמערכת שלהם אינה מסוגלת לשחזר מידע ש"נדרס". כלומר, בכל פעם שנכנסת הודעה היא נרשמת בזכרון במקום או היתה הודעה קודמת אשר נמחקה.

אצלנו, כלומר אצלי, ניתן לבצע שחזור טלפון שנמחק מהרגע שהוא יצא משערי המפעל.

המחיר עבור שחזור טלפון שנמחק הוא 5,000 שקלים פלוס מע"מ. ניתן לשלם תשלום זה באמצעות כרטיס אשראי ב 12 תשלומים עם ריבית של חברת האשראי.

כמובן, התשלום יהיה אך ורק עבור הצלחה ולאחר שתוודאו כי המידע שנמחק נמצא אצלכם. מדיע נוסף בטלפון 036425425.

זיהוי מספר חסוי

האם אוכל לזהות מספר חסוי לפני שהצטרפתי למנוי באתר?

זיהוי מספר חסוי אחרי שהתקשר לא אפשרי מבחינה טכנית. היות והשיחה שקיבלת בעבר לא עברה דרך השרתים שלנו אזי לא ניתן לחשוף את המספר החסוי.

ביצעתי תשלום, חייגתי את הקוד ועדיין לא עובד לי

יכול להיות שבמכשיר הטלפון שלך לא ניתן לחייג את הקוד ובכך לבצע העברת שיחות אלינו. אם כך המצב ואם לא קיבלת הודעת הצלחה לאחר חיוג הקוד עליך לחייג לחברה הסלולרית שלך ולבקש מהם לבצע העברת שיחות בתפוס בלבד אל 0559781767.

לקוחות סלקום, פלאפון והוט מובייל עלולים להיתקל בבעיה כזו ולכן עליכם להתקשר לחברת הסלולר שלכם לפני ביצוע העסקה ולוודא שהם מעבירים שיחות בתפוס אל 0559781767. במידה ושילמתם לפני שבדקתם זאת לא נוכל לבטל את העסקה ולא יינתן החזר כספי.

מה העלות וכיצד ניתן להצטרף

השירות נמכר בחבילות שבועיות/חודשיות/שנתיות. החל מ 9.99 ש"ח לשבוע. תוכל להצטרף לשירות זיהוי מספר חסוי ולבצע תשלום באמצעות כרטיס אשראי בלבד.

זיהוי מספר חסוי בטלפון כשר

זיהוי מספר חסוי בטלפון כשר לא אפשרי מבחינה טכנית ואני אסביר: אנו משתמשים בתכונת העברת שיחות בתפוס או באין מענה. למכשירי טלפון כשרים, גולן טלקום וטוקמן אין את האפשרות הזו. במידה והנך עדיין מעוניין להשתמש במערכת עליך לנייד את המספר שלך לחברת סלולר אחרת המאפשרת העברת שיחות בתפוס.

זיהוי מספר חסוי בטלפון קווי

זיהוי מספר חסוי בטלפון קווי אפשרי בהחלט תמורת 34.99 שקלים לחודש. כל שעליך לעשות הוא להכנס לאתר. לבחור בחבילת הדוא"ל, גש לקופה, שלם באשראי. שים לב, החיבור לשירות הנו באמצעות מינוי חודשי באשראי אשר תוכל לבטל בכל עת. כל שעליך לעשות הוא לחייג את הקוד הבא: לקוחות בזק – יש לבצע הפניית שיחות באין מענה. הרם את השפורפרת וחייג כוכבית שבע ארבע. המתן רגע ואז הקש את המספר 0509781767. זהו, אתה מוכן, בפעם הבאה שתקבל שיחה חסויה פשוט אל תענה ואנו נשלח למייל שלך את המספר האמיתי של המתקשר. כמה קל, ככה פשוט.

מה כלול במחיר

במחיר המנוי אותו אתה משלם לנו כלול זיהוי מספר הטלפון החסוי של המתקשר.

איך זה עובד ומה קוד ההפעלה?

איך זה עובד? לאחר שביצעת תשלום עליך לחייג את קוד ההפעלה מטה:

*67*0559781767#

וללחוץ על מקש החיוג, סנד. שים לב כי מיד תופיע ההודעה הבאה על גבי המסך: העברת שיחות בתפוס בוצעה בהצלחה. יש ללחוץ על כפתור אישור. מיד כשתקבל שיחה ממספר חסוי נתק את השיחה ואנו נחזיר לך את המספר של המתקשר. במידה ועדיין אינך מקבל את המספר החסוי עליך להתקשר לחברה הסלולרית שלך ולבקש מהם שיעשו בעבורך העברת שיחות בתפוס למספר 0559781767.

עם אילו חברות סלולריות השירות פועל?

שירות זיהוי מספר חסוי פועל לכל מכשיר טלפון ובכל חברה סלולרית למעט; קווי טוקמן, ביג טוק וכו', קווי גולן טלקום. הסיבה הנה פשוטה למדי, למנויים אלה אין אפשרות לביצוע העברת שיחות בתפוס למספר אחר. אותו מספר אשר אנו משתמשים בו בכדי לחשוף את המספר החסוי.

ספייפון

כיצד ניתן לרכוש רשיון עבור שימוש בתוכנה

לרכישת רשיון עבור תוכנת הספייפון יש לבצע תשלום באמצעות כרטיס אשראי או בהעברה בנקאית לבנק מזרחי סניף 494 חשבון 174393 על שם רמי מועלם ולשלוח אלינו אסמכתה למייל לדואר האלקטרוני.

ספייפון חינם לאנדדואיד, מה זה כולל?

ספייפון חינם להורדה לאנדרואיד כוללת את כל תכונות התוכנה ללא כל יוצא מן הכלל. תקבלו את כל המידע אך לאחר כ 48 שעות התוכנה תפסיק להעלות מידע ותתבקשו לרכוש רשיון במידה ותרצו להמשיך ולקבל מידע חדש.

באילו תכנים אוכל לצפות?

כאשר אתה מתקין את התוכנה במכשיר טלפון היעד ייחשף בפניך מידע רב. לאחר שתתקין את התוכנה במכשיר טלפון היעד, אנדרואיד בלבד, ללא כל צורך בפריצת רוט תקבל; פירוט שיחות, הקלטת שיחות טלפון/ויבר/סקייפ/וואטסאפ/BBM/LINE/מסנג'ר/האנגאוט, הודעות טקסט, הודעות מייל, הודעות פייסבוק מסנג'ר, וואטסאפ, סקייפ, וויבר, VK, WECHAT, טלגרם, BBM, טוויטר, סנאפצ'ט, תמונות במכשיר, תמונות פייסבוק, וידאו פייסבוק, נקודות גישה WIFI, אנשי קשר, היסטוריית דפדפן ויומן פגישות. בימים האחרונים הוספנו תכונות נוספות כמו האזנה לסביבה בזמן אמת, צילום וידאו וסטילס ממצלמת המכשיר ועוד.

כמה עולה תוכנת ספייפון ואיך מתבצע התשלום?

תוכנת הספייפון לאנדררואיד נמכרת בחבילות לפי תקופת שימוש; ספייפון לאנדרואיד ללא צורך ברוט: ₪1,000/חודש, ₪1,500/שלושה חודשים, ₪2,000/חצי שנה ו ₪2,500/שנה שלמה, פחות מ ₪210 בחודש ;)

התשלום מבוצע באתר באמצעות כרטיס אשראי, עם אפשרות עד 12 תשלומים עם ריבית, או בהעברה בנקאית לחשבוני בבנק מזרחי טפחות, סניף 494 חשבון 174393 ע"ש רמי מועלם. לאחר התשלום נא שלחו את האסמכתא מאותה הכתובת עמה נרשמתם באפליקציה אל iphonebackapp@gmail.com או בוואטסאפ לטלפון 037365365. זו לא טעות. הוסיפו את המספר הזה, שמרו כאיש קשר ותוכלו לשלוח אלי הודעות וואטסאפ.

כיצד אראה את התוכן לאחר ההתקנה?

לאחר שהתקנתם את תוכנת הספייפון במכשיר היעד תקבלו מאתנו מייל. בהודעת מייל זו תופיע כתובת האתר של ממשק הניהול, שם המשתמש שבחרתם לעצמכם שהיא כתובת הדוא"ל אתה נרשמתם והססמה אותה המערכת יצרה בעבורכם. הכנסו אל הקישור, הזינו את פרטי ההתחברות שלכם ותוכלו לצפות בכל המידע.

היכן יש להתקין את תוכנת הספייפון?

תוכנת הספייפון תותקן תמיד במכשיר היעד בלבד. התוכנה לא תותקן במכשירכם ואז תוכלו להזין מספר טלפון כדי לנטר את המידע. זה לא אפשרי מבחינה טכנית.

אני טכנופוב, איך אוכל להתקין את התוכנה?

אנו מוכרים את התוכנה ולא מבצעים התקנה בפועל. לאחר הרכישה, או השימוש החינמי לשלושה ימים, עליך לבצע את כל פעולות ההתקנה בעצמך בלבד. לא תנתן תמיכה ו/או עזרה בכל הנוגע להתקנת תוכנת הספייפון במכשיר היעד בפועל.

האם בעל המכשיר יכול לדעת שהתוכנה מותקנת?

בהחלט לא. למשתמש הממוצע אין ולא תהיה כל סיבה לחשוד שתוכנת הספייפון מותקנת אצלו במכשיר. המכשיר לא יצפצף, לא יושמעו צלילים ובוודאי שלא תוצג כל אפליקציה על גבי המסך.

FreeFax.co.il

פריפקס - פקס למייל ומייל לפקס

אם יש לכם מספר פקס למייל בפריפקס המתחיל ב 072373 הכנסו לרינגלס BPM. שלחנו לכם את הססמה הזמנית במייל במרץ 2019. במידה ואינכם זוכרים את הססמה שלכם נא בקשו איפוס ססמה ואנו נשלח לכם את הססמה למייל.

הפקדנו לכם 10שח לשימוש במערכות החבילה הנטענת אשר באמצעותם תוכלו לשלוח פקסים, הודעות טקסט ולבצע שליחת הודעות קוליות. לקוחות אשר יש להם חשבון בפריפקס עליכם לפתוח חשבון חדש ברינגלס. מיד תקבלו מאתנו 10שח לשימוש.

פקס למייל

במידה והנכם מבקשים לשכור מספר פקס למייל עשו זאת ברינגלס BPM. הוסיפו 120שח ליתרת חשבונכם ואחכ לחצו על לשונית מספרים וירטואליים בתפריט השמאלי - לאחר שביצעתם רישום.

מייל לפקס

ברינגלס BPM הפקסים נשלחים מהאתר בלבד. כל פקס מחושב לפי עלות שידור ב 0.10שח לדקה. כלומר, אם שלחתם עמוד אחד ולקח לו 35 שניות להישלח - 0.10שח תרד מיתרת חשבונכם.

אם שלחתם 10 עמודים ולקח להם להישלח 5 דקות תשלמו רק 0.50שח. 

Rumpelstiltskin.co.il

שינוי מספר טלפון - כמה עולה דקת שיחה?

החבילה הזולה ביותר נמכרת במחיר של 50 שקלים ל 50 דקות שיחה. שים לב: המערכת מחשבת את השיחה כדקה או כחלק ממנה. גם אם השיחה לא נענתה חשבונך יחוייב, היות וביצעת בפועל את מה שביקשת, הצגת מספר אחר למתקשר. התשלום באמצעות כרטיסי אשראי בלבד.

איך זה עובד?

לאחר שרכשת דקות, הורדת את האפליקציה הנך מוכן. באפליקציה, בשדה הראשון, הזן את המספר שתרצה שמקבל השיחה יראה באופן רגיל, לדוגמה: 0504074007. בשדה השני, הזן את המספר שתרצה שיוצג למקבל השיחה בפורמט בינלאומי תוך השמעת האפס והוספת 972. כלומר, אם תרצה להציג את המספר 0544094009 עליך לרושמו באופן הבא: 972544094009.

FreeSMS.org.il

שליחת הודעות טקסט

לקוחות קיימים באתר FreeSMS יוכלו להמשיך ולהשתמש בשירות בצורה רגילה. השירות עבר לרינגלס ולא נוכל יותר למכור שירותי שליחת הודעות טקסט מהאתר.

אפיון מערכות מידע

אפיון מערכות מידע, איך זה עובד?

אפיון מערכות מידע הנו מסמך המתאר את תהליכי העבודה אשר האפליקציה שלכם תבצע. אין זה משנה אם זו אפליקציה למובייל או אתר אינטרנט מורכב. מסמך זה הנו המסמך הראשוני שאתם חייבים לפני בכלל כתיבת שורה אחת של קוד. יש לכם רעיון שאתם חושבים שיכבוש את העולם? נהדר. אפיון מערכות מידע הנה העברת הרעיון מהראש לכתובים. מסמך זה מהווה בסיס להקמת כל פרוייקט. כמו שלא מתחילים לבנות בניין ללא תכניות, לא ניגשים לכתיבת קוד, מכל סוג שהוא, לפני שיודעים בדיוק, בפרטי פרטים עד לרמת מה יעשה כל כפתור. לשם כך עליכם להיפגש עמי, רמי מועלם, אני אשב אתכם ואשאל אתכם הרבה מאד שאלות היות ובסופו של יום אני זה שכותב את התכנית לפרוייקט הבא שלכם. תהליך זה נקרא אפיון. עלות האפיון משתנה מפרוייקט לפרוייקט ונגזרת, בעיקר, מרמת מורכבות הפרוייקט. 

אני מתמחה בבניית אתרים בפלטפורמת וורדפרס, bootstrap, קידום אתרים אורגני, בניית מרכזיות באמצעות אסטריסק וכן בניית מערכות back end אשר מסוגלות להתמודד עם אלפי משתמשים בכל רגע נתון.

בניית אתר אינטרנט

מה בעצם אתה מציע?

שאלה במקום. מה שאני מציע, מבלי להלאות אתכם בכל הפרטים, כי יש כל כך הרבה, לנהל את שירות הלקוחות שלכם. אני למעשה בניתי תוכנה אשר יודעת לנהל את הלקוחות שלכם, חשבו על מענה אנושי לעסקים בלי הקטע האנושי. 

תכננתי את התוכנה כך שכל חווית הלקוח, מכל אספקט שהוא, כלומר מכל דרך תקשורת דיגיטלית המוכרת לנו כיום, תסונכרן למקום אחד.

ובקיצור, רינגלס CEM מנהלת לכם את שירות הלקוחות, אתם מתפנים יותר לעבודה ולא לכאבי ראש, אתם מפיקים יותר ביום יום ומקבלים יותר לידים בכל יום. 

לדוגמה; מוסך מוטי ניסים אשר קיבל 98 שיחות מלקוחות חדשים בחודש יולי 2019. והוא רק חודשיים אתנו ;)

או את דב סבו, מומחה לשיווק נדל"ן באמסטרדם.

אני מציע חודש נסיון חינם בו תקבלו את כל הלידים ללא תשלום. ודבר נוסף, אנו מחשבים את הלידים לפי שיחות הטלפון, המקסימום שתשלמו הוא 15 אגורות לדקה עבור ליד חדש.

צרו קשר