זמר לחתונה

זמר לחתונה 

עבור הרבה האנשים, שירים שמחים נותנים הרבה טעם לחיים. ומי שאוהב שירים ומוזיקה טובה יודע שאין תחליף להופעות חיות, לזמר ומבצע שנותן את הכל, חי על הבמה. כשרוצים אירוע חתונה מהסרטים, חייבים מוזיקה טובה. ואין יותר טוב מאשר מוזיקה נהדרת, שמגיעה ביחד עם זמר לחתונה. זמר שמופיע ב Live באירוע שלכם. זה לא משהו שאפשר לשכפל, כמו מוזיקה מוקלטת. זמר לחתונה מרים את האווירה,הוא קורא את האירוע בצורה הכי טובה והופך את כל הערב לאיכותי, מקסים, ומרגש במיוחד. את זה, אף הקלטה לא יכולה להחליף. שירה חיה, מקפיצה ומרקידה – גם אצלכם, באירוע שלכם.

אנרגיה מטריפה על רחבת הריקודים
כל האנשים שמגיעים כדי להתרגש אתכם ולכבד אתכם לכבוד החופה והחתונה רוצים לעשות לכם שמח. אבל כדי שהאווירה תהיה הכי מטריפה ברחבת הריקודים, אתם צריכים זמר לחתונה שמגיע כדי לתת את הכל, מגיע עם האנרגיות הכי גבוהות. אתם צריכים זמר לחתונה שבא כדי לעבוד, הוא נותן את הנשמה ולא נותן לאנרגיות לרדת. כשצריך, הוא מגביר את הקצב וכשצריך הוא גם יודע קצת לעצור, לשלב שירים שקטים שמשלימים את הטון.

קבלת פנים מזמרת במיוחד
לא רק ברחבת הריקודים רואים את ההבדל בין שירים מוקלטים מראש לבין זמר לחתונה שמשקיע בהופעה חיה. הרבה זוגות רוצים ושואפים שהחתונה שלהם תהיה הכי מיוחדת, מהרגע הראשון. לצורך כך הם בוחרים אולם או גן אירועים מיוחד במינו אך לא מסתפקים רק בזה.

על מנת שקבלת הפנים תהיה כפי שרציתם, כדאי לסגור מראש עם זמר שמנעים בקולו הערב עוד מתחילת הערב. זמר לחתונה שמקפיד להגיע מוקדם, נערך עם כל הציוד וההגברה וברגע שהאורחים מגיעים, הוא מתחיל להפגין את הביצועים. זוהי הצהרת כוונות מוזיקלית, שמוסיפה הרבה נשמה, אור ושאר רוח, שעוטפים את האירוע בצורה משובחת.

זמר לחופה 


אמרנו כי זמר לחתונה יכול לקבל את פני האורחים בשירים ובמזמורים נהדרים לאורך האירוע וגם בפתיחתו. אך כמובן, גולת הכותרת היא להפוך את החופה לשיאו של האירוע, לשיא של החתונה, לרגע של פעם בחיים. וכדי להגיע לזה, צריך להגיע להבנה ולתיאום עם זמר לחתונה, מה הוא ישיר בזמן שהחתן והכלה מתכבדים ועושים את דרכם המרגשת לעבר החופה.

זהו שיר החתונה שלא נשמע כמוהו באף חתונה אחרת. לא פלייבק ולא עוד הקלטה שכולם כבר שמעו באלף ואחד אירועים. בדרך לחופה, זה הזמן לשיר מרגש, בהגשה מיוחדת שנוגעת בלבבות ולתמיד נשארת.

מאירועי בוטיק ועד לחתונות המוניות
בזמן שמתארגנים על תכנוני החתונה, בחירת שמלה לחתונה, רשימת האורחים, חשבו גם על זה: איך תרצו לזכור את החתונה. לא רק התמונות אלא גם סרט החתונה ופס הקול שלו. וזה בדיוק הרעיון, זמר לחתונה לא רק משדרג את האירוע בזמן אמת. הוא גם יוצר את פס הקול שילווה את הזיכרונות ואת הסרט לעוד זמן רב. זמר לחתונה מתאים לכל מי שרוצה יותר.

לכן, זו לא שאלה של כמות האורחים או סוג האולם או גן האירועים. זו לא שאלה של אלמנט יוקרתי כזה או אחר. לכל סוג של חתונה, מחתונת בוטיק קטנה ועד לחתונה המונית עם הרבה מאוד מוזמנים, זמר לחתונה הוא כמו קישוט יפה ומיוחד לעוגה מרהיבה וגבוהה.
איך תזהו זמר מקצועי במיוחד
לא בכל יום בוחרים זמר לחתונה. סביר מאוד להניח שאתם לא מפיקי אירועים מקצועיים ואינכם מומחים בעריכת אודישנים. כדי לזהות זמר לחתונה משכמו ומעלה, אתם לא צריכים לערוך לו מבחן במה. אתם צריכים קודם כל לסמוך על החושים שלכם. עוד לפני שמחליטים מה הוא ישיר ומתי, תתרשמו ממנו, מהאישיות שלו, מהכריזמה.

כריזמה של זמר לא מתחילה ונגמרת כשהוא נמצא על הבמה. כריזמה של זמר ואיכות קולית אתם יכולים לזהות אפילו תוך כדי שיחת חולין. כדאי לזהות שנפגשתם עם זמר לחתונה מקצועי במיוחד, וודאו שהוא רוצה להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. לצורך כך הוא חייב להביע בכם עניין. זמר לחתונה שהוא מקצועי מאוד ירצה לדעת מהו הטעם המוזיקלי שלכם, אילו שירים אתם אוהבים,

אילו סגנונות של שירים מדברים אליכם, האם פס הקול של החיים שלכם מורכב ממוזיקה תקופתית, ממוזיקה עממית, ממוזיקת עולם, ממוזיקה ושירים ישראלים או בין לאומיים. כאשר זמר לחתונה מבין את הטעם שלכם, מבין את סגנון החתונה שלכם ורואה כי הוא יכול לספק את הביצועים הקוליים עבורכם, תוכלו לסכם את התנאים בלב שקט וקל. במידה ואתם רוצים עדיין לחוש את הדברים יותר מקרוב, יש שתי אפשרויות שמהן תוכלו לבחור.

הזמנת זמר לחתונה

עם זמר לחתונה צריך להיות חיבור מהלב. אתם צריכים להרגיש שהוא מתאים לכם, להרגיש שלמים עם הסגנון שלו ולהכיר את היכולת המוזיקלית שלו. יתכן שקיבלתם המלצות כאלה או אחרות על זמר לחתונה. יכול להיות שהתרשמתם ממנו מאוד לטובה.

כעת, יש שני דברים שאתם יכולים לעשות כדי פשוט להקשיב. דרך אחת כדי לדעת שבחרתם זמר לחתונה הכי טוב בשבילכם, היא להגיע בתיאום מראש לאירוע שאותו הוא מנחה ובו הוא אחראי על השירה. זו יכולה להיות חתונה או שזה יהיה אירוע אחר, העיקר שהזמר צפוי לשיר במהלך האירוע.

במידה ולא מסתדר לכם להגיע לאירוע לפני החתונה או שזה לא מתאפשר מכל בחינה אחרת, תוכלו לבקש הקלטות או צילומים של הופעות. זמר לחתונה שמכבד את עצמו יודע שאין כמו הקלטות וצילומי שירים כדי להרשים בצורה נכונה. זה יותר טוב מכל כרטיס ביקור וטוב יותר מכל המלצה של מישהו שאינכם מכירים.

תכנון מראש לחתונה מושלמת שנשמעת נהדר
זמר לחתונה לא בוחרים בהפתעה. ההופעה, סדר השירים, הסגנון המוזיקלי, הכל צריך להיות ברור ומוסכם מראש. נכון, ישנם זמרים שמסוגלים גם לשלב שירים בהפתעה, בזמן אמת, בזכות זה שהם קוראים נכון את הקהל ואת המוזמנים.

אבל זה צריך להיות ערך מוסך ולא הבסיס. לרוב, עדיף לסכם עם זמר לחתונה אילו שירים הוא ישיר, האם הליווי יהיו דרמטי או מעודן והאם מלבד ביצוע השירים נדרשים דברים נוספים. ישנם זמרים שבקיאים גם באומנות ההנחיה.

וחשוב לא פחות, תכנון והקפדה על הפרטים, ביחד עם מערכת הגברה טובה ואיכותית, יביאו לתוצאה טובה במיוחד. החתונה המושלמת, מקורית ויפה ומקפיצה, שנשמעת נהדר.

Subscribe