ביובית בפתח תקווה

ביובית בפתח תקווה: מחירים, מידע וטיפים חשובים

ישנם שפכים ברחוב שלכם בעקבות הצפת ביוב? יכול מאד להיות ששורשים חדרו לצנרת הביוב של אזור מגוריכם והם למעשה מהווים חסם למים לזרום בקלות. אין כל סיבה שתסבלו מביוב סתום. התקשרו אלינו עוד היום ונשלח אליכם ביובית מתאימה לניקוי הפסולת.

התקשרו אלינו

כמה עולה שירותי ביובית

כמה עולה פתיחת סתימה בביוב

סוגי שירותים נוספים של ביובית

ניקוי שורשים בביוב עקב סתימה

בין אם נתקלתם בהצפת מים, או שמא הביוב עלה על גדותיו, אתם כנראה תצטרכו שירותי ביובית. גם במקרים של שאיבת בור שומן אפשרי ומומלץ להזמין את הביובית, כמו גם במקרים של פתיחת סתימות. אם אתם צריכים ביובית בפתח תקווה, הגעתם למקום המדויק, כאן תוכלו לקבל את כל הפרטים, כולל מחירים.

אם פלוני או פלונית צריכים שירותי ביובית בפתח תקווה, הם צריכים לדעת במי הם מסתייעים. יהיה כדאי לדעת כמה עולה ביובית בפתח תקווה, אילו סוגי שירותים מספרת חברת ביוביות ועוד. מידע מהסוג הזה אפשרי בקלות לאתר דרך האינטרנט, אבל כדאי לבדוק שאתם מקבלים את המידע שלכם ממקור מהימן ומקצועי. ריכזנו עבורכם בשורות הבאות את כל מה שצריך לדעת על שירותי ביוביות בפ"ת והמרכז, נתחיל עם אנשי המקצוע שיסייעו לכם.

מי אנשי המקצוע שמתפעלים ביובית?

על פי החוק, ישנם כלי עבודה מסוימים אשר מצריכים הסמכה ואישור לתפעולם. למשל, מנוף. אם אתם צריכים שירותי הובלת מנוף, המפעיל של המנוף יהיה חייב להיות מוסמך לתפעל אותו על פי החוק. וככה גם רלוונטי לגבי משאיות-ביובית. הביובית היא משאית גבוהה ולעיתים נמוכה יותר, שיש צורך ברישיון מתאים כדי לתפעל אותה. במקרה שבו אתם צריכים ביובית,

אתם בעצם צריכים לפנות אל אינסטלטורים וקבלני ביוב בד"כ. אלו אנשי המקצוע שיוכלו לסייע לכם במקרים של שאיבות מים, שאיבת הצפת מים, שטיפת קווי ביוב בעזרת ביובית ועוד.

כמה עולה שירותי ביובית?

אם אתם מחפשים אחר שירותי ביובית, אתם בוודאי מעוניינים לדעת מה הם המחירים הממוצעים בשוק על שירות ביובית בפתח תקווה. רגע לפני שנדבר על מחירים לשירותי ביובית, אנחנו רוצים לרגע להזכיר - כל המידע נמצא ברשת.  יהיה כדאי לערוך מחקר שוק מקדים באינטרנט. כיצד? בואו נסביר גם את זה.

אחד הטיפים הכי חשובים הוא: לערוך השוואת מחירים לשירותי ביובית באינטרנט. ישנם כל מיני אתרים ייעודיים עבור השוואת מחירים, כמו גם פורטלים אינטרנטיים שמרכזים המון מידע עיוני. באתרים האלו תוכלו לערוך השוואת מחירים בין חברות ביובית שונות, לאתר את ההצעה הכי אטרקטיבית ולהזמין את אנשי המקצוע בקלות. בכדי שתגיעו מוכנים לפגישה עם אנשי המקצוע, הכנו עבורכם מחירון ביובית מומלץ לצרכן.

מה המחירים הממוצעים בשוק

אם למשל אתם צריכים ביובית נמוכה (בדרך כלל לניקוי חניונים) -  המחיר הממוצע יהיה 950 ₪ ומעלה. בניגוד לביובית גבוהה, הביובית הנמוכה יכולה להיכנס ולהשתחל לשלל מקומות צרים (כמו חניונים). לא פעם, חניונים עשויים להיות מוצפים בעקבות עלייה של ביוב או הצפת מי גשמים. במקרים מהסוג הזה, חשוב לפנות את החניון ממים כמה שיותר מהר. אסור להמתין עד שהמים יגיעו לארונות החשמל ולמכוניות החונות בחניון

כמה עולה פתיחת סתימה בביוב פתח תקווה?

אם אתם מעוניינים לפתוח סתימה בביוב, אתם יכולים לעשות את בעזרת ביובית. פתיחת סתימה עם ביובית בפ"ת תעלה לכם בין 600 ₪ ל-800 ₪ בממוצע. הפתיחה של הסתימה מתבצעת באמצעות הזרקת מים בלחץ גבוה, מה שמסייע בשחרור הסתימה בקלות.

לעיתים יש צורך לבצע גם שאיבת ביוב בפתח תקווה, מה שיעלה לכם כ-650 ₪ ומעלה בממוצע. אם אתם צריכים לבצע שאיבת בור שומן, העבודה הזו מורכבת יותר והיא יקרה יותר. שאיבת בורות שומן עם ביובית עולה בין 750 ₪ ל-1,550 ₪ בממוצע.

סוגי שירותים נוספים של ביובית

בין אם אתם מחפשים אחר קבלן ביוב, או שמא אחר אינסטלטור בפתח תקווה, חשוב גם להכיר את שירותי הביובית. הביובית יכולה למשל לפתוח עבורכם קווי ביוב שלמים. שטיפת קווי ביוב מתבצעת בעזרת משאבות הפועלות בלחץ מים מאוד גבוה.

השירות הנ"ל יעלה לכם בין 650 ₪ ל-850 ₪ בממוצע.

בין היתר, ביובית יכולה לבצע גם צילום קווי ביוב באמצעות חברה לאיתור נזילות המשתמשת בסיב אופטי. אם אתם צריכים לאתר תקלות בביוב, זו דרך מעולה לעשות זאת וזה יעלה לכם 900 – 1,900 ₪ בממוצע. כמו כן, ניתן לבצע גם שאיבת הצפות מים, הצפות מי גשמים וכו'. שאיבת הצפות בפתח תקווה עם ביובית תעלה לכם 900 ₪ ומעלה.

הביוב עלה על גדותיו? יש פתרון יעיל

אחד הדברים הכי לא נעימים הוא, ביוב אשר עולה על גדותיו. מדובר בריחות מאוד לא נעימים, שרק הולכים ונעשים יותר חמורים בימי הקיץ. אם הביוב עלה על גדותיו, אתם חייבים לזכור שגם מדובר במפגע תברואתי חמור. במקרים אלו, יהיה כדאי להזמין ביובית פ"ת בעלות ממוצעת של כ-600 ₪ ומעלה. השירות נקרא פינוי שפכים בפתח תקווה עם ביובית. חשוב לזכור, הפינוי של השפכים חייב להתבצע במיידי, זה משהו שאסור להתמהמה בו.

ניקוי שורשים בביוב - פתיחת סתימה

פעולה נוספת שאפשר לבצע בעזרת ביובית היא, הפעולה של פתיחת סתימת שורשים בביוב. חשוב לדעת את הדבר הבא - שורשים בביוב זוהי לא בעיה חד פעמית. הבעיה הזו חוזרת וחוזרת, אלא אם מטפלים בשורשים כמו שצריך וקוטלים אותם.

השורשים של העצים למעשה מנסים לחדור לביוב בעקבות הזנה. השורשים מחפשים להיות מוזנים על ידי השפכים, מה שמהווה עבורם דשן אופטימלי. מאחר שההזנה הזו כל כך חשובה לשורשים,

הם תמיד ינסו לחדור בשנית ובשלישית לקווי הביוב. אם אתם רוצים לבצע פתיחת סתימת שורשים בביוב בפתח תקווה, השירות עם ביובית יעלה לכם כ-700-1,600 ₪ בממוצע.

בחירת הביובית הנכונה – כיצד אדע איזו ביובית אני צריך?

אם אתם לא בטוחים בסוג הביובית שאתם צריכים עבור סיוע, אין סיבה להילחץ. תוכלו להתקשר אלינו ונשמח לתת הצעת מחיר טלפונית, תארו לנו את הבעיה ואנו כבר נתאים לכם את הביובית הנדרשת לטיפול בתקלה.

טיפ מאיתנו, תמיד כדאי לקבל המלצות על אנשי המקצוע מהחברים שלכם, מבני משפחה, מכרים וקולגות. אם תקבלו המלצות מהמכרים שלכם ובני המשפחה, תוכלו לדעת שאתם בוחרים באנשי המקצוע הנכונים עם הביובית. אם אתם לא מצליחים לאתר המלצות מהמכרים ובני המשפחה, תמיד תוכלו לחפש המלצות באינטרנט.

Subscribe