ביובית ברמת גן

ביובית ברמת גן

אנו מתמחים בפתיחת סתימות באמצעות ביוביות במרחק 30 דקות מכם. העבודה האחרונה שלנו בוצעה ברחוב עוזיאל ברמת גן. הלקוח מתגורר בקומת הקרקע והבריכה (ביוב) גלשה שלושת רבעי גובה. הלקוח ביקש לפתוח את הסתימה כמה שיותר מהר לפני שיהיה מאוחר מדי. מיד העלינו נציג לשיחה שנתן הצעת מחיר מיידית של 500 שקלים פלוס מעמ עבור פתיחת סתימה.

הזמנת ביובית ברמת גן

ביובית ברמת גן: אנו מעניקים שירותי שאיבות ביוב בעת שיגרה ובעת חירום כאשר ישנו צורך בתפעול ופתרון בעיות בנושא של מערכות ביוב הן פשוטות והן מורכבות במקצועיות קפדנית וללא פשרות. בכל בניין או מבנה צמוד קרקע ישנן שתי מערכות אינסטלציה אשר תפקיד האחת להעביר מים נקיים לשימוש הדיירים המשמשים לחיי היום – יום כגון: מים בברזים, מקלחות, ניאגרות וצינורות השקייה.

תפקיד הצנרת השנייה להוביל מים משומשים אל מאגרי ביוב מרכזיים של אותו אזור ולאחר מכן מים אלה מובלים בעזרת מערכות קווי צנרת המחוברים יחדיו המובלים אל מאגרי ביוב עירוניים שאליהם מגיעים כל המים אשר נעשה בהם שימוש, כאמור - מי ביוב. מערכות אלו בדרך כלל אינן חשופות אלא מחופות מתחת לקרקע או בתוך קירות אם מדובר במבנה קרקע, בבניין או מתחת למדרכת הרחוב אם מדובר בקו צנרת העובר בשטח ציבורי אשר בחזקת הרשויות.

מכיוון שמערכות ביוב קיימות מתחת לחיפוי הטיפול או לחילופין התקנה של מערכת זו הינה מורכבת מאוד ומצריכה עבודה קשה ומרובה עכב הצורך בשבירת קירות, רצפות או מדרכות אשר מצריכות חפירה לעומק האדמה ולאחר פעולות שכאלה ישנו צורך בשיפוץ ושחזור לאחר הטיפול בצינורות של מערכת הביוב אשר בעלי פוטנציאל רב למסוכנות בזמן העבודה.

בביובית ברמת גן כמו גם ביובית במרכז מתבצעות המון פניות עקב סתימות במערכת הביוב של מבני בניין או מבנים צמודי קרקע.  לרוב, תקלות אלו נוצרות עקב חדירת גופים זרים למערכת צינורות הביוב, בדרך כלל עקב השלכת נייר טואלט, מוצרי פלסטיק ושאר דברים שלא צריכים להיזרק לשירותים אשר גורמים לסתימת הצינורות המובילים במערכת הביוב.

ישנן תקלות גם במערכות ביוב ציבוריות אשר בדרך כלל נגרמות על ידי חדירת שורשי צמחייה לקווי הביוב אשר גורמים לתקלות ואף לסתימה מוחלטת מהסיבה שהן מותקנות עמוק מתחת לאדמה. בביובית ברמת גן ישנו שימוש במערכת חדשנית ומשוכללת המבצעת איתור נזילות מים באמצעות מצלמה אופטית המוחדרת אל קווי הביוב בעזרת מוטות ברזל דקים.

מטרת החדרת המוטות אשר בראשן מותקנת מצלמה טרמית היא להגיע אל מקור הבעיה ובעזרת המצלמה המשמשת כ- GPS של מערכת צינורות הביוב ניתן לזהות באופן חד וברור מהו מקור הבעיה על ידי כך שהאדם המפעיל מערכת זו ישתמש בצג אשר יראה את מתאר מערכת הביוב בצורה חדשנית ויוצאת דופן.

פתיחת סתימות ברמת גן

ישנה עוד דרך עזר העומדת לצד החדרת מצלמה אופטית והיא החדרת מוטות המחוברים זה אל זה בעזרת הברגה מיוחדת ובראשם קפיץ.  כאשר מתבצעת החדרת מוטות אלה אל תוך מערכת הביוב ניתן לזהות איפה מתקיימת הסתימה על ידי כך שהקפיץ יתקל במקור הסתימה. במצב של סתימה הנגרמת על ידי שורשי צמחייה לעיתים קרובות, ניתן להשתמש במערכת המוטות לטיפול במקור הבעיה על

ידי כך שניתן בעזרת הקפיץ המיוחד לבצע פעולות סיבוב ומשיכה כלפי השורשים ועל ידי כך ניתן לטפל בבעיה ללא שבירת מדרכות. אך מצד שני, לעיתים יתכן נזק לצנרת עקב פעולת הסיבוב והמשיכה אשר ידרוש עבודת שיקום ושיפוץ לצנרת הביוב לאחר פעולה מורכבת זו. קיימת עוד שיטה המתבצעת על ידי מכונה חשמלית לפתיחת סתימות אשר מבצעת ניקוי של קווי צינורות הביוב.

לאחר פעולות אלו ניתן לבדוק את מערכת הצינורות על ידי החדרת לחץ מים אליהם אשר יהוו גושפנקה לפתירת הבעיה, אם המים יזרמו באופן תקין אזי שהתקלה נפתרה.  שיתוף הפעולה בין דרכים מגוונות אלו יעניקו מידע ואינדיקציה למקור הבעיה ויעניקו אפשרויות לדרכי טיפול ספציפיים ונקודתיים באזור התקלה אשר יחסכו הריסת חיפויים מיותרים ולנזק מינימלי אשר יחסכו המון כסף לצד מידע לטיפול מונע לעתיד אשר

יתרמו למודעות ומניעת השלכת חפצים ספציפיים אלו למערכת הביוב. לאחר פעולות אלו ישנה פעולה הכרחית ובלתי נמנעת במידה והתקלה אינה נפתרה, מכיוון שהיא יותר מורכבת וקשה. פעולה זו מתבצעת על ידי משאית מיוחדת של ביובית ברמת גן היודעת להתעסק עם בעיות מורכבות וקשות ביותר במערכות בורות וצינורות המקשרים בין צינורות ביוב פרטיים לציבוריים.

במשאית של ביובית ברמת גן מותקנת מערכת שאיבה אשר מתחברת על ידי צינורות שאיבה מיוחדים אל בור הביוב השואבים את מי הביוב אל תוך מיכל גדול או קטן המותאם לגודל המשאית (תלוי בגודל הבור) אשר מותקן על גבי המשאית של ביובית ברמת גן כדי לרוקן את בור הביוב מתוכן המים. לחילופין, ישנם פעמים אשר ישנו צורך בהזרקת לחץ זרם מים דק או עבה אל תוך בור הביוב על מנת לבצע ניקיון תשתיות של קווי הצינורות כדי להגיע לפתרון התקלה, סוג לחץ המים העומד בפני התקלה תלוי מהותית בסוג המשאית אשר עומדת לרשות הטיפול בתקלה,

לכן ישנו הבדל מהותי בין סוגי המשאיות העומדות לרשות ביובית ברמת גן אשר מוצעות ללקוחות. כמו כן, גודל המשאית של ביובית ברמת גן מותאם גם על פי מתאר המקום אשר בו יש לבצע את העובדה לדוגמא: ישנו צורך להיכנס אל תוך חניון עם תקרה נמוכה ולכן המצב יצריך שימוש במשאית קטנה ונמוכה העומדת על פי התקנים על מנת שתוכל להיכנס אל תוך שטח זה. ישנו צורך לטפל בבעיה אשר מצריכה כניסה אל תוך שטח צר אשר יהווה בעיה לכניסת משאית גדולה ורחבה.

ביובית ברמת גן

כל המשאיות שברשות ביובית ברמת גן העומדות לרשות הלקוחות מצוידות בציוד מגוון והכי מקצועי - חדשני שקיים ברמה הכי קפדנית וללא פשרות, כמו כן, קיים בכל המשאיות שברשות ביובית ברמת גן ציוד המתאים לטיפול נקודתי לתיקונים הנגרמים עקב ביצוע פעולות שאיבה או ניקוז הכרחיים בזמן תקלת חירום או בזמן טיפול שגרתי וכמו כן גם מגוון רחב של חלקי חילוף העומדים בתקנים הכי גבוהים הקיימים בשוק

כאשר יש צורך בהחלפה של חלקים הקשורים למערכות ביוב. הרבה פעמים, לאחר טיפול בבעיה במערכות ביוב קיימות זליגות ולעיתים הצפות ממשיות של מים מזוהמים אשר מהווים סיכון ממשי לבריאות הציבור ולכן המערכות הקיימות במשאיות של ביובית ברמת גן מסוגלות לשאוב את המים במלואם ולגרום לניקיון מוחלט בעזרת המערכות המשוכללות העומדות בפנינו ובפני לקוחותינו כשירות.

בביובית ברמת גן ישנם סטנדרטים גבוהים וקפדניים מאוד בעניין נתינת השירות כצאן ברזל. אנו מאמינים שמגיע ללקוחות את השירות הכי טוב שקיים בכל זמן ובכל שעה, מכיוון שהלקוחות חשובים לנו מאוד ועומדים בראש מעינינו.  ביובית ברמת גן מחזיקה באנשי מקצוע מהשורה הראשונה אשר יודעים לתת מענה ופתרונות לכל בעיות הקיימת בנושאים הנ"ל באדיבות רבה. 

על מנת להגיע לרמת שירות ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה אנו מבצעים הכשרות לעובדינו ברמה הכי גבוהה שקיימת על מנת להעניק שירות אדיב ומקצועי בכל הנושאים הקשורים לטיפול בבעיות ומציאת פתרונות טובים ויצירתיים בכל הנושאים הקשורים לטיפול במערכות ביוב. אנו נהנים להעניק שירות למגוון לקוחותינו בין אם לקוחות פרטים, עסקיים וציבוריים במהירות רבה כדי להגיע לסיפוק רב בתחום נתינת השירות

שיגרמו לאיכות חיים איתן בצורה הבטוחה והמשתלמת ביותר.  נשמח לשמוע ממכם ולהעניק לכם שירות מסור עם אוירה טובה כדי שאנו נהיה מרוצים ואתם תהיו מרוצים.

Subscribe